LAJMI I FUNDIT:

Igli Tare

154 Artikuj

Pas 18 vitesh qëndrimi në klub – Igli Tare konfirmon largimin nga Lazio

Pas 18 vitesh qëndrimi në klub – Igli Tare konfirmon largimin nga Lazio

Serie A
Tare drejt largimit nga Lazio, ka ofertë për tu bërë drejtor sportiv te skuadra londineze

Tare drejt largimit nga Lazio, ka ofertë për tu bërë drejtor sportiv te skuadra londineze

Serie A
Dikur e quante trofe i dështakëve, tani Tare thotë se Lazio duhet ta fitoj Ligën e Konferencës

Dikur e quante trofe i dështakëve, tani Tare thotë se Lazio duhet ta fitoj Ligën e Konferencës

Serie A
Lotito konfirmon besimin në Taren: Do të mbetet gjatë te Lazio

Lotito konfirmon besimin në Taren: Do të mbetet gjatë te Lazio

Serie A
Tare lëshon ‘bombën’: Interi, Juventusi, Milani dhe Roma janë teknikisht të falimentuara, sistemi i mban të gjallë

Tare lëshon ‘bombën’: Interi, Juventusi, Milani dhe Roma janë teknikisht të falimentuara, sistemi i mban të gjallë

Serie A
Artistë, politikanë e sportistë të pranishëm në Arenën Kombëtare për Florian Markun

Artistë, politikanë e sportistë të pranishëm në Arenën Kombëtare për Florian Markun

Yjet
Igli Tare në Londër për të biseduar me Chelsean për dy lojtarë

Igli Tare në Londër për të biseduar me Chelsean për dy lojtarë

Serie A
Tifozët e Lazios në protesta, dalin kundër dyshes Tare-Lotito

Tifozët e Lazios në protesta, dalin kundër dyshes Tare-Lotito

Serie A
Igli Tare shpjegon planin e Lazios për transferimin e lojtarëve të rinj

Igli Tare shpjegon planin e Lazios për transferimin e lojtarëve të rinj

Serie A
Igli Tare konfirmon ofertën nga Rusia për Vedat Muriqin, por nuk zbulon detajet dhe emrin e klubit

Igli Tare konfirmon ofertën nga Rusia për Vedat Muriqin, por nuk zbulon detajet dhe emrin e klubit

Serie A
Juventusi konsideron shqiptarin Igli Tare si drejtor të ri sportiv

Juventusi konsideron shqiptarin Igli Tare si drejtor të ri sportiv

Serie A
Igli Tare: Roma dhe Mourinho duhet të mësohen ta pranojnë humbjen

Igli Tare: Roma dhe Mourinho duhet të mësohen ta pranojnë humbjen

Serie A
Igli Tare e konfirmon: Correa dëshiron Interin, ka refuzuar Evertonin

Igli Tare e konfirmon: Correa dëshiron Interin, ka refuzuar Evertonin

Serie A
Interesimi i Lazios, Shaqiri: Sarri praktikon lojën që i përshtatet stilit tim – jam i nderuar për respektin e Tares

Interesimi i Lazios, Shaqiri: Sarri praktikon lojën që i përshtatet stilit tim – jam i nderuar për respektin e Tares

Serie A
Sarri dëshiron një sulmues krahu te Lazio – Igli Tare ka dy shqiptarë në listën me pesë alternativa

Sarri dëshiron një sulmues krahu te Lazio – Igli Tare ka dy shqiptarë në listën me pesë alternativa

Serie A
Tare nuk e pret më Muriqin, takohet me agjentin e tij dhe pret oferta për yllin e Kosovës

Tare nuk e pret më Muriqin, takohet me agjentin e tij dhe pret oferta për yllin e Kosovës

Serie A
Igli Tare përfshihet në përplasjen verbale mes Immobiles dhe presidentit të Torinos

Igli Tare përfshihet në përplasjen verbale mes Immobiles dhe presidentit të Torinos

Serie A
Igli Tare në aksion, Lazio i ofron Matas marrëveshje dy-vjeçare

Igli Tare në aksion, Lazio i ofron Matas marrëveshje dy-vjeçare

Serie A
Tare mund të largohet nga Lazio, në negociata me klubin gjerman për tu bërë drejtor sportiv

Tare mund të largohet nga Lazio, në negociata me klubin gjerman për tu bërë drejtor sportiv

Serie A
Tare: Muriqi gëzon respektin e stafit teknik dhe gjithë skuadrës së Lazios

Tare: Muriqi gëzon respektin e stafit teknik dhe gjithë skuadrës së Lazios

Përfaqësuesja e Kosovës
Tare e Inzaghi te Napoli, Laurentiis mendon për revolucion

Tare e Inzaghi te Napoli, Laurentiis mendon për revolucion

Serie A
Lotito e Tare takim me Inzaghin, synohet rinovimi i kontratës

Lotito e Tare takim me Inzaghin, synohet rinovimi i kontratës

Serie A
Igli Tare: Ne respektuam rregullat, dolëm në fushë – tani presim vendimin nga federata

Igli Tare: Ne respektuam rregullat, dolëm në fushë – tani presim vendimin nga federata

Serie A
Tare mund të largohet nga Lazio, përfundon në listën e skuadrës së madhe gjermane

Tare mund të largohet nga Lazio, përfundon në listën e skuadrës së madhe gjermane

Bundesliga