LAJMI I FUNDIT:

Ivanka Trump

116 Artikuj

Ivanka Trump me një fustan që do të jetë hit pranveror: Edhe prerja edhe ngjyra janë trend

Ivanka Trump me një fustan që do të jetë hit pranveror: Edhe prerja edhe ngjyra janë trend

Moda
Ivanka Trump lajmërohet nga Katari, bën postim lavdërues për Ronaldon dhe më pas e fshin atë

Ivanka Trump lajmërohet nga Katari, bën postim lavdërues për Ronaldon dhe më pas e fshin atë

Yjet
Ivanka Trump shijon pushimet me familje në Egjipt pas largimit nga politika

Ivanka Trump shijon pushimet me familje në Egjipt pas largimit nga politika

Yjet
Pas hoqi dorë nga politika, Ivanka Trump shijon dallgët në det duke bërë sërf

Pas hoqi dorë nga politika, Ivanka Trump shijon dallgët në det duke bërë sërf

Yjet
Bie në sy fustani i Melanias në dasmën e vajzës së Trump

Bie në sy fustani i Melanias në dasmën e vajzës së Trump

Modë
Ivanka Trump nuk do ta ndihmojë në zgjedhje presidenciale të vitit 2024 Donald Trumpin

Ivanka Trump nuk do ta ndihmojë në zgjedhje presidenciale të vitit 2024 Donald Trumpin

Amerika
Pak para dasmës së vajzës, Donald Trump pozon përkrah gruas së tij Melania dhe ish-bashkëshortes Marla Maples

Pak para dasmës së vajzës, Donald Trump pozon përkrah gruas së tij Melania dhe ish-bashkëshortes Marla Maples

Yjet
Vdes gruaja e parë e Donald Trumpit, Ivana Trump

Vdes gruaja e parë e Donald Trumpit, Ivana Trump

Yjet
Donald Trump hedh poshtë dëshminë e Ivanka Trumpit rreth sulmit në Kongresin amerikan

Donald Trump hedh poshtë dëshminë e Ivanka Trumpit rreth sulmit në Kongresin amerikan

Amerika
Ivanka Trump duket tejet atraktive dhe e lumtur në krahët e burrit të saj gjatë një shëtitje në Miami

Ivanka Trump duket tejet atraktive dhe e lumtur në krahët e burrit të saj gjatë një shëtitje në Miami

Yjet
Kompania e Trumpit akuzohet për mashtrim, Ivanka dhe Trump Jr do të përballen me drejtësinë amerikane

Kompania e Trumpit akuzohet për mashtrim, Ivanka dhe Trump Jr do të përballen me drejtësinë amerikane

Amerika
Ivanka Trump dhe sheiku i PSG-së, Nasser Al-Khelaifi e vizituan Shqipërinë në fund të korrikut

Ivanka Trump dhe sheiku i PSG-së, Nasser Al-Khelaifi e vizituan Shqipërinë në fund të korrikut

Yjet
Ivanka Trump dhe Jared Kushner po distancohen nga Donald Trump

Ivanka Trump dhe Jared Kushner po distancohen nga Donald Trump

Amerika
Ivanka Trump merr vaksinën kundër coronavirusit, fton edhe të tjerët që ta bëjnë

Ivanka Trump merr vaksinën kundër coronavirusit, fton edhe të tjerët që ta bëjnë

Yjet
E veshur në të zeza dhe me një vështrim të ftohtë në fytyrë – Ivanka Trump i thotë “lamtumirë” Shtëpisë së Bardhë

E veshur në të zeza dhe me një vështrim të ftohtë në fytyrë – Ivanka Trump i thotë “lamtumirë” Shtëpisë së Bardhë

Yjet
Ivanka Trump ‘ua ndaloi që të përdorin shtatë tualetet e rezidencës së saj’ – truprojat u detyruan të udhëtonin një milje larg për të urinuar

Ivanka Trump ‘ua ndaloi që të përdorin shtatë tualetet e rezidencës së saj’ – truprojat u detyruan të udhëtonin një milje larg për të urinuar

Interesante
Ivanka Trump i quan protestuesit “patriotë”, pastaj fshin mesazhin mbështetës

Ivanka Trump i quan protestuesit “patriotë”, pastaj fshin mesazhin mbështetës

Amerika
Ivanka Trump merret në pyetje për ‘keqpërdorimin’ e fondeve të inaugurimit presidencial të vitit 2017

Ivanka Trump merret në pyetje për ‘keqpërdorimin’ e fondeve të inaugurimit presidencial të vitit 2017

Amerika
Fëmijët e Donald Trumpit të ndarë rreth vazhdimit të betejës politike, Eric dhe Trump Junior e inkurajojnë – Ivanka kundër

Fëmijët e Donald Trumpit të ndarë rreth vazhdimit të betejës politike, Eric dhe Trump Junior e inkurajojnë – Ivanka kundër

Amerika
“Nuk respektuan masat anti-COVID”, ankohen prindërit: Ivanka Trump heq fëmijët nga shkolla

“Nuk respektuan masat anti-COVID”, ankohen prindërit: Ivanka Trump heq fëmijët nga shkolla

Amerika
Çka do të punojë tani Ivanka Trump: Nga kthimi në kompaninë e babait deri tek reality show si Kardashianët

Çka do të punojë tani Ivanka Trump: Nga kthimi në kompaninë e babait deri tek reality show si Kardashianët

Amerika
Ivanka Trump: Çdo votë legale duhet të numërohet, por jo edhe ato ilegale

Ivanka Trump: Çdo votë legale duhet të numërohet, por jo edhe ato ilegale

Amerika
Donald Trump kishte kërkuar që vajza e tij, Ivanka të jetë zëvendëspresidente e SHBA-së

Donald Trump kishte kërkuar që vajza e tij, Ivanka të jetë zëvendëspresidente e SHBA-së

Nga Bota
Ivanka Trump për marrëveshjen Kosovë-Serbi: U zgjidh një konflikt që zgjati me dekada

Ivanka Trump për marrëveshjen Kosovë-Serbi: U zgjidh një konflikt që zgjati me dekada

Kosovë