LAJMI I FUNDIT:

Inspektor

17 Artikuj

Kurti i bën thirrje të kualifikuarëve që të aplikojnë për inspektorë shëndetësorë

Kurti i bën thirrje të kualifikuarëve që të aplikojnë për inspektorë shëndetësorë

Shëndetësi
Inspektori i Sigurisë nukleare jep dorëheqje pas 14 vjetësh pune në kryeministri

Inspektori i Sigurisë nukleare jep dorëheqje pas 14 vjetësh pune në kryeministri

Siguri
VV thotë se inspektori i arrestuar sot është anëtar i PSD-së

VV thotë se inspektori i arrestuar sot është anëtar i PSD-së

Kosovë
Komuna e Prishtinës deklarohet rreth arrestimit të inspektorit për marrje të ryshfetit

Komuna e Prishtinës deklarohet rreth arrestimit të inspektorit për marrje të ryshfetit

Kosovë
Kanoset inspektori i Ministrisë së Punës

Kanoset inspektori i Ministrisë së Punës

Kronika e Zezë
Dyshohet se plotësuan procesverbalin me të dhëna të rrejshme, ndalohen pesë inspektorë në Gjilan

Dyshohet se plotësuan procesverbalin me të dhëna të rrejshme, ndalohen pesë inspektorë në Gjilan

Kosovë
Syla për masat e reja ndaj COVID-19: Kemi filluar me shqiptimin e gjobave, 90 për qind e popullatës po i mban maskat

Syla për masat e reja ndaj COVID-19: Kemi filluar me shqiptimin e gjobave, 90 për qind e popullatës po i mban maskat

Kosovë
Inspektorët e Prishtinës në terren, kontrollojnë lokalet nëse po u përmbahen rregullave

Inspektorët e Prishtinës në terren, kontrollojnë lokalet nëse po u përmbahen rregullave

Kosovë
Inspektorët mbyllin mullirin në Zhabar të Mitrovicës për shkak të shtrenjtimit të miellit

Inspektorët mbyllin mullirin në Zhabar të Mitrovicës për shkak të shtrenjtimit të miellit

Kosovë
ATK-së i shtohen 20 inspektorë të rinj

ATK-së i shtohen 20 inspektorë të rinj

Të Tjera
Kërkohet paraburgim për inspektorin në komunën e Shtimes, dyshohet për ryshfet

Kërkohet paraburgim për inspektorin në komunën e Shtimes, dyshohet për ryshfet

Kosovë
Arrestohet një inspektor i ATK-së për keqpërdorim të pozitës

Arrestohet një inspektor i ATK-së për keqpërdorim të pozitës

Kosovë
Mbyllet restoranti i papastër, inspektorët gjetën edhe kërmill të gjallë në frigorifer (Foto)

Mbyllet restoranti i papastër, inspektorët gjetën edhe kërmill të gjallë në frigorifer (Foto)

Dështime
ATK pezullon nga puna dy inspektorë

ATK pezullon nga puna dy inspektorë

Biznes
Inspektorët mbyllin restorantin, në kuzhinë gjetën edhe zog të ngordhur (Foto)

Inspektorët mbyllin restorantin, në kuzhinë gjetën edhe zog të ngordhur (Foto)

Nga Bota
Inspektorët tmerrohen nga papastërtia e një lokali ushqimor (Foto)

Inspektorët tmerrohen nga papastërtia e një lokali ushqimor (Foto)

Dështime
Shtyu në binarë punonjësin e hekurudhës dhe u largua duke qeshur (Video)

Shtyu në binarë punonjësin e hekurudhës dhe u largua duke qeshur (Video)

Nga Bota