LAJMI I FUNDIT:

Jennifer Lawrence

110 Artikuj

Zgjedhja ‘inovative’ e Jennifer Lawrence për tepihun e kuq në Kanë

Zgjedhja ‘inovative’ e Jennifer Lawrence për tepihun e kuq në Kanë

Modë
Skandalet dhe momentet më të paharruara të ceremonisë së çmimeve “Oscar” ndër vite

Skandalet dhe momentet më të paharruara të ceremonisë së çmimeve “Oscar” ndër vite

Yjet
Jennifer Lawrence flet për vendimin për të lënë shkollën dhe për të ndjekur aktrimin: U largova nga shtëpia kur isha 14-vjeçare

Jennifer Lawrence flet për vendimin për të lënë shkollën dhe për të ndjekur aktrimin: U largova nga shtëpia kur isha 14-vjeçare

TV / Film
Lawrence mohon të ketë qenë në lidhje me Harvey Weinstein

Lawrence mohon të ketë qenë në lidhje me Harvey Weinstein

Po Flitet
Jennifer Lawrence bëhet nënë për herë të parë

Jennifer Lawrence bëhet nënë për herë të parë

Yjet
Will Smith vetëm i shtohet listës: Skandalet më të mëdha ndër vite që kanë tronditur shfaqjen e çmimeve “Oscars”

Will Smith vetëm i shtohet listës: Skandalet më të mëdha ndër vite që kanë tronditur shfaqjen e çmimeve “Oscars”

Butrint Avdyli
Komedia që ka ngjallur diskutime në mbarë botën – ekspertët e klimës komentojnë kritikat ndaj filmit “Don’t Look Up”

Komedia që ka ngjallur diskutime në mbarë botën – ekspertët e klimës komentojnë kritikat ndaj filmit “Don’t Look Up”

TV / Film
“Don’t Look Up” thyen rekord në Netflix, është shikuar mbi 152 milionë orë nga njerëzit në mbarë botën për vetëm një javë

“Don’t Look Up” thyen rekord në Netflix, është shikuar mbi 152 milionë orë nga njerëzit në mbarë botën për vetëm një javë

TV / Film
Përse njerëzit flasin vazhdimisht për filmin e Netflix, “Don’t Look Up”?

Përse njerëzit flasin vazhdimisht për filmin e Netflix, “Don’t Look Up”?

TV / Film
Roli i Leonardo DiCaprios dhe mesazhi që përçon “Don’t Look Up” – për çfarë flitet në komedinë e Netflix të Adam McKay?

Roli i Leonardo DiCaprios dhe mesazhi që përçon “Don’t Look Up” – për çfarë flitet në komedinë e Netflix të Adam McKay?

TV / Film
Jennifer Lawrence thotë se xhirimet e “Don’t Look Up” me Leonardo DiCaprion ishin një ferr

Jennifer Lawrence thotë se xhirimet e “Don’t Look Up” me Leonardo DiCaprion ishin një ferr

TV / Film
Jennifer Lawrence duket  e mahnitshme në premierën e filmit “Don’T Look Up”, tregon barkun e rrumbullakosur teksa pret të bëhet nënë për herë të parë

Jennifer Lawrence duket e mahnitshme në premierën e filmit “Don’T Look Up”, tregon barkun e rrumbullakosur teksa pret të bëhet nënë për herë të parë

Yjet
Jennifer Lawrence tregon stomakun e fryrë me veshje të ngushtë në New York

Jennifer Lawrence tregon stomakun e fryrë me veshje të ngushtë në New York

Yjet
Jennifer Lawrence bën paraqitjen e parë publike, qëkur u konfirmua se është shtatzënë për herë të parë

Jennifer Lawrence bën paraqitjen e parë publike, qëkur u konfirmua se është shtatzënë për herë të parë

Yjet
Jennifer Lawrence pëson lëndime gjatë xhirimeve të filmit “Don’t Look Up”

Jennifer Lawrence pëson lëndime gjatë xhirimeve të filmit “Don’t Look Up”

TV / Film
Qindra e mijëra dollarë: 16 prej fustaneve më të shtrenjta që vajzat e famshme kanë veshur!

Qindra e mijëra dollarë: 16 prej fustaneve më të shtrenjta që vajzat e famshme kanë veshur!

Modë
Dhjetë artistet e famshme botërore që nuk dëshirojnë të kenë fëmijë dhe arsyet e tyre

Dhjetë artistet e famshme botërore që nuk dëshirojnë të kenë fëmijë dhe arsyet e tyre

Yjet
Stili perfekt i flokëve: Tri versionet më të mira të lobit për flokë të hollë

Stili perfekt i flokëve: Tri versionet më të mira të lobit për flokë të hollë

Flokë dhe stil
Jennifer Lawrence dhe Leonardo DiCaprio bëhen bashkë për filmin “Don’t Look Up”

Jennifer Lawrence dhe Leonardo DiCaprio bëhen bashkë për filmin “Don’t Look Up”

TV / Film
Ferma e familjes së Jennifer Lawrence përfshihet nga zjarri në Kentucky

Ferma e familjes së Jennifer Lawrence përfshihet nga zjarri në Kentucky

Yjet
Jennifer Lawrence flet para zgjedhjeve presidenciale, thotë se Trump ndryshoi pikëpamjet e saj politike

Jennifer Lawrence flet para zgjedhjeve presidenciale, thotë se Trump ndryshoi pikëpamjet e saj politike

Yjet
Jennifer Lawrence shfaqet mahnitës gjatë një shëtitje në Manhattan me bashkëshortin

Jennifer Lawrence shfaqet mahnitës gjatë një shëtitje në Manhattan me bashkëshortin

Yjet
Jennifer Lawrence e shikon me admirim unazën e martesës, ndërsa shëtit në New York

Jennifer Lawrence e shikon me admirim unazën e martesës, ndërsa shëtit në New York

Yjet
Ndryshmet e Jennifer Lawrence ndër vite

Ndryshmet e Jennifer Lawrence ndër vite

Yjet