LAJMI I FUNDIT:

Jakov Milatoviq

43 Artikuj

Ish-ministrja malazeze i përgjigjet Vuçiqit: Sa të jeni ju në pushtet, unë nuk do të vij në Serbi

Ish-ministrja malazeze i përgjigjet Vuçiqit: Sa të jeni ju në pushtet, unë nuk do të vij në Serbi

Mali i Zi
Serbia ia ndalon hyrjen në vend ish-ministres malazeze të Integrime Evropiane, Milatoviq: Ajo nuk paraqet kërcënim për sigurinë

Serbia ia ndalon hyrjen në vend ish-ministres malazeze të Integrime Evropiane, Milatoviq: Ajo nuk paraqet kërcënim për sigurinë

Mali i Zi
Milatoviq: Njohja e Kosovës është çështje e përfunduar për Malin e Zi

Milatoviq: Njohja e Kosovës është çështje e përfunduar për Malin e Zi

Mali i Zi
Ia kritikojnë veshjen e bashkëshortes, presidenti malazez reagon me sarkazëm

Ia kritikojnë veshjen e bashkëshortes, presidenti malazez reagon me sarkazëm

Fun Lajme
Llogaritë e rreme të Twitterit mjaftë aktive në Serbi – si shpërndahen mesazhet propaganduese të partisë së Vuçiqit brenda pak minutave?

Llogaritë e rreme të Twitterit mjaftë aktive në Serbi – si shpërndahen mesazhet propaganduese të partisë së Vuçiqit brenda pak minutave?

Serbia
Presidenti i Malit të Zi në Beograd: Ka tema në të cilat nuk ndajmë qëndrime të njëjta me Serbinë, Kosovën e kemi njohur më 2008

Presidenti i Malit të Zi në Beograd: Ka tema në të cilat nuk ndajmë qëndrime të njëjta me Serbinë, Kosovën e kemi njohur më 2008

Serbia
Osmani nga Podgorica: Rikonfirmoj përpjekjet e Kosovës për paqe dhe stabilitet të qëndrueshëm brenda institucioneve euroatlantike

Osmani nga Podgorica: Rikonfirmoj përpjekjet e Kosovës për paqe dhe stabilitet të qëndrueshëm brenda institucioneve euroatlantike

Kosovë
Siguria në Kosovë, Stoltenberg: Kemi rritur praninë e KFOR-it

Siguria në Kosovë, Stoltenberg: Kemi rritur praninë e KFOR-it

Kosovë
Kovaçevski-Milatoviq: Të kontribuojmë në stabilitetin e rajonit dhe Evropës

Kovaçevski-Milatoviq: Të kontribuojmë në stabilitetin e rajonit dhe Evropës

Politikë
Millatoviq: E inkurajoj dialogun në Shkup për ndryshimet kushtetuese që duhet t’i zbatoni

Millatoviq: E inkurajoj dialogun në Shkup për ndryshimet kushtetuese që duhet t’i zbatoni

Politikë
Presidenti malazez, Milatoviq: Ballkani i Hapur është politizuar

Presidenti malazez, Milatoviq: Ballkani i Hapur është politizuar

Mali i Zi
Millatoviq: Shpresoj të formohet shpejt Qeveria e Malit të Zi

Millatoviq: Shpresoj të formohet shpejt Qeveria e Malit të Zi

Mali i Zi
Edhe pse është kryetar i një partie politike, presidenti malazez nuk do të marrë pjesë në fushatën zgjedhore parlametare

Edhe pse është kryetar i një partie politike, presidenti malazez nuk do të marrë pjesë në fushatën zgjedhore parlametare

Mali i Zi
Osmani në ceremoninë e inaugurimit të Milatoviqit: Kosova e përkushtuar në forcimin e miqësisë me Malin e Zi

Osmani në ceremoninë e inaugurimit të Milatoviqit: Kosova e përkushtuar në forcimin e miqësisë me Malin e Zi

Kosovë
Pamje nga pjesëmarrja e Vjosa Osmanit në ceremoninë e inaugurimit të Milatoviqit

Pamje nga pjesëmarrja e Vjosa Osmanit në ceremoninë e inaugurimit të Milatoviqit

Kosovë
Jakov Milatoviq betohet si president i Malit të Zi: Prioritet do të jetë përshpejtimi i rrugës drejt BE-së

Jakov Milatoviq betohet si president i Malit të Zi: Prioritet do të jetë përshpejtimi i rrugës drejt BE-së

Mali i Zi
Inaugurimi i Jakov Milatoviqit si president i Malit të Zi, i pranishëm edhe Escobar

Inaugurimi i Jakov Milatoviqit si president i Malit të Zi, i pranishëm edhe Escobar

Mali i Zi
Vuçiq ende nuk dihet nëse do të marrë pjesë në inaugurimin e presidentit të ri malazez

Vuçiq ende nuk dihet nëse do të marrë pjesë në inaugurimin e presidentit të ri malazez

Mali i Zi
Sondazh i ri në Mal të Zi: URA e Abazoviqit vetëm 4.4 për qind

Sondazh i ri në Mal të Zi: URA e Abazoviqit vetëm 4.4 për qind

Mali i Zi
Osmani konfirmon pjesëmarrjen në inaugurimin e presidentit të ri malazez

Osmani konfirmon pjesëmarrjen në inaugurimin e presidentit të ri malazez

Kosovë
Mediat malazeze hamendësojnë nëse Vjosa Osmani është ftuar në inaugurimin e presidentit të Malit të Zi, presidenca e Kosovës heq dilemat

Mediat malazeze hamendësojnë nëse Vjosa Osmani është ftuar në inaugurimin e presidentit të Malit të Zi, presidenca e Kosovës heq dilemat

Kosovë
Kupchan: Kërcënimet e Dodikut për ndarjen e Republikës Srpska janë të rrezikshme, SHBA-ja të dyfishojnë angazhimin në BeH

Kupchan: Kërcënimet e Dodikut për ndarjen e Republikës Srpska janë të rrezikshme, SHBA-ja të dyfishojnë angazhimin në BeH

Politikë
Presidenti i ri malazez, Milatoviq: Më mirë të jesh pjesë e Ballkanit të Hapur se sa të mbyllur

Presidenti i ri malazez, Milatoviq: Më mirë të jesh pjesë e Ballkanit të Hapur se sa të mbyllur

Mali i Zi
Për arsye sigurie, presidenti i ri malazez nuk do të inaugurohet në Cetinje

Për arsye sigurie, presidenti i ri malazez nuk do të inaugurohet në Cetinje

Mali i Zi