LAJMI I FUNDIT:

Ismael Bennacer

45 Artikuj

Notat e lojtarëve: Milan 1-1 Salernitana, veçohet paraqitja Bennacer

Notat e lojtarëve: Milan 1-1 Salernitana, veçohet paraqitja Bennacer

Serie A
Nga Gvardiol, Bellingham dhe Barella – zbulohet lista e dëshirave me nëntë blerjet që synon Liverpooli

Nga Gvardiol, Bellingham dhe Barella – zbulohet lista e dëshirave me nëntë blerjet që synon Liverpooli

Premier League
Bennacer: Milani ende beson në Scudetto

Bennacer: Milani ende beson në Scudetto

Serie A
Notat e lojtarëve, Lecce 2-2 Milani: Hjumland dhe Bennacer më të mirët

Notat e lojtarëve, Lecce 2-2 Milani: Hjumland dhe Bennacer më të mirët

Serie A
Pioli i tërbuar me katër yjet e Milanit

Pioli i tërbuar me katër yjet e Milanit

Serie A
Zyrtare:  Ismael Bennacer ka nënshkruar kontratë të re me Milanin

Zyrtare: Ismael Bennacer ka nënshkruar kontratë të re me Milanin

Serie A
Chelsea dhe Arsenali monitorojnë situatën e Bennacerit te Milani

Chelsea dhe Arsenali monitorojnë situatën e Bennacerit te Milani

Premier League
Notat e lojtarëve, Milan 2-1 Spezia: Bennacer dhe Dragowski më të mirët

Notat e lojtarëve, Milan 2-1 Spezia: Bennacer dhe Dragowski më të mirët

Serie A
Oferta nga Anglia, Bennacer drejt largimit nga Milani

Oferta nga Anglia, Bennacer drejt largimit nga Milani

Serie A
Tre skuadra angleze duan transferimin e Ismael Bennacer

Tre skuadra angleze duan transferimin e Ismael Bennacer

Serie A
Liverpooli po përgatitë ofertë për transferimin e Ismael Bennacer

Liverpooli po përgatitë ofertë për transferimin e Ismael Bennacer

Serie A
Notat e lojtarëve: Atalanta 1-1 Milan, vlerësohen golashënuesit

Notat e lojtarëve: Atalanta 1-1 Milan, vlerësohen golashënuesit

Serie A
Atalanta dhe Milani ndajnë pikët

Atalanta dhe Milani ndajnë pikët

Serie A
Liverpooli po përgatitë ofertë për Ismael Bennacer

Liverpooli po përgatitë ofertë për Ismael Bennacer

Serie A
Tri klube të mëdha angleze në garë për Bennacer

Tri klube të mëdha angleze në garë për Bennacer

Serie A
Dy formacionet se si mund të rreshtohet Unitedi me prurjet e reja – Ten Hag vështron shtatë lojtarë

Dy formacionet se si mund të rreshtohet Unitedi me prurjet e reja – Ten Hag vështron shtatë lojtarë

Premier League
Top 10 transferimet që pritet të ndodhin këtë verë

Top 10 transferimet që pritet të ndodhin këtë verë

Ndërkombëtare
Mediat italiane japin mendimet e tyre për golin e anuluar të Bennaccer në ndeshjen Inter-Milan

Mediat italiane japin mendimet e tyre për golin e anuluar të Bennaccer në ndeshjen Inter-Milan

Serie A
Milanit i shtohen edhe me katër mungesa të mëdha ndaj Torinos

Milanit i shtohen edhe me katër mungesa të mëdha ndaj Torinos

Serie A
Cagliari 0-1 Milan, notat e lojtarëve – Bennacer më i vlerësuari

Cagliari 0-1 Milan, notat e lojtarëve – Bennacer më i vlerësuari

Serie A
Milani merr një fitore të madhe te Cagliari dhe vazhdon hapin në luftën për titull

Milani merr një fitore të madhe te Cagliari dhe vazhdon hapin në luftën për titull

Serie A
Maldini tregon se po punojnë në blindimin e tre yjeve të ekipit

Maldini tregon se po punojnë në blindimin e tre yjeve të ekipit

Serie A
Milani alarmohet nga Kupa e Afrikës

Milani alarmohet nga Kupa e Afrikës

Serie A
Tre yje të Milanit drejt rinovimit, fatura e pagave në klub do të shkojë në 80 milionë euro

Tre yje të Milanit drejt rinovimit, fatura e pagave në klub do të shkojë në 80 milionë euro

Serie A