LAJMI I FUNDIT:

Jamie Foxx

39 Artikuj

Cameron Diaz i rikthehet aktrimit katër vjet pasi njoftoi daljen në pension

Cameron Diaz i rikthehet aktrimit katër vjet pasi njoftoi daljen në pension

TV / Film
Kanye pohon se Tarantino dhe Foxx e vodhën nga ai idenë për “Django Unchained”

Kanye pohon se Tarantino dhe Foxx e vodhën nga ai idenë për “Django Unchained”

TV / Film
“Day Shift” me Jamie Foxx e Snoop Dogg, ndër filmat më të shikuar në javën e fundit në Netflix

“Day Shift” me Jamie Foxx e Snoop Dogg, ndër filmat më të shikuar në javën e fundit në Netflix

TV / Film
Jamie Fox kapet në momente intime me një grua misterioze në një jaht në Kanë

Jamie Fox kapet në momente intime me një grua misterioze në një jaht në Kanë

Yjet
Motra e Jamie Foxx vdes në moshën 36 vjeçare

Motra e Jamie Foxx vdes në moshën 36 vjeçare

Yjet
Nëntëmbëdhjetë artistët që kanë ndryshuar emrat e tyre për famë

Nëntëmbëdhjetë artistët që kanë ndryshuar emrat e tyre për famë

Yjet
Jamie Foxx shfaq figurën muskulore, të përgatitur për filmin biografik të Mike Tyson

Jamie Foxx shfaq figurën muskulore, të përgatitur për filmin biografik të Mike Tyson

Yjet
Nëntëmbëdhjetë fëmijët që trashëguan bukurinë nga baballarët e tyre të famshëm

Nëntëmbëdhjetë fëmijët që trashëguan bukurinë nga baballarët e tyre të famshëm

Yjet
Njëzet meshkujt e famshëm të Hollywoodit që nuk shquheshin për bukuri në adoleshencë, por tani janë ikona të ekranit

Njëzet meshkujt e famshëm të Hollywoodit që nuk shquheshin për bukuri në adoleshencë, por tani janë ikona të ekranit

Yjet
Katie Holmes thotë se përmes ushtrimeve e shpenzon gjithë energjinë negative

Katie Holmes thotë se përmes ushtrimeve e shpenzon gjithë energjinë negative

Yjet
Jamie Foxx dhe Katie Holmes më nuk janë bashkë

Jamie Foxx dhe Katie Holmes më nuk janë bashkë

Po Flitet
Katie Holmes dhe Jamie Foxx ishin të detyruar ta mbanin të fshehtë lidhjen e tyre

Katie Holmes dhe Jamie Foxx ishin të detyruar ta mbanin të fshehtë lidhjen e tyre

Po Flitet
Jamies Foxx dhe Katie Holmes nuk janë ndarë, dyshja shihen duke shëtitur në New York

Jamies Foxx dhe Katie Holmes nuk janë ndarë, dyshja shihen duke shëtitur në New York

Yjet
Banjë, garazh dhe rafte librash: Ku i mbajnë disa prej yjeve botërore statujat e Oscarëve?

Banjë, garazh dhe rafte librash: Ku i mbajnë disa prej yjeve botërore statujat e Oscarëve?

Yjet
Jamie Foxx dhe Katie Holmes i japin fund romancës disavjeçare

Jamie Foxx dhe Katie Holmes i japin fund romancës disavjeçare

Po Flitet
Dhjetë yjet që i kanë kaluar të pesëdhjetat, por duket se për ta koha është ndalur

Dhjetë yjet që i kanë kaluar të pesëdhjetat, por duket se për ta koha është ndalur

Yjet
Holmes dhe Foxx janë martuar larg publikut në Paris

Holmes dhe Foxx janë martuar larg publikut në Paris

Po Flitet
Foxx dhe Holmes do të martohen në Paris

Foxx dhe Holmes do të martohen në Paris

Po Flitet
Katie Holmes i jep fund lidhjes pesëvjeçare me Jamie Foxx

Katie Holmes i jep fund lidhjes pesëvjeçare me Jamie Foxx

Po Flitet
Një grua akuzon aktorin Jamie Foxx për abuzim seksual

Një grua akuzon aktorin Jamie Foxx për abuzim seksual

Po Flitet
Njëzetë yjet e famshëm të cilët kanë emra ndryshe nga ata që i njohim

Njëzetë yjet e famshëm të cilët kanë emra ndryshe nga ata që i njohim

Yjet
Rita shfaqet tërheqëse gjatë performancës në Coachella

Rita shfaqet tërheqëse gjatë performancës në Coachella

Yjet
Gjashtë të famshmit që u rritën në familje si të adoptuar

Gjashtë të famshmit që u rritën në familje si të adoptuar

Yjet
Mariah, Foxx e Khalifa, ndër yjet që morën pjesë në festën e ditëlindjes së Mayweather

Mariah, Foxx e Khalifa, ndër yjet që morën pjesë në festën e ditëlindjes së Mayweather

Yjet