LAJMI I FUNDIT:

Jamal Musiala

34 Artikuj

Jamal Musiala shpjegon pse ishte i tmerruar kur iu bashkua stërvitjes së ekipit të parë te Bayern Munich

Jamal Musiala shpjegon pse ishte i tmerruar kur iu bashkua stërvitjes së ekipit të parë te Bayern Munich

Bundesliga
E zbulon gazeta gjermane, gjashtë yjet e Bayernit ishin kundër Nagelsmann

E zbulon gazeta gjermane, gjashtë yjet e Bayernit ishin kundër Nagelsmann

Bundesliga
I kërkoi fanellën Messit në fund të ndeshjes Bayern-PSG, por nuk e mori – Musiala zbulon se çfarë ndodhi

I kërkoi fanellën Messit në fund të ndeshjes Bayern-PSG, por nuk e mori – Musiala zbulon se çfarë ndodhi

Liga e Kampionëve
Bayerni nënshtron Union Berlinin dhe rimerr kreun

Bayerni nënshtron Union Berlinin dhe rimerr kreun

Bundesliga
Bayerni triumfon ndaj Wolfsburgut për të rimarrë kreun

Bayerni triumfon ndaj Wolfsburgut për të rimarrë kreun

Bundesliga
CIES publikon renditjen e fundit të vlerës së futbollistëve, shumë befasi në listë

CIES publikon renditjen e fundit të vlerës së futbollistëve, shumë befasi në listë

Ndërkombëtare
Të rinjtë që po rrisin vlerën e tyre në Katar 2022: Tre të konfirmuar, tre që po befasojnë për të mirë

Të rinjtë që po rrisin vlerën e tyre në Katar 2022: Tre të konfirmuar, tre që po befasojnë për të mirë

Përfaqësueset
Dhjetë lojtarët më të vlefshëm që po marrin pjesën në Kampionatin Botëror – Mbappe pozicionohet i treti

Dhjetë lojtarët më të vlefshëm që po marrin pjesën në Kampionatin Botëror – Mbappe pozicionohet i treti

Driton Gajraku
Nga Pedri e  Musiala te Saka, Bellingham dhe Gavi – 10 favoritët për të zgjedhur Golden Boy në “Katar 2022”

Nga Pedri e  Musiala te Saka, Bellingham dhe Gavi – 10 favoritët për të zgjedhur Golden Boy në “Katar 2022”

Përfaqësueset
Notat e lojtarëve, Schalke 0-2 Bayern Munich: Musiala më i miri

Notat e lojtarëve, Schalke 0-2 Bayern Munich: Musiala më i miri

Bundesliga
Mbappe nuk është më lojtari më i vlefshëm në botë, Haaland e tejkalon pas formës të jashtëzakonshme te Man City

Mbappe nuk është më lojtari më i vlefshëm në botë, Haaland e tejkalon pas formës të jashtëzakonshme te Man City

Ndërkombëtare
Bayern Munichu vazhdon serinë e fitoreve, mposht me goleadë Mainzin dhe bëhet lider në Bundesliga

Bayern Munichu vazhdon serinë e fitoreve, mposht me goleadë Mainzin dhe bëhet lider në Bundesliga

Bundesliga
Zbulohen votat e trofeut ‘Kopa’ që e fitoi Gavi – Camavinga ishte i dyti, derisa Bellingham nuk përfundoi as në top treshe

Zbulohen votat e trofeut ‘Kopa’ që e fitoi Gavi – Camavinga ishte i dyti, derisa Bellingham nuk përfundoi as në top treshe

Ndërkombëtare
Nagelsmann: Nuk them se Gavi nuk e meritoi, por sipas meje Musiala dhe Bellingham kishin sezon më të mirë

Nagelsmann: Nuk them se Gavi nuk e meritoi, por sipas meje Musiala dhe Bellingham kishin sezon më të mirë

Bundesliga
Bayerni mbetet pa yllin e skuadrës, Musiala rezulton pozitiv

Bayerni mbetet pa yllin e skuadrës, Musiala rezulton pozitiv

Bundesliga
Notat e lojtarëve, Bayern Munich 4-0 Bayer Leverkusen: Musiala lojtar i ndeshjes

Notat e lojtarëve, Bayern Munich 4-0 Bayer Leverkusen: Musiala lojtar i ndeshjes

Bundesliga
“Ai kushton 150 milionë euro”, Matthaus vlerëson lartë yllin e ri Musiala

“Ai kushton 150 milionë euro”, Matthaus vlerëson lartë yllin e ri Musiala

Bundesliga
Bayerni me triumf komod ndaj Wolfsburgut

Bayerni me triumf komod ndaj Wolfsburgut

Bundesliga
‘Trofeu Kopa’, 10 kandidatët për lojtarin më të mirë të ri

‘Trofeu Kopa’, 10 kandidatët për lojtarin më të mirë të ri

Ndërkombëtare
Gavi, Elliott, Bellingham: Kush është talenti më i mirë në botë?

Gavi, Elliott, Bellingham: Kush është talenti më i mirë në botë?

Ndërkombëtare
Van Dijk, Mane e Bale: Formacioni startues i Southampton do të ishte i frikshëm nëse do t’i mbante lojtarët 

Van Dijk, Mane e Bale: Formacioni startues i Southampton do të ishte i frikshëm nëse do t’i mbante lojtarët 

Premier League
Bayern Munich kompletohet, katër lojtarë dalin nga karantina pasi e kalojnë coronavrusin

Bayern Munich kompletohet, katër lojtarë dalin nga karantina pasi e kalojnë coronavrusin

Bundesliga
Bayern Munich 2-1 Freiburg, notat e lojtarëve

Bayern Munich 2-1 Freiburg, notat e lojtarëve

Bundesliga
Golat e sulmeve të talentuar në vitin 2021: Broja lë pas vetes emra si Wirtz, Saka e Musiala

Golat e sulmeve të talentuar në vitin 2021: Broja lë pas vetes emra si Wirtz, Saka e Musiala

Premier League