LAJMI I FUNDIT:

Imanol Alguacil

15 Artikuj

Sociedadi për top katërshe, Reali për ta shtyrë shpalljen e kampionit – formacionet zyrtare

Sociedadi për top katërshe, Reali për ta shtyrë shpalljen e kampionit – formacionet zyrtare

La Liga
Roma përballë Sociedadit në sfidën kthyese – formacionet startuese

Roma përballë Sociedadit në sfidën kthyese – formacionet startuese

Liga e Evropës
Reali në përballjen e vështirë ndaj Sociedadit – formacionet zyrtare

Reali në përballjen e vështirë ndaj Sociedadit – formacionet zyrtare

La Liga
Formacionet zyrtare: Barca luan ndaj Sociedadit në çerekfinale

Formacionet zyrtare: Barca luan ndaj Sociedadit në çerekfinale

Ndërkombëtare
Formacionet zyrtare: Unitedi përballë Sociedadit në sfidën e parë grupore

Formacionet zyrtare: Unitedi përballë Sociedadit në sfidën e parë grupore

Liga e Evropës
Formacionet zyrtare: Barca kërkon fitoren e parë ndaj Sociedadit

Formacionet zyrtare: Barca kërkon fitoren e parë ndaj Sociedadit

La Liga
Formacionet zyrtare: Barcelona dhe Sociedadi në sfidën për top-katërshe

Formacionet zyrtare: Barcelona dhe Sociedadi në sfidën për top-katërshe

La Liga
Formacionet startuese: Atletico dhe Sociedadi luajnë për pozitat e para në renditje

Formacionet startuese: Atletico dhe Sociedadi luajnë për pozitat e para në renditje

La Liga
Formacionet zyrtare: Barca e nis përballë Sociedadit

Formacionet zyrtare: Barca e nis përballë Sociedadit

La Liga
Formacionet startuese: Atletico mendon vetëm për fitore ndaj Real Sociedadit

Formacionet startuese: Atletico mendon vetëm për fitore ndaj Real Sociedadit

La Liga
Formacionet zyrtare: Reali planifikon ta ngushtojë diferencën me liderët në sfidën ndaj Sociedadit

Formacionet zyrtare: Reali planifikon ta ngushtojë diferencën me liderët në sfidën ndaj Sociedadit

La Liga
Januzaj pritet të startojë për Sociedadin ndaj ish-ekipit të tij, Manchester United

Januzaj pritet të startojë për Sociedadin ndaj ish-ekipit të tij, Manchester United

Liga e Evropës
Formacionet zyrtare: Reali luan si mysafir i Sociedadit

Formacionet zyrtare: Reali luan si mysafir i Sociedadit

La Liga
Formacionet zyrtare: Reali kërkon kreun në përballjen ndaj Sociedadit

Formacionet zyrtare: Reali kërkon kreun në përballjen ndaj Sociedadit

La Liga
Formacionet bazë: Barca nikoqir i Sociedadit

Formacionet bazë: Barca nikoqir i Sociedadit

La Liga