LAJMI I FUNDIT:

Inter Miami

262 Artikuj

Messi ka një truprojë speciale te Inter Miami, ai e ndjek edhe në fushë gjatë ndeshjeve

Messi ka një truprojë speciale te Inter Miami, ai e ndjek edhe në fushë gjatë ndeshjeve

Ligat tjera
Lionel Messi nuk shqetësohet më për Topin e Artë, mendimi i tij ka ndryshuar krejtësisht

Lionel Messi nuk shqetësohet më për Topin e Artë, mendimi i tij ka ndryshuar krejtësisht

Ndërkombëtare
Messi e pranon se ai kurrë nuk kishte ‘dëshiruar’ t’i bashkohej PSG-së nga Barcelona

Messi e pranon se ai kurrë nuk kishte ‘dëshiruar’ t’i bashkohej PSG-së nga Barcelona

Ligat tjera
“Këmba e tij e majtë është po aq e mirë sa e Leo Messit”, Joe Cole thurë lëvdata për Bukayo Saka

“Këmba e tij e majtë është po aq e mirë sa e Leo Messit”, Joe Cole thurë lëvdata për Bukayo Saka

Ndërkombëtare
UEFA zbulon emrat e tre të nominuarve për çmimin e lojtarit dhe trajnerit të vitit

UEFA zbulon emrat e tre të nominuarve për çmimin e lojtarit dhe trajnerit të vitit

Ndërkombëtare
Inter Miami i Lionel Messit është ftuar për të marrë pjesë në turneun prestigjioz

Inter Miami i Lionel Messit është ftuar për të marrë pjesë në turneun prestigjioz

Ndërkombëtare
Për një moment Messin e lëshojnë nervat dhe përplaset me kundërshtarin, por ai po lavdërohet për gjestin e bërë nga tifozët e tij

Për një moment Messin e lëshojnë nervat dhe përplaset me kundërshtarin, por ai po lavdërohet për gjestin e bërë nga tifozët e tij

Ndërkombëtare
Messi i pandalshëm, shënon nga 30 metra distancë dhe kalon në finale të Kupës me Inter Miamin

Messi i pandalshëm, shënon nga 30 metra distancë dhe kalon në finale të Kupës me Inter Miamin

Ndërkombëtare
Zbulohen pagat e dhjetë futbollistëve më të paguar në botë – Ronaldo dhe Benzema ‘lundrojnë në para’

Zbulohen pagat e dhjetë futbollistëve më të paguar në botë – Ronaldo dhe Benzema ‘lundrojnë në para’

Ndërkombëtare
“Messi është shumë i lumtur në Inter Miami pas largimit nga PSG”, trajneri vëren ndryshimin e madh të argjentinasit

“Messi është shumë i lumtur në Inter Miami pas largimit nga PSG”, trajneri vëren ndryshimin e madh të argjentinasit

Ligat tjera
Lionel Messi paralajmërohet nga trajneri i Philadelphia Union: Sapo të bie bilbili, e di që djemtë tanë do të japin më të mirën

Lionel Messi paralajmërohet nga trajneri i Philadelphia Union: Sapo të bie bilbili, e di që djemtë tanë do të japin më të mirën

Ligat tjera
Messi vazhdon shkëlqimin dhe golat, dërgon Inter Miamin në gjysmëfinale të Kupës

Messi vazhdon shkëlqimin dhe golat, dërgon Inter Miamin në gjysmëfinale të Kupës

Ndërkombëtare
Shtyhet debutimi i Messit në MLS

Shtyhet debutimi i Messit në MLS

Ligat tjera
E vuri në dyshim vendimin për transferimin e Messit, Inter Miami ia ndërpret kontratën portierit

E vuri në dyshim vendimin për transferimin e Messit, Inter Miami ia ndërpret kontratën portierit

Ligat tjera
Messi realizon dy gola të jashtëzakonshëm, njërin nga gjuajta e lirë – Inter Miami vazhdon me fitore

Messi realizon dy gola të jashtëzakonshëm, njërin nga gjuajta e lirë – Inter Miami vazhdon me fitore

Ndërkombëtare
I bëri një kërkesë normale Lionel Messit: Inter Miami largon nga puna mirëmbajtësin e stadiumit

I bëri një kërkesë normale Lionel Messit: Inter Miami largon nga puna mirëmbajtësin e stadiumit

Ligat tjera
Fansi i kërkoi Messit puthje në faqe, reagimi i argjentinasit e lë të habitur

Fansi i kërkoi Messit puthje në faqe, reagimi i argjentinasit e lë të habitur

Ligat tjera
Top 10 lojtarët më të shtrenjtë në MLS – dallimi i vlerës së Messit me vendin e dytë është 15 milionë euro

Top 10 lojtarët më të shtrenjtë në MLS – dallimi i vlerës së Messit me vendin e dytë është 15 milionë euro

Ligat tjera
Efekti i Messit vazhdon pasi biletat Dallas-Inter Miami shiten në 18 minuta

Efekti i Messit vazhdon pasi biletat Dallas-Inter Miami shiten në 18 minuta

Ligat tjera
Messi pati një përplasje të ashpër me yllin e Orlando City – vazhdoi edhe në tunel

Messi pati një përplasje të ashpër me yllin e Orlando City – vazhdoi edhe në tunel

Ligat tjera
Leo Messi i jashtëzakonshëm, shënon dy gola të tjerë me Inter Miamin

Leo Messi i jashtëzakonshëm, shënon dy gola të tjerë me Inter Miamin

Ndërkombëtare
Lionel Messi thotë se vetëm një lojtar me të cilin ka luajtur “e njeh në perfeksion”

Lionel Messi thotë se vetëm një lojtar me të cilin ka luajtur “e njeh në perfeksion”

Ndërkombëtare
Messit i refuzohet kërkesa nga rivali i MLS-së përpara ndeshjes me Inter Miamin

Messit i refuzohet kërkesa nga rivali i MLS-së përpara ndeshjes me Inter Miamin

Ligat tjera
Skena të egra, Messi ‘pushtohet’ nga fansat pas daljes nga dyqani në Miami

Skena të egra, Messi ‘pushtohet’ nga fansat pas daljes nga dyqani në Miami

Ligat tjera