LAJMI I FUNDIT:

Jakup Krasniqi

692 Artikuj

“Nisma u formua t’i bashkohej VV-së dhe të udhëhiqej nga Krasniqi”

“Nisma u formua t’i bashkohej VV-së dhe të udhëhiqej nga Krasniqi”

Politikë
Krasniqi: A do ta linçojë Vetëvendosja Shpendin pse “shkoi” në PDK?

Krasniqi: A do ta linçojë Vetëvendosja Shpendin pse “shkoi” në PDK?

Politikë
Krasniqi thotë se Hashim Thaçi është njeriu më përçarës

Krasniqi thotë se Hashim Thaçi është njeriu më përçarës

Politikë
Krasniqi, Selimit: Nuk ta përmenda emrin askund, nuk e kuptoj reagimin tënd

Krasniqi, Selimit: Nuk ta përmenda emrin askund, nuk e kuptoj reagimin tënd

Politikë
Jakup Krasniqi e kupton pse PDK e ka luftuar Nismën, por nuk e kupton pse VV po i sulmon (Video)

Jakup Krasniqi e kupton pse PDK e ka luftuar Nismën, por nuk e kupton pse VV po i sulmon (Video)

Politikë
Selimi, Krasniqi: VV s’luti për Policinë në Kuvend

Selimi, Krasniqi: VV s’luti për Policinë në Kuvend

Politikë
Krasniqi:  Në seancën e 19 prillit lejova policinë të intervenoj me kërkesë të deputetit të VV-së (Video)

Krasniqi: Në seancën e 19 prillit lejova policinë të intervenoj me kërkesë të deputetit të VV-së (Video)

Kosovë
Nisma në Gjakovë shënoi dy vjetorin e themelimit

Nisma në Gjakovë shënoi dy vjetorin e themelimit

Politikë
Krasniqi: “Vetëvendosja” duhet të na bashkohet në protestë

Krasniqi: “Vetëvendosja” duhet të na bashkohet në protestë

Kosovë
NISMA-s i bashkohen anëtarë të rinj në Drenas

NISMA-s i bashkohen anëtarë të rinj në Drenas

Kosovë
Krasniqi: S’kemi vija të kuqe me PDK-në (Video)

Krasniqi: S’kemi vija të kuqe me PDK-në (Video)

Kosovë
Jakup Krasniqi thotë se u sulmua nga katër shërbime sekrete

Jakup Krasniqi thotë se u sulmua nga katër shërbime sekrete

Kosovë
Nismës i bashkohen mbi 50 anëtarë të rinj në Prishtinë

Nismës i bashkohen mbi 50 anëtarë të rinj në Prishtinë

Kosovë
Jakup Krasniqi: Vetëvendosje ka trafikuar deputetë (Video)

Jakup Krasniqi: Vetëvendosje ka trafikuar deputetë (Video)

Politikë
Krasniqi: Nuk japim toka për viza (Video)

Krasniqi: Nuk japim toka për viza (Video)

Politikë
Krasniqi për cakërrimin e gotave me Thaçin: S’e kam asnjë njeri që nuk mund ta shikoj në sy

Krasniqi për cakërrimin e gotave me Thaçin: S’e kam asnjë njeri që nuk mund ta shikoj në sy

Politikë
Veseli, për Limajn e Krasniqin: E kanë derën e hapur

Veseli, për Limajn e Krasniqin: E kanë derën e hapur

Kosovë
Ndryshimet që duhet të bëhen në politikën tonë, sipas Jakup Krasniqit

Ndryshimet që duhet të bëhen në politikën tonë, sipas Jakup Krasniqit

Kosovë
Krasniqi: Po bisedojmë me partitë në pushtet për zgjedhjet e parakohshme

Krasniqi: Po bisedojmë me partitë në pushtet për zgjedhjet e parakohshme

Kosovë
Krasniqi: Është e drejtë e anëtarëve të largohen nga partia

Krasniqi: Është e drejtë e anëtarëve të largohen nga partia

Politikë
Krasniqi, për ndarjen e opozitës: Kush po luan nën rrogoz

Krasniqi, për ndarjen e opozitës: Kush po luan nën rrogoz

Politikë
Krasniqi: VV është dashur të jetë më këmbëngulëse dhe tolerante

Krasniqi: VV është dashur të jetë më këmbëngulëse dhe tolerante

Politikë
Mustafa, Veseli, Ymeri e Krasniqi sot ulen së bashku në një tavolinë?

Mustafa, Veseli, Ymeri e Krasniqi sot ulen së bashku në një tavolinë?

Politikë
Të hapur për PDK-në, me disa kushte

Të hapur për PDK-në, me disa kushte

Politikë