LAJMI I FUNDIT:
Ilir Latifi

Ilir Latifi

68 Artikuj

Info

Ilir Latifi është një sportist shqiptar i artëve të përziera marciale, por që në UFC paraqitet si pjesëmarrës nga Suedia

Kampioni i MMA, Ilir Latifi, do të vijë në Tiranë për ta promovuar UFC-në

Kampioni i MMA, Ilir Latifi, do të vijë në Tiranë për ta promovuar UFC-në

Sportet Luftarake
Pamje të reja nga incidenti i McGregor, në autobus ndodhej edhe Ilir Latifi

Pamje të reja nga incidenti i McGregor, në autobus ndodhej edhe Ilir Latifi

Sporte tjera
Latifi i lumtur se ka arritur të jetë në top pesëshen e UFC-së: Çdo gjë është e mundur nëse luftoni për atë

Latifi i lumtur se ka arritur të jetë në top pesëshen e UFC-së: Çdo gjë është e mundur nëse luftoni për atë

Sportet Luftarake
Kampioni Cormier i përgjigjet Latifit: Më pëlqen ai, por jam duke bërë gjëra më të mëdha tani

Kampioni Cormier i përgjigjet Latifit: Më pëlqen ai, por jam duke bërë gjëra më të mëdha tani

Sportet Luftarake
Ilir Latifi urohet edhe nga ylli UFC-së, Nurmagomedov

Ilir Latifi urohet edhe nga ylli UFC-së, Nurmagomedov

Sportet Luftarake
Latifi nuk trembet, i kërkon përballje kampionit Cormier dhe i falënderon të gjithë edhe në gjuhën shqipe

Latifi nuk trembet, i kërkon përballje kampionit Cormier dhe i falënderon të gjithë edhe në gjuhën shqipe

Arbios Kryeziu
Arritje e jashtëzakonshme nga Ilir Latifi në UFC: Shqiptari e vë në gjumë kundërshtarin dhe arrin fitoren më të rëndësishme në karrierë

Arritje e jashtëzakonshme nga Ilir Latifi në UFC: Shqiptari e vë në gjumë kundërshtarin dhe arrin fitoren më të rëndësishme në karrierë

Arbios Kryeziu
Anulohet ndeshja e Ilir Latifit për shkak të lëndimit

Anulohet ndeshja e Ilir Latifit për shkak të lëndimit

Kik-Boks
Latifi dëshiron të përballët me pesëshen e madhe të UFC-së, tregon pse mungoi për një vit (Foto/Video)

Latifi dëshiron të përballët me pesëshen e madhe të UFC-së, tregon pse mungoi për një vit (Foto/Video)

Sportet Luftarake
Dafina Zeqiri uron Ilir Latifin: Urime vëlla (Foto)

Dafina Zeqiri uron Ilir Latifin: Urime vëlla (Foto)

Yjet
Latifi mposht Tyson Pedron, i afrohet garës për titull (Video)

Latifi mposht Tyson Pedron, i afrohet garës për titull (Video)

Boks
Ilir Latifi të shtunën përballet me Tyson Pedron në duelin e UFC-së

Ilir Latifi të shtunën përballet me Tyson Pedron në duelin e UFC-së

Sportet Luftarake
Ilir Latifi i rikthehet luftërave, takohet me Tyson Pedro

Ilir Latifi i rikthehet luftërave, takohet me Tyson Pedro

Boks
Ilir Latifi pëson humbje (Video)

Ilir Latifi pëson humbje (Video)

Boks
Latifi rikthehet në ring në këtë datë

Latifi rikthehet në ring në këtë datë

Sporte tjera
Kjo është lidhja e Dafina Zeqirit me boksierin Ilir Latifi (Foto)

Kjo është lidhja e Dafina Zeqirit me boksierin Ilir Latifi (Foto)

Yjet
Dafina në krah të ‘bishës’ shqiptare (Foto)

Dafina në krah të ‘bishës’ shqiptare (Foto)

Yjet
Ja si stërvitet Ilir Latfi (Video)

Ja si stërvitet Ilir Latfi (Video)

Sportet Luftarake
Magjik Latifi, fiton edhe ndaj Villantes (Foto/Video)

Magjik Latifi, fiton edhe ndaj Villantes (Foto/Video)

Arbios Kryeziu
Ilir Latifi përballet me Gian Villante (Foto)

Ilir Latifi përballet me Gian Villante (Foto)

Kik-Boks