LAJMI I FUNDIT:

Igor Tudor

22 Artikuj

Igor Tudor largohet nga Marseille, Juventusit po i bën konkurrencë një klub tjetër i Serie A

Igor Tudor largohet nga Marseille, Juventusit po i bën konkurrencë një klub tjetër i Serie A

Serie A
Igor Tudor lë të hapur derën për rikthimin si trajner te Juventusi

Igor Tudor lë të hapur derën për rikthimin si trajner te Juventusi

Serie A
Emrat e trajnerëve që shihen si zëvendësues të Allegrit te Juventusi

Emrat e trajnerëve që shihen si zëvendësues të Allegrit te Juventusi

Serie A
Zidane dhe Conte kushtojnë shumë – Juventusi ka gjetur zëvendësuesin e Allegrit

Zidane dhe Conte kushtojnë shumë – Juventusi ka gjetur zëvendësuesin e Allegrit

Serie A
Situata e Allegrit te Juventusi dhe pesë zëvendësuesit e mundshëm në rast largimi

Situata e Allegrit te Juventusi dhe pesë zëvendësuesit e mundshëm në rast largimi

Serie A
Formacionet zyrtare: Marseille-PSG, klasikja franceze në Ligue 1

Formacionet zyrtare: Marseille-PSG, klasikja franceze në Ligue 1

Ligue 1
Formacionet zyrtare: Klasikja Marseille-PSG në Kupën e Francës

Formacionet zyrtare: Klasikja Marseille-PSG në Kupën e Francës

Ndërkombëtare
A mundet Marseille e Tudor ta rivalizojë PSG-në për titullin e kampionit: Deri më tani po e bën këtë gjë shumë mirë

A mundet Marseille e Tudor ta rivalizojë PSG-në për titullin e kampionit: Deri më tani po e bën këtë gjë shumë mirë

Ligue 1
Tudor mesazh PSG-së me Sanchezin: Ai është si Ronaldo, më ka pëlqyer gjithmonë

Tudor mesazh PSG-së me Sanchezin: Ai është si Ronaldo, më ka pëlqyer gjithmonë

Ligue 1
Tudor mund të mbetet pa vend pune vetëm një muaj pasi nënshkroi kontratë – lojtarët e Marseille nuk i pëlqejnë sjelljen dhe metodat e tij të punë

Tudor mund të mbetet pa vend pune vetëm një muaj pasi nënshkroi kontratë – lojtarët e Marseille nuk i pëlqejnë sjelljen dhe metodat e tij të punë

Ligue 1
Milani duhet të fitojë ndaj Veronas për ta rikthyer primatin në Serie A – formacionet zyrtare

Milani duhet të fitojë ndaj Veronas për ta rikthyer primatin në Serie A – formacionet zyrtare

Serie A
Formacionet zyrtare: Juve synon tri pikët ndaj Veronas

Formacionet zyrtare: Juve synon tri pikët ndaj Veronas

Serie A
Kush mund ta zëvendësojë Andrea Pirlon te Juventusi

Kush mund ta zëvendësojë Andrea Pirlon te Juventusi

Serie A
Fillon ‘epoka Pirlo’ te Juventusi

Fillon ‘epoka Pirlo’ te Juventusi

Serie A
Zyrtare: Pas largimit nga Hajduku, Igor Tudor bëhet asistent i Pirlos te Juve

Zyrtare: Pas largimit nga Hajduku, Igor Tudor bëhet asistent i Pirlos te Juve

Serie A
Rekord shkarkimesh në Serie A – 11 trajnerë janë larguar vetëm në 22 javë

Rekord shkarkimesh në Serie A – 11 trajnerë janë larguar vetëm në 22 javë

Serie A
Formacionet startuese: Interi kërkon fitoren e tretë radhazi ndaj Udineses

Formacionet startuese: Interi kërkon fitoren e tretë radhazi ndaj Udineses

Serie A
Formacionet startuese: Interi dhe Udinese kanë nevojë për pikë

Formacionet startuese: Interi dhe Udinese kanë nevojë për pikë

Serie A
Formacionet bazë: Roma e dëshiron fitoren ndaj Udineses

Formacionet bazë: Roma e dëshiron fitoren ndaj Udineses

Serie A
Formacionet zyrtare: Milani dëshiron të kthehet te fitorja ndaj Udineses

Formacionet zyrtare: Milani dëshiron të kthehet te fitorja ndaj Udineses

Serie A
Zyrtare: Udinese shkarkon Oddon, në vend të tij Tudor

Zyrtare: Udinese shkarkon Oddon, në vend të tij Tudor

Serie A
Zyrtare: Galatasaray shkarkon trajnerin Tudor (Foto)  

Zyrtare: Galatasaray shkarkon trajnerin Tudor (Foto)  

Ligat tjera