LAJMI I FUNDIT:
Ivan Perisic

Ivan Perisic

364 Artikuj

Info

Ivan Perisic është futbollist kroat i lindur më 2 shkurt 1989.

Ndërsa flitet për largim nga Tottenhami, Perisic ka kontaktuar me ish-shokun e skuadrës: ‘Ku je vëlla?’

Ndërsa flitet për largim nga Tottenhami, Perisic ka kontaktuar me ish-shokun e skuadrës: ‘Ku je vëlla?’

Premier League
Ivan Perisic mund të kthehet në Kroaci, e kërkon kalimin te klubi i njohur

Ivan Perisic mund të kthehet në Kroaci, e kërkon kalimin te klubi i njohur

Ligat tjera
Kroacia 0-0 Spanja, notat e lojtarëve në finalen e Ligës së Kombeve

Kroacia 0-0 Spanja, notat e lojtarëve në finalen e Ligës së Kombeve

Përfaqësueset
Teoria konspirative, Interi do të fitojë Ligën e Kampionëve për shkak të Marcelo Brozovic

Teoria konspirative, Interi do të fitojë Ligën e Kampionëve për shkak të Marcelo Brozovic

Liga e Kampionëve
Zbulohet formacioni me lojtarët më të paguar në secilën pozitë në Ligën Premier

Zbulohet formacioni me lojtarët më të paguar në secilën pozitë në Ligën Premier

Premier League
Perisic dëshiron të largohet nga Tottenhami dhe të kthehet te Interi

Perisic dëshiron të largohet nga Tottenhami dhe të kthehet te Interi

Serie A
Notat e lojtarëve: Milan 1-0 Tottenham, Leao dhe Perisic më të vlerësuarit

Notat e lojtarëve: Milan 1-0 Tottenham, Leao dhe Perisic më të vlerësuarit

Liga e Kampionëve
Tri përballjet e zjarrta që pritet ta dominojnë duelin Argjentinë – Kroaci

Tri përballjet e zjarrta që pritet ta dominojnë duelin Argjentinë – Kroaci

Driton Gajraku
Djali i Ivan Perisic ‘vodhi shfaqjen’ kur shkoi ta ngushëllojë Neymarin pasi Brazili u eliminua nga Kupa e Botës

Djali i Ivan Perisic ‘vodhi shfaqjen’ kur shkoi ta ngushëllojë Neymarin pasi Brazili u eliminua nga Kupa e Botës

Përfaqësueset
Ivan Perisic barazon Davor Sukerin dhe tani ‘kërcënon’ Brazilin – kur kroatët vuajnë ai shfaqet gjithmonë

Ivan Perisic barazon Davor Sukerin dhe tani ‘kërcënon’ Brazilin – kur kroatët vuajnë ai shfaqet gjithmonë

Përfaqësueset
Kroacia në çerekfinale pas ekzekutimit të penalltive ndaj Japonisë, hero portieri Livakovic

Kroacia në çerekfinale pas ekzekutimit të penalltive ndaj Japonisë, hero portieri Livakovic

Përfaqësueset
Moment magjik nga Antony – ai e rrezon përtokë Perisicin me një driblim të bukur

Moment magjik nga Antony – ai e rrezon përtokë Perisicin me një driblim të bukur

Premier League
Tifozët anglezë mbeten të befasuar nga loja e Ivan Perisicit me të dyja këmbët

Tifozët anglezë mbeten të befasuar nga loja e Ivan Perisicit me të dyja këmbët

Premier League
Dy formacionet e forta me të cilat mund të luajë Tottenhami, pasi Conte po ndërton një skuadër fantastike

Dy formacionet e forta me të cilat mund të luajë Tottenhami, pasi Conte po ndërton një skuadër fantastike

Premier League
Rrëfehet Kristjan Asllani: Nga biseda me Lukakun, te raportet me futbollistët e Interit

Rrëfehet Kristjan Asllani: Nga biseda me Lukakun, te raportet me futbollistët e Interit

Serie A
Me transferimet e kryera dhe ato në ardhje, formacioni i mundshëm i Tottenhamit për sezonin e ri

Me transferimet e kryera dhe ato në ardhje, formacioni i mundshëm i Tottenhamit për sezonin e ri

Premier League
Dhjetë transferimet që kanë ndodhur në këtë afat kalimtar dhe mund t’iu kenë ikur

Dhjetë transferimet që kanë ndodhur në këtë afat kalimtar dhe mund t’iu kenë ikur

Ndërkombëtare
Nënshkrimi më i ri i Tottenhamit ka luajtur profesionalisht në një sport tjetër – aventura interesante e Ivan Perisic

Nënshkrimi më i ri i Tottenhamit ka luajtur profesionalisht në një sport tjetër – aventura interesante e Ivan Perisic

Premier League
Zyrtare: Ivan Perisic lojtar i Tottenham

Zyrtare: Ivan Perisic lojtar i Tottenham

Premier League
Conte futet në mes Interit dhe Juventusit për Perisicin, Tottenhami tashmë ka bërë ofertë

Conte futet në mes Interit dhe Juventusit për Perisicin, Tottenhami tashmë ka bërë ofertë

Premier League
Pogba, Di Maria dhe Perisic – Formacioni i mundshëm i Juventusit në sezonin e ri

Pogba, Di Maria dhe Perisic – Formacioni i mundshëm i Juventusit në sezonin e ri

Serie A
Juventusi rikthehet te përvoja dhe lojtarët falas: Pogba, Di Maria dhe Perisic në listën e dëshirave te Allegrit

Juventusi rikthehet te përvoja dhe lojtarët falas: Pogba, Di Maria dhe Perisic në listën e dëshirave te Allegrit

Serie A
Juventusi përgatitë ofertën për Ivan Perisic

Juventusi përgatitë ofertën për Ivan Perisic

Serie A
Nuk ka marrëveshje mes Perisic dhe Chelseat

Nuk ka marrëveshje mes Perisic dhe Chelseat

Premier League