LAJMI I FUNDIT:

iHeartRadio Music Awards

18 Artikuj

Me një edicion mahnitës, Heidi Klum konfirmoi pse është mbretëresha e tepihut të kuq

Me një edicion mahnitës, Heidi Klum konfirmoi pse është mbretëresha e tepihut të kuq

Modë
Doja Cat shfaq strukturën e saj natyrale të lëkurës

Doja Cat shfaq strukturën e saj natyrale të lëkurës

Yjet
Yjet me veshjet më të bukura në “iHeartRadio Music Awards 2023”

Yjet me veshjet më të bukura në “iHeartRadio Music Awards 2023”

Yjet
Bebe Rexha fiton një çmim në “iHeartRadio Music Awards 2023” për këngën “I’m Good (Blue)” me David Guettan

Bebe Rexha fiton një çmim në “iHeartRadio Music Awards 2023” për këngën “I’m Good (Blue)” me David Guettan

Muzikë
“iHeartRadio Music Awards 2023”: Lista e plotë e fituesve

“iHeartRadio Music Awards 2023”: Lista e plotë e fituesve

Muzikë
Dua Lipa me shtatë dhe Bebe Rexha me dy nominime në ‘iHeartRadio Music Awards 2023’

Dua Lipa me shtatë dhe Bebe Rexha me dy nominime në ‘iHeartRadio Music Awards 2023’

Muzikë
Dua Lipa fiton edhe një çmim tjetër në “iHeartRadio Music Awards 2022” për albumin “Future Nostalgia”

Dua Lipa fiton edhe një çmim tjetër në “iHeartRadio Music Awards 2022” për albumin “Future Nostalgia”

Yjet
Veshjet më të bukura në tapetin e kuq të “iHeartRadio Music Awards 2022”

Veshjet më të bukura në tapetin e kuq të “iHeartRadio Music Awards 2022”

Modë
Jennifer Lopez shkëlqen në “iHeartRadio Awards”- përlotet gjatë pranimit të çmimit

Jennifer Lopez shkëlqen në “iHeartRadio Awards”- përlotet gjatë pranimit të çmimit

Yjet
“Levitating” e Dua Lipës shpallet kënga e vitit në “iHeartRadio Music Awards 2022”

“Levitating” e Dua Lipës shpallet kënga e vitit në “iHeartRadio Music Awards 2022”

Yjet
Lista e plotë e fituesve në “iHeartRadio Music Awards 2022”

Lista e plotë e fituesve në “iHeartRadio Music Awards 2022”

Yjet
Nominimet për iHeart Radio Music Awards 2022: Dua Lipa dhe DJ Regard sërish të nominuar në nga dy kategori

Nominimet për iHeart Radio Music Awards 2022: Dua Lipa dhe DJ Regard sërish të nominuar në nga dy kategori

Muzikë
iHeartRadio Music Awards 2021: Grimi dhe modelimet më të mira të flokëve

iHeartRadio Music Awards 2021: Grimi dhe modelimet më të mira të flokëve

Estetikë
Ariana Grande shfaq unazën e martesës në “iHeartRadio Music Awards 2021”

Ariana Grande shfaq unazën e martesës në “iHeartRadio Music Awards 2021”

Moda
Ava Max shkëlqen me paraqitjen dhe kostumin e veçantë në “iHeartRadio Music Awards 2021”

Ava Max shkëlqen me paraqitjen dhe kostumin e veçantë në “iHeartRadio Music Awards 2021”

Muzikë
Dua Lipa fiton çmimin ‘Artistja femër e vitit’ në “iHeartRadio Music Awards 2021”

Dua Lipa fiton çmimin ‘Artistja femër e vitit’ në “iHeartRadio Music Awards 2021”

Muzikë
“iHeartRadio Music Awards 2021”: Lista e plotë e fituesve

“iHeartRadio Music Awards 2021”: Lista e plotë e fituesve

Muzikë
Veshjet më të bukura në tapetin e kuq të “iHeartRadio Music Awards 2021”

Veshjet më të bukura në tapetin e kuq të “iHeartRadio Music Awards 2021”

Modë