LAJMI I FUNDIT:
Hugo Lloris

Hugo Lloris

102 Artikuj

Pesë yjet që mund të largohen nga Liga Premier edhe pas ditës së fundit afatit kalimtar

Pesë yjet që mund të largohen nga Liga Premier edhe pas ditës së fundit afatit kalimtar

Premier League
Courtois do të mungojë për shumë muaj – tetë emra të njohur që mund të jenë zëvendësues të tij

Courtois do të mungojë për shumë muaj – tetë emra të njohur që mund të jenë zëvendësues të tij

La Liga
Onana te Manchester United, Interi në bisedime me dy portierë

Onana te Manchester United, Interi në bisedime me dy portierë

Serie A
Hugo Lloris konfirmon se do të largohet nga Tottenhami

Hugo Lloris konfirmon se do të largohet nga Tottenhami

Premier League
Hugo Lloris reagon për zëvendësimin pas pjesës së parë në humbjen turpëruese nga Newcastle

Hugo Lloris reagon për zëvendësimin pas pjesës së parë në humbjen turpëruese nga Newcastle

Premier League
Mbappe është kapiten i ri i Francës, Griezmann mendon të tërhiqet nga përfaqësuesja

Mbappe është kapiten i ri i Francës, Griezmann mendon të tërhiqet nga përfaqësuesja

Përfaqësueset
Hugo Lloris pensionohet nga Franca

Hugo Lloris pensionohet nga Franca

Përfaqësueset
Zbulohet emri i lojtarit që kishte raporte të tensionuara me Benzeman në Kampionatin Botëror

Zbulohet emri i lojtarit që kishte raporte të tensionuara me Benzeman në Kampionatin Botëror

Përfaqësueset
Lloris flet para finales me Argjentinën: Nuk e prisnim një goditje si kjo e virusit, por jemi të përqendruar për ta fituar ndeshjen

Lloris flet para finales me Argjentinën: Nuk e prisnim një goditje si kjo e virusit, por jemi të përqendruar për ta fituar ndeshjen

Ndërkombëtare
Virusi ka kapluar ekipin e Francës: Hugo Lloris tregon se në çfarë gjendje janë para finales me Argjentinën

Virusi ka kapluar ekipin e Francës: Hugo Lloris tregon se në çfarë gjendje janë para finales me Argjentinën

Përfaqësueset
Hugo Lloris afër arritjes së një rekord të veçantë të Kupës së Botës

Hugo Lloris afër arritjes së një rekord të veçantë të Kupës së Botës

Përfaqësueset
Nga Messi te Tchouameni dhe Konate, formacioni më i mirë i gjysmëfinaleve në Kupën e Botës

Nga Messi te Tchouameni dhe Konate, formacioni më i mirë i gjysmëfinaleve në Kupën e Botës

Përfaqësueset
Hugo Loris flet për penalltinë e humbur të Harry Kane: Do t’i duhet kohë, por duhet të jetë krenar

Hugo Loris flet për penalltinë e humbur të Harry Kane: Do t’i duhet kohë, por duhet të jetë krenar

Përfaqësueset
Notat e lojtarëve, Angli 1-2 Francë: Loris më i vlerësuari

Notat e lojtarëve, Angli 1-2 Francë: Loris më i vlerësuari

Përfaqësueset
Lloris: Anglia ka lojtarë të fortë, të gjitha detajet në ndeshje të tilla vlejnë

Lloris: Anglia ka lojtarë të fortë, të gjitha detajet në ndeshje të tilla vlejnë

Përfaqësueset
‘Trofeu Yachine’, 10 kandidatët për portierin më të mirë – Corutois, Alisson, Mendy e Neuer në garë

‘Trofeu Yachine’, 10 kandidatët për portierin më të mirë – Corutois, Alisson, Mendy e Neuer në garë

Ndërkombëtare
Me transferimet e kryera dhe ato në ardhje, formacioni i mundshëm i Tottenhamit për sezonin e ri

Me transferimet e kryera dhe ato në ardhje, formacioni i mundshëm i Tottenhamit për sezonin e ri

Premier League
Lojtarët me çmimin më të lartë në Ligën Premier nga secila moshë

Lojtarët me çmimin më të lartë në Ligën Premier nga secila moshë

Premier League
Arsyeja pse e bart numrin 10 te Tottenhami, numrat që i ka pasur në karrierë dhe rrëfimi i Harry Kane për ditën kur luajti si portier

Arsyeja pse e bart numrin 10 te Tottenhami, numrat që i ka pasur në karrierë dhe rrëfimi i Harry Kane për ditën kur luajti si portier

Ndërkombëtare
Man City 2-3 Tottenham, notat e lojtarëve – Shkëlqen Kane, ‘ngelin’ portierët

Man City 2-3 Tottenham, notat e lojtarëve – Shkëlqen Kane, ‘ngelin’ portierët

Premier League
Tottenham 0-3 Man Utd, notat e lojtarëve – Ronaldo më i vlerësuari

Tottenham 0-3 Man Utd, notat e lojtarëve – Ronaldo më i vlerësuari

Premier League
Formacioni me lojtarët më të mbivlerësuar në Ligën Premier, i mbushur me ‘yje’ nga Liverpool, Chelsea dhe Man Utd

Formacioni me lojtarët më të mbivlerësuar në Ligën Premier, i mbushur me ‘yje’ nga Liverpool, Chelsea dhe Man Utd

Premier League
Notat e lojtarëve: Wolverhampton 0-1 Tottenham, Lloris e mbajti portën të paprekur

Notat e lojtarëve: Wolverhampton 0-1 Tottenham, Lloris e mbajti portën të paprekur

Premier League
Notat e lojtarëve: Tottenham 1-0 Manchester City, Lloris dhe Son më të vlerësuarit

Notat e lojtarëve: Tottenham 1-0 Manchester City, Lloris dhe Son më të vlerësuarit

Premier League