LAJMI I FUNDIT:
Jean-Clair Todibo

Jean-Clair Todibo

84 Artikuj

Info

Jean-Clair Todibo është francez i lindur më 30 dhjetor të vitit 1990.

Juventusi synon edhe një goditje nga Ligue 1, gati oferta për mbrojtësin francez

Juventusi synon edhe një goditje nga Ligue 1, gati oferta për mbrojtësin francez

Serie A
UEFA ia bllokon Manchester Unitedit transferimin kryesor të verës

UEFA ia bllokon Manchester Unitedit transferimin kryesor të verës

Premier League
“Askush nuk donte të fliste me mua te Barcelona, ​​vetëm Eric Abidal” – ylli i ri francez tregon vuajtjet te gjiganti i La Ligas

“Askush nuk donte të fliste me mua te Barcelona, ​​vetëm Eric Abidal” – ylli i ri francez tregon vuajtjet te gjiganti i La Ligas

La Liga
Man Utd mund të nënshkruajë me dy qendërmbrojtës të rinj në verë, zbulohen emrat e katër objektivave

Man Utd mund të nënshkruajë me dy qendërmbrojtës të rinj në verë, zbulohen emrat e katër objektivave

Ndërkombëtare
Barcelona mund të marrë një shifër të konsiderueshme nga Man Utd këtë verë

Barcelona mund të marrë një shifër të konsiderueshme nga Man Utd këtë verë

Ndërkombëtare
“Pse jo” – Ish-mbrojtësi i Barcelonës i cili po shkëlqen në Francë shprehet i gatshëm për rikthim

“Pse jo” – Ish-mbrojtësi i Barcelonës i cili po shkëlqen në Francë shprehet i gatshëm për rikthim

La Liga
Manchester Unitedit i kërkohet të paguaj 60 milionë euro për mbrojtësin francez

Manchester Unitedit i kërkohet të paguaj 60 milionë euro për mbrojtësin francez

Premier League
Si mund të duket skuadra e Man Utd pas afatit kalimtar të ëndrrave të janarit

Si mund të duket skuadra e Man Utd pas afatit kalimtar të ëndrrave të janarit

Premier League
Manchester United po e mposht Tottenhamin në garë për mbrojtësin francez

Manchester United po e mposht Tottenhamin në garë për mbrojtësin francez

Premier League
Një formacion me lojtarët që pritet të kenë klub të ri në janar – nga De Gea te Osimhen

Një formacion me lojtarët që pritet të kenë klub të ri në janar – nga De Gea te Osimhen

Ndërkombëtare
“Te Barcelona nuk na lejonin ta preknim Messin në stërvitje”, Todibo zbulon rregullin e çuditshëm

“Te Barcelona nuk na lejonin ta preknim Messin në stërvitje”, Todibo zbulon rregullin e çuditshëm

La Liga
Kishte dështuar te Barcelona, por gjigantët e Ligës Premier janë të gatshëm të paguajnë 45 milionë euro në janar për Todibon

Kishte dështuar te Barcelona, por gjigantët e Ligës Premier janë të gatshëm të paguajnë 45 milionë euro në janar për Todibon

La Liga
Manchester United po mendon të shpenzojë 50 milionë euro për qendërmbrojtësin francez

Manchester United po mendon të shpenzojë 50 milionë euro për qendërmbrojtësin francez

Premier League
Tifozët e bombarduan me kritika pasi qeshi duke u mbajtur një minutë heshtje – lojtari francez tregon arsyen pse e bëri këtë

Tifozët e bombarduan me kritika pasi qeshi duke u mbajtur një minutë heshtje – lojtari francez tregon arsyen pse e bëri këtë

Ndërkombëtare
Arsyeja pse largimi i Harry Maguire drejt West Ham nuk po zyrtarizohet

Arsyeja pse largimi i Harry Maguire drejt West Ham nuk po zyrtarizohet

Premier League
United gjen zëvendësuesin e Maguires, nga transferimi i tij do të fitojë edhe Barcelona

United gjen zëvendësuesin e Maguires, nga transferimi i tij do të fitojë edhe Barcelona

Premier League
Katër largime dhe dy transferime që Ten Hag i kërkon nga Manchester United

Katër largime dhe dy transferime që Ten Hag i kërkon nga Manchester United

Premier League
Manchester United ende mund të përfundojë 10 marrëveshje të tjera para mbylljes së afatit kalimtar

Manchester United ende mund të përfundojë 10 marrëveshje të tjera para mbylljes së afatit kalimtar

Premier League
Juventusi projekton transferimin e Todibo

Juventusi projekton transferimin e Todibo

Serie A
Shumë skuadra pas Todibos, Barcelona pritet të fitojë disa miliona nga transferimi i francezit

Shumë skuadra pas Todibos, Barcelona pritet të fitojë disa miliona nga transferimi i francezit

Ligue 1


mob5