LAJMI I FUNDIT:
Isa Mustafa

Isa Mustafa

2916 Artikuj

Mustafa: Nuk i besoj përfaqësuesve të LDK-së që nuk e kanë parë draftin e Asociacionit 

Mustafa: Nuk i besoj përfaqësuesve të LDK-së që nuk e kanë parë draftin e Asociacionit 

Kosovë
“Zgjedhjet do ta zhduknin opozitën”, Mustafa reagon pas deklaratës së Kurtit

“Zgjedhjet do ta zhduknin opozitën”, Mustafa reagon pas deklaratës së Kurtit

Kosovë
Mustafa: Ne i kthyem 70 për qind që na ikën në Evropë, Kurtit s’po i kthehet askush

Mustafa: Ne i kthyem 70 për qind që na ikën në Evropë, Kurtit s’po i kthehet askush

Kosovë
Mustafa: Qeveria Kurti mund të rrëzohet me strategji më të fortë opozitare

Mustafa: Qeveria Kurti mund të rrëzohet me strategji më të fortë opozitare

Kosovë
Mustafa e sheh të rëndë marrëveshjen e Ohrit, hedh akuza ndaj Kurtit

Mustafa e sheh të rëndë marrëveshjen e Ohrit, hedh akuza ndaj Kurtit

Kosovë
Mustafa pas lirimit të avokatit Berisha: Çdo gjë pritet nga ata të cilët pas perdes merren vesh me pasuesit e Millosheviqit

Mustafa pas lirimit të avokatit Berisha: Çdo gjë pritet nga ata të cilët pas perdes merren vesh me pasuesit e Millosheviqit

Kosovë
Mustafa flet për 3-përqindëshin: Vetëm 10 mijë veta kanë paguar në Gjermani, shumica s’kanë dhënë asgjë

Mustafa flet për 3-përqindëshin: Vetëm 10 mijë veta kanë paguar në Gjermani, shumica s’kanë dhënë asgjë

Kosovë
Mustafa: Në veri është rifuqizuar Rezoluta 1244, mund të vendoset një mbikëqyrje ndërkombëtare

Mustafa: Në veri është rifuqizuar Rezoluta 1244, mund të vendoset një mbikëqyrje ndërkombëtare

Kosovë
Mustafa: Vendimi për Klan Kosovën flet që me qeverinë nuk është diçka në rregull, i pengon informimi dhe transparenca

Mustafa: Vendimi për Klan Kosovën flet që me qeverinë nuk është diçka në rregull, i pengon informimi dhe transparenca

Kosovë
Mustafa: Në vitin 2020 prishëm koalicionin me VV-në për të evituar konfrontimin me ShBA-të, vepruam mirë por e paguam shtrenjtë

Mustafa: Në vitin 2020 prishëm koalicionin me VV-në për të evituar konfrontimin me ShBA-të, vepruam mirë por e paguam shtrenjtë

Kosovë
Mustafa: Marrëveshja Bazë ka një defekt të madh që lidhet me klauzolën – asnjëra palë nuk paragjykon mendimin e palës tjetër

Mustafa: Marrëveshja Bazë ka një defekt të madh që lidhet me klauzolën – asnjëra palë nuk paragjykon mendimin e palës tjetër

Kosovë
Mustafa: Borrelli duhet ta respektojë zotimin Mogehrinit për Asociacionin

Mustafa: Borrelli duhet ta respektojë zotimin Mogehrinit për Asociacionin

Kosovë
Ymeri: Çka po bën Kurti sot është ajo çka ka bërë Isa Mustafa në vitin 2015

Ymeri: Çka po bën Kurti sot është ajo çka ka bërë Isa Mustafa në vitin 2015

Kosovë
Bislimi: Petkoviqit nuk i intereson Kushtetuta e Kosovës,  më tha “e duam Asociacionin siç e kemi marrë nga Isa Mustafa”

Bislimi: Petkoviqit nuk i intereson Kushtetuta e Kosovës,  më tha “e duam Asociacionin siç e kemi marrë nga Isa Mustafa”

Politikë
Haziri: Kurti e ka ndërtuar vizionin e tij në punën e Isa Mustafës, por iu deshën 8 vite për këtë

Haziri: Kurti e ka ndërtuar vizionin e tij në punën e Isa Mustafës, por iu deshën 8 vite për këtë

Kosovë
Haziri ka dy fjalë për Konjufcën: Isa Mustafën për Asociacion duhesh me përqafë

Haziri ka dy fjalë për Konjufcën: Isa Mustafën për Asociacion duhesh me përqafë

Kosovë
Gashi thotë se Kurti ia kaloi Thaçit e Mustafës për lëshime ndaj Serbisë

Gashi thotë se Kurti ia kaloi Thaçit e Mustafës për lëshime ndaj Serbisë

Politikë
Gashi për Asociacionin: Po shkon përtej asaj që u nënshkrua nga Mustafa e Thaçi

Gashi për Asociacionin: Po shkon përtej asaj që u nënshkrua nga Mustafa e Thaçi

Kosovë
Për pikën 7 të planit evropian, Mustafa: Le të tregojë Vjosa Osmani a është kjo në harmoni me Kushtetutën?

Për pikën 7 të planit evropian, Mustafa: Le të tregojë Vjosa Osmani a është kjo në harmoni me Kushtetutën?

Kosovë
Tetë vjet nga nënshkrimi i marrëveshjes për drejtësi

Tetë vjet nga nënshkrimi i marrëveshjes për drejtësi

Kosovë
Kurti: Asociacioni është “Zajednicë” e Hashim Thaçit dhe Isa Mustafës, nuk po zbatohet falë Qeverisë Kurti

Kurti: Asociacioni është “Zajednicë” e Hashim Thaçit dhe Isa Mustafës, nuk po zbatohet falë Qeverisë Kurti

Kosovë
Mustafa: Kurti gënjeu për Asociacionin, Haradinaj për demarkacionin

Mustafa: Kurti gënjeu për Asociacionin, Haradinaj për demarkacionin

Kosovë
“Më gëzon fakti që i gjeta mirë” – Mustafa i viziton ish krerët e UÇK-së në Hagë: Uroj që nga ky proces, i iniciuar nga konstruksionet e rrejshme ruse-serbe të fitojë drejtësia

“Më gëzon fakti që i gjeta mirë” – Mustafa i viziton ish krerët e UÇK-së në Hagë: Uroj që nga ky proces, i iniciuar nga konstruksionet e rrejshme ruse-serbe të fitojë drejtësia

Kosovë
Shtatë vjet nga nënshkrimi i MSA-së me Bashkimin Evropian

Shtatë vjet nga nënshkrimi i MSA-së me Bashkimin Evropian

Biznes