LAJMI I FUNDIT:

Idris Elba

46 Artikuj

Idris Elba merr një vendim përfundimtar nëse do të jetë James Bondi i radhës

Idris Elba merr një vendim përfundimtar nëse do të jetë James Bondi i radhës

TV / Film
Viti 1972: Viti i mbrapshtë

Viti 1972: Viti i mbrapshtë

Agron Shala
Idris Elba zbulon se ka mbaruar xhirimet e filmit të shumëpritur “Luther”

Idris Elba zbulon se ka mbaruar xhirimet e filmit të shumëpritur “Luther”

TV / Film
Idris Elba: Jam i emocionuar që po mbush 50 vjet

Idris Elba: Jam i emocionuar që po mbush 50 vjet

Yjet
Shenja e horoskopit, në të cilën kanë lindur një numër i madh personalitetesh të njohura

Shenja e horoskopit, në të cilën kanë lindur një numër i madh personalitetesh të njohura

Astrologji
Një “James Bond” tjetër: Producentja e “007” përditëson situatën se kush mund të jetë personazhi ikonik

Një “James Bond” tjetër: Producentja e “007” përditëson situatën se kush mund të jetë personazhi ikonik

TV / Film
Idris Elba tregon xhentilesën e tij në tapetin e kuq, teksa kujdeset të mbajë fustanin e gruas derisa ajo merr pozën perfekte

Idris Elba tregon xhentilesën e tij në tapetin e kuq, teksa kujdeset të mbajë fustanin e gruas derisa ajo merr pozën perfekte

Yjet
Idris Elba dhe bashkëshortja e tij duken të mahnitshëm në Festivalin e Filmit në Kanë gjatë premierës së “Three Thousand Years of Longing”

Idris Elba dhe bashkëshortja e tij duken të mahnitshëm në Festivalin e Filmit në Kanë gjatë premierës së “Three Thousand Years of Longing”

Yjet
Sipas kirurgut estetik, këta meshkuj të famshëm kanë fytyra të përsosura shkencërisht

Sipas kirurgut estetik, këta meshkuj të famshëm kanë fytyra të përsosura shkencërisht

Trend
Dwayne Johnson përfshihet në garë për rolin e James Bondit

Dwayne Johnson përfshihet në garë për rolin e James Bondit

TV / Film
Idris Elba: Ndihem shumë me fat që jam shëruar nga COVID-19

Idris Elba: Ndihem shumë me fat që jam shëruar nga COVID-19

Yjet
Netflix bleu filmin e ri kauboj të Idris Elbas

Netflix bleu filmin e ri kauboj të Idris Elbas

TV / Film
Shtatëmbëdhjetë të famshmit të prekur me COVID-19

Shtatëmbëdhjetë të famshmit të prekur me COVID-19

Yjet
Idris Elba fotografohet për herë të parë rrugëve të Londrës pas shërimit nga coronavirusi

Idris Elba fotografohet për herë të parë rrugëve të Londrës pas shërimit nga coronavirusi

Yjet
Idris Elba emocionon fansat përmes një klipi të shkurtër ku flet për COVID-19

Idris Elba emocionon fansat përmes një klipi të shkurtër ku flet për COVID-19

Yjet
Lady Gaga organizon koncert më 18 prill që do të transmetohet në platformat ‘online’

Lady Gaga organizon koncert më 18 prill që do të transmetohet në platformat ‘online’

Yjet
Figurat e famshme publikojnë imazhe gjatë izolimit të tyre në shtëpi

Figurat e famshme publikojnë imazhe gjatë izolimit të tyre në shtëpi

Yjet
Idris Elba dhe gruaja e tij, Sabrina kaluan periudhën e izolimit pasi rezultuan pozitivë me COVID-19

Idris Elba dhe gruaja e tij, Sabrina kaluan periudhën e izolimit pasi rezultuan pozitivë me COVID-19

Yjet
Cardi B akuzon të famshmit se po paguhen për të thënë që kanë coronavirus, kundërpërgjigjet aktori i infektuar Idris Elba

Cardi B akuzon të famshmit se po paguhen për të thënë që kanë coronavirus, kundërpërgjigjet aktori i infektuar Idris Elba

Yjet
Idris Elba hedh poshtë pretendimet se të famshmit paguhen për të thënë se kanë coronavirus

Idris Elba hedh poshtë pretendimet se të famshmit paguhen për të thënë se kanë coronavirus

Yjet
Gruaja e Idris Elbas i qëndroi qëllimisht pranë bashkëshortit të infektuar

Gruaja e Idris Elbas i qëndroi qëllimisht pranë bashkëshortit të infektuar

Po Flitet
Idris Elba planifikon të hapë vendpushim luksoz në Sierra Leone pasi të shërohet nga coronavirusi

Idris Elba planifikon të hapë vendpushim luksoz në Sierra Leone pasi të shërohet nga coronavirusi

Po Flitet
Idris Elba flet sërish rreth shëndetit të tij, mohon thashethemet se ai është në gjendje kritike

Idris Elba flet sërish rreth shëndetit të tij, mohon thashethemet se ai është në gjendje kritike

Yjet
Idris Elba njofton fansat për shëndetin e tij me një video të ndarë në rrjetet sociale

Idris Elba njofton fansat për shëndetin e tij me një video të ndarë në rrjetet sociale

Yjet