LAJMI I FUNDIT:
Ismaila Sarr

Ismaila Sarr

21 Artikuj

Senegali fiton ‘finalen’ e grupit ndaj Ekuadorit, futet në mesin e 16-të më të mirave

Senegali fiton ‘finalen’ e grupit ndaj Ekuadorit, futet në mesin e 16-të më të mirave

Përfaqësueset
Nga gjysmë-fusha e skuadrës së tij, Ismaila Sarr hedh kandidaturën për golin e vitit

Nga gjysmë-fusha e skuadrës së tij, Ismaila Sarr hedh kandidaturën për golin e vitit

Ligat tjera
Man Utd vazhdon formën e dobët në Ligën Premier, shkatërrohen nga Watfordi

Man Utd vazhdon formën e dobët në Ligën Premier, shkatërrohen nga Watfordi

Premier League
Liverpooli po tenton transferimin e Ismaila Sarr, gati një ofertë të majme në drejtim të Watfordit

Liverpooli po tenton transferimin e Ismaila Sarr, gati një ofertë të majme në drejtim të Watfordit

Premier League
“Mane kërkoi edhe shtëpi për të në Liverpool” – agjenti zbulon se si dështoi transferimi kampionëve të Anglisë në janar

“Mane kërkoi edhe shtëpi për të në Liverpool” – agjenti zbulon se si dështoi transferimi kampionëve të Anglisë në janar

Premier League
Liverpooli i dha Kloppit katër opsione sulmi para marrëveshjes me Diogo Jota

Liverpooli i dha Kloppit katër opsione sulmi para marrëveshjes me Diogo Jota

Premier League
Jota ishte ‘Plani B’ për Liverpoolin, kampioni anglez kishte tjetër sulmues primarë para transferimit të portugezit

Jota ishte ‘Plani B’ për Liverpoolin, kampioni anglez kishte tjetër sulmues primarë para transferimit të portugezit

Premier League
Nga Mane te Martial: Top 20 transferimet më të shtrenjta që kanë ndodhur në ditën e fundit të afatit kalimtar

Nga Mane te Martial: Top 20 transferimet më të shtrenjta që kanë ndodhur në ditën e fundit të afatit kalimtar

Ndërkombëtare
Katër alternativat e mundshme të Manchester Unitedit në rast se dështon transferimi i Jadon Sanchos

Katër alternativat e mundshme të Manchester Unitedit në rast se dështon transferimi i Jadon Sanchos

Premier League
United rivalizon Liverpoolin për talentin Ismaila Sarr

United rivalizon Liverpoolin për talentin Ismaila Sarr

Premier League
Me sugjerimin e Sadio Manes, Liverpooli afër transferimit të Ismaila Sarr

Me sugjerimin e Sadio Manes, Liverpooli afër transferimit të Ismaila Sarr

Premier League
I shkaktoi humbjen e parë Liverpoolit këtë kampionat, Sarr zbulon arsyen pse refuzoi tri vite më parë Barcelonën

I shkaktoi humbjen e parë Liverpoolit këtë kampionat, Sarr zbulon arsyen pse refuzoi tri vite më parë Barcelonën

Premier League
Ismaila Sarr më i miri: Watford 3-0 Liverpool, notat e lojtarëve

Ismaila Sarr më i miri: Watford 3-0 Liverpool, notat e lojtarëve

Premier League
Pas 28 javësh në Ligën Premier, Liverpooli pëson humbjen e parë në këtë sezon dhe atë nga Watfordi

Pas 28 javësh në Ligën Premier, Liverpooli pëson humbjen e parë në këtë sezon dhe atë nga Watfordi

Premier League
Brenda katër minutash, Liverpooli pëson dy gola nga Watfordi

Brenda katër minutash, Liverpooli pëson dy gola nga Watfordi

Premier League
Dy gabime nga United dhe Watford merr tri pikë të mëdha në Ligën Premier

Dy gabime nga United dhe Watford merr tri pikë të mëdha në Ligën Premier

Premier League
Dhjetë transferimet më interesante që ndodhën në orët e fundit të afatit kalimtar në Ligën Premier

Dhjetë transferimet më interesante që ndodhën në orët e fundit të afatit kalimtar në Ligën Premier

Premier League
Ronaldo dhe Messi në mesin e të nominuarëve nga UEFA për golin e vitit

Ronaldo dhe Messi në mesin e të nominuarëve nga UEFA për golin e vitit

Ndërkombëtare
Dhjetë talentet e mëdhenj që mund të ndryshojnë skuadra gjatë verës, nga De Ligt te Felix dhe Aouar  

Dhjetë talentet e mëdhenj që mund të ndryshojnë skuadra gjatë verës, nga De Ligt te Felix dhe Aouar  

Ndërkombëtare
Nga Vinicius Junior te Zaniolo e Jadon Sancho, UEFA zgjedh 50 futbollistët e së ardhmes – Arijanet Muriqi në mesin e tyre

Nga Vinicius Junior te Zaniolo e Jadon Sancho, UEFA zgjedh 50 futbollistët e së ardhmes – Arijanet Muriqi në mesin e tyre

Ndërkombëtare
Tifozët hyjnë në fushë, sulmojnë futbollistët e Bregut të Fildishtë dhe Senegalit (Video)

Tifozët hyjnë në fushë, sulmojnë futbollistët e Bregut të Fildishtë dhe Senegalit (Video)

Përfaqësueset