LAJMI I FUNDIT:

Ipswich Town

36 Artikuj

Celina nuk do të mbetet te Dijoni në Francë, e ardhmja e tij sërish në futbollin anglez

Celina nuk do të mbetet te Dijoni në Francë, e ardhmja e tij sërish në futbollin anglez

Ndërkombëtare
E përfundoi huazimin te Ipswich për tu rikthyer në Francë, por tani Bersant Celinën e kërkojnë në Championship

E përfundoi huazimin te Ipswich për tu rikthyer në Francë, por tani Bersant Celinën e kërkojnë në Championship

Premier League
Bersant Celina shënon në barazimin e Ipswich Town

Bersant Celina shënon në barazimin e Ipswich Town

Ligat tjera
Trajneri i Ipswich, McKenna: Celina do të qëndrojë, ka biseduar e federatën dhe nuk do të shkojë e Kosova

Trajneri i Ipswich, McKenna: Celina do të qëndrojë, ka biseduar e federatën dhe nuk do të shkojë e Kosova

Përfaqësuesja e Kosovës
Bersant Celina hap derën e shtëpisë për të larguarit nga Ukraina: Mund të jetojnë për sa kohë të duan, e kemi përjetuar si familje luftën

Bersant Celina hap derën e shtëpisë për të larguarit nga Ukraina: Mund të jetojnë për sa kohë të duan, e kemi përjetuar si familje luftën

Premier League
Bersant Celina shënon gol në fitoren e Ipswich Town

Bersant Celina shënon gol në fitoren e Ipswich Town

Ligat tjera
Celina fiton çmimin për golin e muajit në Ligën e Parë të Anglisë

Celina fiton çmimin për golin e muajit në Ligën e Parë të Anglisë

Ndërkombëtare
Celina mund të bëhet me trajner nga Kosova, Shefki Kuqi hedh kandidaturën për të drejtuar Ipswich Town

Celina mund të bëhet me trajner nga Kosova, Shefki Kuqi hedh kandidaturën për të drejtuar Ipswich Town

Ligat tjera
Bersant Celina hedh kandidaturën për çmimin ‘Puskas’ me super golin e realizuar te Ipswichi

Bersant Celina hedh kandidaturën për çmimin ‘Puskas’ me super golin e realizuar te Ipswichi

Ndërkombëtare
Celina nuk ndalet, shënon dy herë në fitoren e Ipswich ndaj Wycombe – i dyti ishte fantastik

Celina nuk ndalet, shënon dy herë në fitoren e Ipswich ndaj Wycombe – i dyti ishte fantastik

Ligat tjera
Celina po harron problemet, shënon gol dhe i siguron fitoren Ipswichit

Celina po harron problemet, shënon gol dhe i siguron fitoren Ipswichit

Ligat tjera
Ndodh njëra nga vjedhjet më të mëdha në histori të futbollit – bashkëlojtari i Celinës fshehët pas portierit dhe ia rrëmben topin për tu barazuar rezultati

Ndodh njëra nga vjedhjet më të mëdha në histori të futbollit – bashkëlojtari i Celinës fshehët pas portierit dhe ia rrëmben topin për tu barazuar rezultati

Premier League
Celina ende nuk është gati për të luajtur, trajneri i Ipswichit tregon gjendjen e tij

Celina ende nuk është gati për të luajtur, trajneri i Ipswichit tregon gjendjen e tij

Premier League
Zyrtare: Bersant Celina rikthehet te Ipswichi

Zyrtare: Bersant Celina rikthehet te Ipswichi

Ndërkombëtare
Celina drejt rikthimit në futbollin anglez, katër skuadra pas mesfushorit nga Kosova

Celina drejt rikthimit në futbollin anglez, katër skuadra pas mesfushorit nga Kosova

Ligue 1
Bersant Celina afër rikthimit te Ipswich Town

Bersant Celina afër rikthimit te Ipswich Town

Ndërkombëtare
West Hami shtyn ndeshjen parasezonale, pasi një anëtar i stafit rezulton pozitiv në COVID-19

West Hami shtyn ndeshjen parasezonale, pasi një anëtar i stafit rezulton pozitiv në COVID-19

Premier League
Zyrtare: Armando Dobra ka nënshkruar kontratë të re me Ipswich Townin

Zyrtare: Armando Dobra ka nënshkruar kontratë të re me Ipswich Townin

Ligat tjera
Në një solo aksion, Armando Dobra shënon gol të bukur te Ipswich Town – talenti shqiptar po shkëlqen te skuadra angleze

Në një solo aksion, Armando Dobra shënon gol të bukur te Ipswich Town – talenti shqiptar po shkëlqen te skuadra angleze

Ndërkombëtare
Tifozi i Ipswich: Nëse Coutinho vlen 140 milionë, Celina vlen 200 milionë

Tifozi i Ipswich: Nëse Coutinho vlen 140 milionë, Celina vlen 200 milionë

Ndërkombëtare
Bersant Celina i jep tifozit fanellën pas “bastit” në rrjete sociale

Bersant Celina i jep tifozit fanellën pas “bastit” në rrjete sociale

Premier League
Celina mund të transferohet në Bundesliga tek Werder Bremeni

Celina mund të transferohet në Bundesliga tek Werder Bremeni

Bundesliga
Me një gol fantastik, Celina siguron fitoren e Ipswichit (Video)

Me një gol fantastik, Celina siguron fitoren e Ipswichit (Video)

Ndërkombëtare
Rrëfimi emocionues nga Celina: U larguam nga Kosova pasi nuk donim të vdisnim, kur erdhi koha zemra më tha të luaj për Kosovën para Norvegjisë

Rrëfimi emocionues nga Celina: U larguam nga Kosova pasi nuk donim të vdisnim, kur erdhi koha zemra më tha të luaj për Kosovën para Norvegjisë

Premier League