LAJMI I FUNDIT:

Hulk

47 Artikuj

A është goli më i bukur që keni parë nga gjuajtja e lirë? Goditja e fuqishme e Hulk dhe realizimi spektakolar nga 40 metra

A është goli më i bukur që keni parë nga gjuajtja e lirë? Goditja e fuqishme e Hulk dhe realizimi spektakolar nga 40 metra

Ndërkombëtare
Goditje dënimi nga pothuajse gjysma e fushës – për Hulk nuk është aspak problem që të shënojë gol

Goditje dënimi nga pothuajse gjysma e fushës – për Hulk nuk është aspak problem që të shënojë gol

Ndërkombëtare
Sa shokuese, aq edhe frymëzuese se sa peshë ka humbur Hulk brenda vetëm një ndeshje futbolli

Sa shokuese, aq edhe frymëzuese se sa peshë ka humbur Hulk brenda vetëm një ndeshje futbolli

Ligat tjera
Hulk duhej të pinte 30 litra ujë për të dhënë një mostër të urinës pasi kishte humbur 6 kg gjatë një ndeshje

Hulk duhej të pinte 30 litra ujë për të dhënë një mostër të urinës pasi kishte humbur 6 kg gjatë një ndeshje

Shkumbin Pireva
Messi, Ronaldo, Neymar, Ozil – Lista me 40 lojtarët me më shumë asistime në shekullin e 21-të

Messi, Ronaldo, Neymar, Ozil – Lista me 40 lojtarët me më shumë asistime në shekullin e 21-të

Ndërkombëtare
Lavezzi kryeson listën e 10 lojtarëve më të paguar në historinë e Superligës Kineze, paga ishte e çmendur

Lavezzi kryeson listën e 10 lojtarëve më të paguar në historinë e Superligës Kineze, paga ishte e çmendur

Driton Gajraku
Futbollisti brazilian Hulk bëhet edhe me një fëmijë – kësaj radhe me mbesën e ish-gruas së tij

Futbollisti brazilian Hulk bëhet edhe me një fëmijë – kësaj radhe me mbesën e ish-gruas së tij

Yjet
Pritjes 50 vjeçare i erdhi fundi, Hulk dhe Diego Costa i sigurojnë titullin e kampionit Atletico Mineiros

Pritjes 50 vjeçare i erdhi fundi, Hulk dhe Diego Costa i sigurojnë titullin e kampionit Atletico Mineiros

Ndërkombëtare
Tevez, Oscar, Fellaini, Hulk: Top 10 lojtarët më të paguar në historinë e Superligës së Kinës

Tevez, Oscar, Fellaini, Hulk: Top 10 lojtarët më të paguar në historinë e Superligës së Kinës

Ndërkombëtare
Nuk harrohet momenti kur Hulk kishte heshtur tifozët e Benfikës me një ‘raketë’ 108km/h – fyerjet raciste mbaruan aty

Nuk harrohet momenti kur Hulk kishte heshtur tifozët e Benfikës me një ‘raketë’ 108km/h – fyerjet raciste mbaruan aty

Ndërkombëtare
Hulk rikthehet në futbollin brazilian në mënyrën siç di vetëm ai

Hulk rikthehet në futbollin brazilian në mënyrën siç di vetëm ai

Ndërkombëtare
Hulk rikthehet në vendlindje pas 16 vitesh karrierë mes Evropës dhe Azisë

Hulk rikthehet në vendlindje pas 16 vitesh karrierë mes Evropës dhe Azisë

Ndërkombëtare
Hulk drejt rikthimit në Evropë, skuadrat e mëdha turke pas tij

Hulk drejt rikthimit në Evropë, skuadrat e mëdha turke pas tij

Ndërkombëtare
Hulk afër rikthimit befasues në Evropë, Wolves pritet ta transferojë falas

Hulk afër rikthimit befasues në Evropë, Wolves pritet ta transferojë falas

Premier League
Ish-gruaja e Hulk flet pasi futbollisti u martua me mbesën e saj: E kisha si vajzën time

Ish-gruaja e Hulk flet pasi futbollisti u martua me mbesën e saj: E kisha si vajzën time

Po Flitet
Braziliani Hulk tregon transformimin e tij muskuloz nga vetëizolimi

Braziliani Hulk tregon transformimin e tij muskuloz nga vetëizolimi

Ndërkombëtare
Lista me 25 lojtarët që janë përfshirë në më së shumti gola të shënuara nga vitit 2000

Lista me 25 lojtarët që janë përfshirë në më së shumti gola të shënuara nga vitit 2000

Ndërkombëtare
Dhjetë futbollistët më të mbivlerësuar në histori të futbollit sipas Football365

Dhjetë futbollistët më të mbivlerësuar në histori të futbollit sipas Football365

Ligat tjera
Tifozët votojnë për lojtarët që paguhen më shumë se sa duhet – nga mosha 18 deri te ajo 38 vjeçe

Tifozët votojnë për lojtarët që paguhen më shumë se sa duhet – nga mosha 18 deri te ajo 38 vjeçe

Ndërkombëtare
Nëntë futbollistët që arritën të formonin një trup të mahnitshëm – Nga Ronaldo te Adama Traore, Hulk dhe Rashford

Nëntë futbollistët që arritën të formonin një trup të mahnitshëm – Nga Ronaldo te Adama Traore, Hulk dhe Rashford

Ndërkombëtare
Superliga e Kinës vendos limitin për paga duke i ulur ndjeshëm, pritet eksod i yjeve që kishin kaluar në futbollin kinez

Superliga e Kinës vendos limitin për paga duke i ulur ndjeshëm, pritet eksod i yjeve që kishin kaluar në futbollin kinez

Ligat tjera
Historia e çuditshme dashurisë së Hulk, ndahet nga bashkëshortja dhe nis romancën me mbesën e saj

Historia e çuditshme dashurisë së Hulk, ndahet nga bashkëshortja dhe nis romancën me mbesën e saj

Po Flitet
Hulk afër rikthimit në Evropë, e duan në La Liga

Hulk afër rikthimit në Evropë, e duan në La Liga

La Liga
Tetë sulmuesit më të fuqishëm në futbollin modern – nga Adriano e Drogba te Ibrahimovic

Tetë sulmuesit më të fuqishëm në futbollin modern – nga Adriano e Drogba te Ibrahimovic

Ndërkombëtare