LAJMI I FUNDIT:

Irlanda

167 Artikuj

Pagoi dy vende parkingu për Ferrarin e tij, dënohet me 100 euro (Foto)

Pagoi dy vende parkingu për Ferrarin e tij, dënohet me 100 euro (Foto)

Auto Fun
Era e fortë rrëzoi mollët nga degët, shkurtoi punën disa javore të vjeljes (Foto)

Era e fortë rrëzoi mollët nga degët, shkurtoi punën disa javore të vjeljes (Foto)

Interesante
Arrest për turistin e dehur që u hodhi sprei shitëseve, për të vjedhur duhan dhe akullore (Video)

Arrest për turistin e dehur që u hodhi sprei shitëseve, për të vjedhur duhan dhe akullore (Video)

Dështime
Nga loja me zjarrin pësoi djegie të mëdha në trup (Foto, +16)

Nga loja me zjarrin pësoi djegie të mëdha në trup (Foto, +16)

Dështime
Babai publikon pamjet e të birit në gjendje kome, shkaku i konsumit të substancës së panjohur (Foto)

Babai publikon pamjet e të birit në gjendje kome, shkaku i konsumit të substancës së panjohur (Foto)

Nga Bota
Vallëzuan me delfinin e ngordhur dhe më pas e hodhën nga dritarja (Foto)

Vallëzuan me delfinin e ngordhur dhe më pas e hodhën nga dritarja (Foto)

Dështime
Kërcënohet kreatori i kukullës së Kim Jong-un (Video)

Kërcënohet kreatori i kukullës së Kim Jong-un (Video)

Dështime
Bleu Ferrarin e ri, e voziti për 111 kilometra dhe e bëri për mjeshtër! (Foto)

Bleu Ferrarin e ri, e voziti për 111 kilometra dhe e bëri për mjeshtër! (Foto)

Ngjarje
Ndodh edhe kjo: Rikthehet plazhi që ishte zhdukur 30 vite më parë (Foto/Video)

Ndodh edhe kjo: Rikthehet plazhi që ishte zhdukur 30 vite më parë (Foto/Video)

Interesante
Danimarka, Holanda dhe Irlanda bëjnë thirrje për unitet për dosjen “Brexit”

Danimarka, Holanda dhe Irlanda bëjnë thirrje për unitet për dosjen “Brexit”

Nga Bota
Fshati Glendalagh, lugina e dy liqeneve në Irlandë

Fshati Glendalagh, lugina e dy liqeneve në Irlandë

Udhëpërshkrime
Juncker: Nuk ka rikthim kufijsh në Irlandë

Juncker: Nuk ka rikthim kufijsh në Irlandë

Nga Bota
Fansat e “Game of Thrones” patjetër se duhet t’i vizitojnë këto vende

Fansat e “Game of Thrones” patjetër se duhet t’i vizitojnë këto vende

Çfarë të vizitosh
Arrestohen rreth 100 persona në tërë Evropën

Arrestohen rreth 100 persona në tërë Evropën

Nga Bota
27 nxënës nga Gjevgjelia do të trajnohen në Irlandë

27 nxënës nga Gjevgjelia do të trajnohen në Irlandë

Lirim Shabani
Në këto 10 vende, njerëzit jetojnë më së miri! (Foto)

Në këto 10 vende, njerëzit jetojnë më së miri! (Foto)

Interesante
Aeroplani bën ulje emergjente në Irlandë, 16 persona të plagosur

Aeroplani bën ulje emergjente në Irlandë, 16 persona të plagosur

Nga Bota
Artistja e grimit transformon fytyrën në pamje të frikshme (Foto)

Artistja e grimit transformon fytyrën në pamje të frikshme (Foto)

Fun Lajme
Dhëndri me shokë befasojnë mysafirët me vallëzim të mahnitshëm (Video)

Dhëndri me shokë befasojnë mysafirët me vallëzim të mahnitshëm (Video)

Fun Lajme
Studim: Ja femrat e cilit shtet i kanë gjokset më të mëdha në botë

Studim: Ja femrat e cilit shtet i kanë gjokset më të mëdha në botë

Trend
Britanikët tani po kërkojnë pasaporta irlandeze

Britanikët tani po kërkojnë pasaporta irlandeze

Nga Bota
Këto janë 18 vendet më të korruptuara në botën e zhvilluar

Këto janë 18 vendet më të korruptuara në botën e zhvilluar

Nga Bota
Parlamenti irlandez dështon të zgjedh kryeministrin

Parlamenti irlandez dështon të zgjedh kryeministrin

Nga Bota