LAJMI I FUNDIT:
Javier Mascherano

Javier Mascherano

104 Artikuj

Info

Javier Mascherano është futbollist argjentinas i lindur më 8 korrik 1984.

Zyrtare: Mascherano i jep lamtumirën Barcelonës, konferencë lamtumirëse me ceremoni

Zyrtare: Mascherano i jep lamtumirën Barcelonës, konferencë lamtumirëse me ceremoni

La Liga
Mina ngritë Barçën nga pozita e parafundit në të dytën në La Liga kur vjen puna te gjatësia e qendërmbrojtësve

Mina ngritë Barçën nga pozita e parafundit në të dytën në La Liga kur vjen puna te gjatësia e qendërmbrojtësve

La Liga
Mascherano: Isha shumë afër kalimit te Napoli në vitin 2014

Mascherano: Isha shumë afër kalimit te Napoli në vitin 2014

Serie A
Barcelona do të tentojë të grumbullojë 125 milionë funte nga shitjet e pesë lojtarëve – Qëllimi, blerja e Coutinhos

Barcelona do të tentojë të grumbullojë 125 milionë funte nga shitjet e pesë lojtarëve – Qëllimi, blerja e Coutinhos

La Liga
Mascherano drejt Kinës, Barcelona përfiton 10 milionë euro

Mascherano drejt Kinës, Barcelona përfiton 10 milionë euro

La Liga
Mascherano dhe Umtiti të lënduar, dyshja holandeze Blind e De Vrij në ‘radarin’ e Barcelonës

Mascherano dhe Umtiti të lënduar, dyshja holandeze Blind e De Vrij në ‘radarin’ e Barcelonës

La Liga
Mascherano drejt kampionatit kinez, Hebei zbulon ofertën e lartë për argjentinasin

Mascherano drejt kampionatit kinez, Hebei zbulon ofertën e lartë për argjentinasin

La Liga
Mascherano do ta vazhdoj karrierën në kampionatin kinez, tri skuadra e duan atë

Mascherano do ta vazhdoj karrierën në kampionatin kinez, tri skuadra e duan atë

La Liga
Mascherano kërkon largimin që në janar

Mascherano kërkon largimin që në janar

La Liga
Mascherano: Sukseseve të Barcës po i vjen fundi

Mascherano: Sukseseve të Barcës po i vjen fundi

La Liga
Mascherano njofton largimin: Karrierës sime po i vjen fundit te Barça

Mascherano njofton largimin: Karrierës sime po i vjen fundit te Barça

La Liga
Revolucion te Barcelona, klubi vendos 10 lojtarë në shitje (Foto)

Revolucion te Barcelona, klubi vendos 10 lojtarë në shitje (Foto)

La Liga
Mascherano një muaj jashtë fushave

Mascherano një muaj jashtë fushave

La Liga
Cila më e mirë? Barça e Ronaldinhos apo ajo e Messit (Foto)

Cila më e mirë? Barça e Ronaldinhos apo ajo e Messit (Foto)

La Liga
Valverde ndan skuadrën në katër pjesë: Lojtarët e paprekshëm, zëvendësues, të dorës së dytë dhe të panevojshëm

Valverde ndan skuadrën në katër pjesë: Lojtarët e paprekshëm, zëvendësues, të dorës së dytë dhe të panevojshëm

La Liga
Mascherano konfirmon pensionimin nga Argjentina pas Kupës së Botës

Mascherano konfirmon pensionimin nga Argjentina pas Kupës së Botës

Përfaqësueset
Barcelona mbetet me të rinj, 16 yjet e klubit katalunas të ftuar nga Kombëtaret (Foto)

Barcelona mbetet me të rinj, 16 yjet e klubit katalunas të ftuar nga Kombëtaret (Foto)

La Liga
Gjesti bujar i Messit dhe Mascheranos me një fëmijë në karrocë (Video)

Gjesti bujar i Messit dhe Mascheranos me një fëmijë në karrocë (Video)

Përfaqësueset
Messi dhe Suarez kërkojnë shitjen e Neymarit

Messi dhe Suarez kërkojnë shitjen e Neymarit

La Liga
Dukja e yjeve të futbollit në dasmën e Messit (Foto)

Dukja e yjeve të futbollit në dasmën e Messit (Foto)

Yjet
Këto janë pagat e gjithë futbollistëve të Bayernit

Këto janë pagat e gjithë futbollistëve të Bayernit

Bundesliga
Nga Reina te Rooney: Formacioni me lojtarët më të mirë që ka luajtur Gerrardi (Foto)

Nga Reina te Rooney: Formacioni me lojtarët më të mirë që ka luajtur Gerrardi (Foto)

Premier League
Totti – Guardiola, 32 kombinimet që me shumë mundësi nuk i mbajnë mend as vet lojtarët, pasi ndoshta kanë harruar se kanë luajtur së bashku (Foto)

Totti – Guardiola, 32 kombinimet që me shumë mundësi nuk i mbajnë mend as vet lojtarët, pasi ndoshta kanë harruar se kanë luajtur së bashku (Foto)

Arbios Kryeziu
Zyrtare: Mascherano do të mungojë gjashtë javë

Zyrtare: Mascherano do të mungojë gjashtë javë

Ndërkombëtare