LAJMI I FUNDIT:

Iftari

35 Artikuj

Krasniqi shtron iftar për Myftiun Naim Tërnava dhe bashkëpunëtorët e BIK

Krasniqi shtron iftar për Myftiun Naim Tërnava dhe bashkëpunëtorët e BIK

Kosovë
Këshilla për agjëruesit për ushqimin e duhur gjatë Ramazanit

Këshilla për agjëruesit për ushqimin e duhur gjatë Ramazanit

Nutricion
Shtrohen iftarë në xhaminë në Lagjen e Spitalit në Prishtinë për studentët dhe familjet në nevojë

Shtrohen iftarë në xhaminë në Lagjen e Spitalit në Prishtinë për studentët dhe familjet në nevojë

Kosovë
Sëmundja e sheqerit (diabeti) dhe agjërimi gjatë Ramazanit

Sëmundja e sheqerit (diabeti) dhe agjërimi gjatë Ramazanit

Temat Javore
Nuk ka ndonjë plan të veçante që Pogba të bëjë iftar gjatë ndeshjes ndaj Liverpoolit, Rangnick thotë se Ramazani nuk ndikon në lojën e tij

Nuk ka ndonjë plan të veçante që Pogba të bëjë iftar gjatë ndeshjes ndaj Liverpoolit, Rangnick thotë se Ramazani nuk ndikon në lojën e tij

Premier League
Memli Krasniqi shtron iftar për krerët e BIK-ut: Qoftë muaj i frymëzimit të veprave të mira për shoqërinë e shtetin

Memli Krasniqi shtron iftar për krerët e BIK-ut: Qoftë muaj i frymëzimit të veprave të mira për shoqërinë e shtetin

Kosovë
Osmani për iftar në familjen Hasani, që i ka katër djem të zhdukur gjatë luftës

Osmani për iftar në familjen Hasani, që i ka katër djem të zhdukur gjatë luftës

Kosovë
Për iftar përgatisni fileto peshku dhe sallatë patatesh

Për iftar përgatisni fileto peshku dhe sallatë patatesh

Pjata kryesore
Disa këshilla thelbësore rreth agjërimit

Disa këshilla thelbësore rreth agjërimit

Shëndetësi Lajme
Mish pule me salcë hurme

Mish pule me salcë hurme

Pjata kryesore
Rëndësia e ushqimit të drejtë në Ramazan nën rrethana izolimi është dhe më e theksuar

Rëndësia e ushqimit të drejtë në Ramazan nën rrethana izolimi është dhe më e theksuar

Nutricion
Veseli në Prizren: Vlerat e Ramazanit janë të shenjta

Veseli në Prizren: Vlerat e Ramazanit janë të shenjta

Kosovë
Haradinaj e Thaçi lënë anash akuzat ndaj njëri-tjetrit, i bashkon iftari

Haradinaj e Thaçi lënë anash akuzat ndaj njëri-tjetrit, i bashkon iftari

Kosovë
Be Happy Restaurant dërgon iftar për 80 banorët në shtëpinë e pleqve në Prishtinë

Be Happy Restaurant dërgon iftar për 80 banorët në shtëpinë e pleqve në Prishtinë

Marketing
Dikur, me pushkë e top iftari lajmërohej edhe në Kosovë (Video)

Dikur, me pushkë e top iftari lajmërohej edhe në Kosovë (Video)

Interesante
Kadri Veseli iftarin e parë me prindërit

Kadri Veseli iftarin e parë me prindërit

Kosovë
Agjërimi si ilaç për sëmundje të ndryshme: Çfarë të hani për iftar dhe çfarë për syfyr

Agjërimi si ilaç për sëmundje të ndryshme: Çfarë të hani për iftar dhe çfarë për syfyr

Këshilla mjekësore
Iftar në Pomo për vetëm 3.99 euro nga uji e hurmat deri te deserti

Iftar në Pomo për vetëm 3.99 euro nga uji e hurmat deri te deserti

Marketing
Vetëvendosje shtron iftar për drejtuesit e Bashkësisë Islame

Vetëvendosje shtron iftar për drejtuesit e Bashkësisë Islame

Kosovë
Muaji i Ramazanit: Çfarë ushqimesh duhet shmangur për iftar

Muaji i Ramazanit: Çfarë ushqimesh duhet shmangur për iftar

Nutricion
Veseli shtron iftar për BIK-un

Veseli shtron iftar për BIK-un

Kosovë
Veseli organizon syfyr dhe iftar për nder të muajit të Ramazanit

Veseli organizon syfyr dhe iftar për nder të muajit të Ramazanit

Kosovë
Haziri shtron iftar, bashkon krerët e të gjitha institucioneve në Gjilan

Haziri shtron iftar, bashkon krerët e të gjitha institucioneve në Gjilan

Kosovë
Samuel Zhbogar ishte prezent në darkë Iftari në Ohër (Foto)

Samuel Zhbogar ishte prezent në darkë Iftari në Ohër (Foto)

Bashkim Iljazi