LAJMI I FUNDIT:

Ilir Meta

1383 Artikuj

“Të bashkuar në betejë”, opozita shqiptare në protestë para kryeministrisë

“Të bashkuar në betejë”, opozita shqiptare në protestë para kryeministrisë

Shqipëri
“S’po ndahem me një grua për një tjetër”, Ilir Meta flet për divorcin nga Monika Kryemadhi

“S’po ndahem me një grua për një tjetër”, Ilir Meta flet për divorcin nga Monika Kryemadhi

Yjet
Ish-presidenti Ilir Meta njofton divorcin me Monika Kryemadhin

Ish-presidenti Ilir Meta njofton divorcin me Monika Kryemadhin

Yjet
SPAK dërgon letër porosi në Britani për çiftin Meta-Kryemadhi, gazetarja: Kërkon informacion për shkollimin e fëmijëve dhe udhëtimet

SPAK dërgon letër porosi në Britani për çiftin Meta-Kryemadhi, gazetarja: Kërkon informacion për shkollimin e fëmijëve dhe udhëtimet

Shqipëri
Meta del pas tre orësh në SPAK: Dumani po mbron Ramën duke shkatërruar opozitën

Meta del pas tre orësh në SPAK: Dumani po mbron Ramën duke shkatërruar opozitën

Shqipëri
Ndërhyrjet estetike dhe lobimi në SHBA, zbulohen arsyet pse Meta u thirr në SPAK

Ndërhyrjet estetike dhe lobimi në SHBA, zbulohen arsyet pse Meta u thirr në SPAK

Shqipëri
Ilir Meta paraqitet në SPAK një ditë pas Monika Kryemadhit

Ilir Meta paraqitet në SPAK një ditë pas Monika Kryemadhit

Shqipëri
Vendimi i Apelit, Meta: Vula e PD-së u hoq nga kthetrat kriminale të Edi Ramës

Vendimi i Apelit, Meta: Vula e PD-së u hoq nga kthetrat kriminale të Edi Ramës

Shqipëri
Besimi tek institucionet politike pëson sërish rënie në Shqipëri

Besimi tek institucionet politike pëson sërish rënie në Shqipëri

Shqipëri
Superoperacioni i SPAK, Meta: Propagandë nën diktatin e Edi Ramës! Të bëhej para 14 majit

Superoperacioni i SPAK, Meta: Propagandë nën diktatin e Edi Ramës! Të bëhej para 14 majit

Shqipëri
Meta ia uron ditëlindjen presidentes Osmani: Nuk është vetëm shtylla e juaj i dashur Prindon!

Meta ia uron ditëlindjen presidentes Osmani: Nuk është vetëm shtylla e juaj i dashur Prindon!

Kosovë
Meta mban fjalën poshtë ballkonit të Berishës: Ish-kryeministri doli kundër copëtimit të Kosovës dhe shpopullimit të Shqipërisë

Meta mban fjalën poshtë ballkonit të Berishës: Ish-kryeministri doli kundër copëtimit të Kosovës dhe shpopullimit të Shqipërisë

Shqipëri
S’ka surprizë, Meta zgjidhet president i Partisë së Lirisë

S’ka surprizë, Meta zgjidhet president i Partisë së Lirisë

Shqipëri
“Le të guxojë ndonjë ambasador të diskutojë dekretet e Presidentit”, Meta: Unë i pari do t’i tregoj vendin

“Le të guxojë ndonjë ambasador të diskutojë dekretet e Presidentit”, Meta: Unë i pari do t’i tregoj vendin

Shqipëri
Konventa e Partisë së Lirisë, Meta: Pas këtij forumi do të kemi një parti tjetër, Kryemadhin s’e kam larguar

Konventa e Partisë së Lirisë, Meta: Pas këtij forumi do të kemi një parti tjetër, Kryemadhin s’e kam larguar

Shqipëri
Basha: Protestat me Metën në krye është autogol për opozitën, nxiti djegien e mandateve

Basha: Protestat me Metën në krye është autogol për opozitën, nxiti djegien e mandateve

Shqipëri
Fuqizimi i rolit të gruas, Meta: Pëlqej gratë si Margaret Thatcher, jo ato me taka të larta

Fuqizimi i rolit të gruas, Meta: Pëlqej gratë si Margaret Thatcher, jo ato me taka të larta

Shqipëri
Trondit Monika Kryemadhi: Kam raport të ngrirë bashkëshortor me Ilir Metën

Trondit Monika Kryemadhi: Kam raport të ngrirë bashkëshortor me Ilir Metën

Yjet
Sulmet e Metës ndaj SPAK, reagon delegacioni i Bashkimit Evropian

Sulmet e Metës ndaj SPAK, reagon delegacioni i Bashkimit Evropian

Shqipëri
Meta vazhdon me akuza ndaj kreut të SPAK-ut: Palaço, mos u fshih pas amerikanëve

Meta vazhdon me akuza ndaj kreut të SPAK-ut: Palaço, mos u fshih pas amerikanëve

Shqipëri
Ilir Meta e akuzon se ka takuar McGonigalin, reagon kreu i SPAK-ut

Ilir Meta e akuzon se ka takuar McGonigalin, reagon kreu i SPAK-ut

Shqipëri
Meta uron Xhaferin: Shqiptarët, faktor shtetformues të orientuar nga BE dhe NATO

Meta uron Xhaferin: Shqiptarët, faktor shtetformues të orientuar nga BE dhe NATO

Shqipëri
Berisha, Meta dhe dosja tjetër e Gërdecit, Dumani flet për hetimet që po kryen SPAK

Berisha, Meta dhe dosja tjetër e Gërdecit, Dumani flet për hetimet që po kryen SPAK

Shqipëri
Heqja e imunitetit të Berishës, Meta: Vendim anti-kushtetuese, mazhoranca ka frikë

Heqja e imunitetit të Berishës, Meta: Vendim anti-kushtetuese, mazhoranca ka frikë

Shqipëri


mob5