LAJMI I FUNDIT:

Hugo Sanchez

13 Artikuj

Nga Messi dhe Ronaldo te Raul – Golashënuesit më të mirë të të gjitha kohërave në La Liga

Nga Messi dhe Ronaldo te Raul – Golashënuesit më të mirë të të gjitha kohërave në La Liga

La Liga
Golashënuesit më të mirë në histori të Realit – a do të mund Benzema ta arrijë Ronaldon

Golashënuesit më të mirë në histori të Realit – a do të mund Benzema ta arrijë Ronaldon

La Liga
Ish futbollisti i Real Madridi akuzon Spanjën që humbi me qëllim ndaj Japonisë për të shmangur Brazilin

Ish futbollisti i Real Madridi akuzon Spanjën që humbi me qëllim ndaj Japonisë për të shmangur Brazilin

Përfaqësueset
Pesë lojtarët më të mirë të Real Madridit të të gjitha kohërave

Pesë lojtarët më të mirë të Real Madridit të të gjitha kohërave

Shkumbin Pireva
Legjenda Hugo Sanchez: Mbappe nuk i tha ‘jo’ Real Madridit, i tha ta presë

Legjenda Hugo Sanchez: Mbappe nuk i tha ‘jo’ Real Madridit, i tha ta presë

La Liga
Sergio Ramos renditet si lojtari i 13-të më i mirë në histori të Real Madridit

Sergio Ramos renditet si lojtari i 13-të më i mirë në histori të Real Madridit

La Liga
Hugo Sanchez: Kane tashmë duhej të luante për Real Madridin

Hugo Sanchez: Kane tashmë duhej të luante për Real Madridin

La Liga
Legjenda e Realit, Sanchez: Duhet transferuar Kane, qoftë edhe për 200 milionë euro

Legjenda e Realit, Sanchez: Duhet transferuar Kane, qoftë edhe për 200 milionë euro

Premier League
Te Real Madridi dinë t’i vërshëllejnë edhe legjendat – 14 lojtarët që u fyen nga tifozët madrilenë

Te Real Madridi dinë t’i vërshëllejnë edhe legjendat – 14 lojtarët që u fyen nga tifozët madrilenë

La Liga
Vinicius, Benzema, Beckham dhe shtatë yjet tjera që zgjodhën Real Madridin duke e refuzuar Barcelonën

Vinicius, Benzema, Beckham dhe shtatë yjet tjera që zgjodhën Real Madridin duke e refuzuar Barcelonën

La Liga
Këta janë 10 shënuesit më të mirë në histori të ‘El Clasicos’

Këta janë 10 shënuesit më të mirë në histori të ‘El Clasicos’

La Liga
Real Madridi sot mbush 115 vjet ku kanë shënuar 8442 gola – A janë këto 14 golat më të bukur në histori të klubit? (Video)

Real Madridi sot mbush 115 vjet ku kanë shënuar 8442 gola – A janë këto 14 golat më të bukur në histori të klubit? (Video)

La Liga
Shikoni pesë golat më të bukur në histori të La Ligas (Video)

Shikoni pesë golat më të bukur në histori të La Ligas (Video)

La Liga