LAJMI I FUNDIT:

IML

21 Artikuj

Policia po i heton dy vdekje në Pejë

Policia po i heton dy vdekje në Pejë

Kronika e Zezë
Gjenden mbetje mortore në lagjen “Mati 1” në Prishtinë, dyshohet të jenë të një shqiptari të zhdukur gjatë luftës

Gjenden mbetje mortore në lagjen “Mati 1” në Prishtinë, dyshohet të jenë të një shqiptari të zhdukur gjatë luftës

Kosovë
Shkaktari i zjarrit në IML dyshohet se ishte defekti në instalimin elektrik

Shkaktari i zjarrit në IML dyshohet se ishte defekti në instalimin elektrik

Kosovë
Prokuroria jep detaje për incidentin e zjarrit në Institutin e Mjekësisë Ligjore në Prishtinë

Prokuroria jep detaje për incidentin e zjarrit në Institutin e Mjekësisë Ligjore në Prishtinë

Kosovë
Zjarri në objektin e IML-së, policia jep detaje

Zjarri në objektin e IML-së, policia jep detaje

Kronika e Zezë
Zjarr në ndërtesën e Institutit të Mjekësisë Ligjore, ministria thotë se nuk ka dëme

Zjarr në ndërtesën e Institutit të Mjekësisë Ligjore, ministria thotë se nuk ka dëme

Kosovë
Rasti Dehari, Kurti thotë se Ministria e Drejtësisë duhet të përgjigjet për mostrat

Rasti Dehari, Kurti thotë se Ministria e Drejtësisë duhet të përgjigjet për mostrat

Kosovë
Rasti Dehari, nesër pritet të shkarkohet kryeinspektori i Ministrisë së Drejtësisë

Rasti Dehari, nesër pritet të shkarkohet kryeinspektori i Ministrisë së Drejtësisë

Kosovë
Heshtje institucionale për gjetjen e një pjese të mostrave të Deharit – gjithçka që dihet për rastin

Heshtje institucionale për gjetjen e një pjese të mostrave të Deharit – gjithçka që dihet për rastin

Donjeta Zeqiraj
Rasti i mostrave të Astrit Deharit, Kica-Xhelili: Terror serik mbi drejtësinë

Rasti i mostrave të Astrit Deharit, Kica-Xhelili: Terror serik mbi drejtësinë

Kosovë
Gjenden një pjesë e mostrave të Astrit Deharit

Gjenden një pjesë e mostrave të Astrit Deharit

Kosovë
Rasti Dehari dhe zhdukja e mostrave në IML – çfarë dihet deri më tani

Rasti Dehari dhe zhdukja e mostrave në IML – çfarë dihet deri më tani

Kosovë
Zhdukja e mostrave të Astrit Deharit në IML, Prokuroria Speciale interviston disa persona

Zhdukja e mostrave të Astrit Deharit në IML, Prokuroria Speciale interviston disa persona

Elfije Boletini
Edhe pse prokuroria nisi hetimet për rastin e pacientit të operuar nga zemra në QKUK, trupi nuk dërgohet në IML

Edhe pse prokuroria nisi hetimet për rastin e pacientit të operuar nga zemra në QKUK, trupi nuk dërgohet në IML

Kosovë
Gruda, PDK: Mostrat e rastit “Dehari” humbën në duar të ministres Haxhiu, dorëheqje dhe hetim i menjëhershëm

Gruda, PDK: Mostrat e rastit “Dehari” humbën në duar të ministres Haxhiu, dorëheqje dhe hetim i menjëhershëm

Kosovë
Një shtetas i huaj gjendet i vdekur afër xhamisë në Vërmicë

Një shtetas i huaj gjendet i vdekur afër xhamisë në Vërmicë

Kronika e Zezë
Gjendet një person i vdekur në Ferizaj

Gjendet një person i vdekur në Ferizaj

Kronika e Zezë
Vdes një burrë në QKUK, një javë pasi u aksidentua në Fushë Kosovë

Vdes një burrë në QKUK, një javë pasi u aksidentua në Fushë Kosovë

Kronika e Zezë
Protestohet për shuarjen e divizionit të të pagjeturve në IML

Protestohet për shuarjen e divizionit të të pagjeturve në IML

Kosovë
300 mbetje mortore gjenden ende në IML, Hoti premton mbështetje institucionale

300 mbetje mortore gjenden ende në IML, Hoti premton mbështetje institucionale

Kosovë
Kamioneta godet këmbësoren në Prishtinë, arrestohet shoferi

Kamioneta godet këmbësoren në Prishtinë, arrestohet shoferi

Kosovë