LAJMI I FUNDIT:

Hristo Stoichkov

17 Artikuj

Hristo Stoichkov bën parashikimin se kush do ta fitojë La Ligën në edicionin 2022/23

Hristo Stoichkov bën parashikimin se kush do ta fitojë La Ligën në edicionin 2022/23

Bundesliga
Stoichkov i ashpër me Dembelen: Nuk e kuptove kurrë Barcelonën, mos e njollos simbolin

Stoichkov i ashpër me Dembelen: Nuk e kuptove kurrë Barcelonën, mos e njollos simbolin

La Liga
Yussuf Poulsen shënon golin e dytë më të shpejtë në historinë e Kampionateve Evropiane – këta janë 10 golat më të shpejtë në këtë garë

Yussuf Poulsen shënon golin e dytë më të shpejtë në historinë e Kampionateve Evropiane – këta janë 10 golat më të shpejtë në këtë garë

Përfaqësueset
Legjenda e futbollit Stoichkov: Sa herë Griezmann është në fushë, Barcelona luan me dhjetë lojtarë

Legjenda e futbollit Stoichkov: Sa herë Griezmann është në fushë, Barcelona luan me dhjetë lojtarë

La Liga
Një histori e bukur e Barcelonës me numrat 10 – këta janë liderët dhe legjendat që bartën këtë numër dhe udhëhoqën katalunasit ndër vite

Një histori e bukur e Barcelonës me numrat 10 – këta janë liderët dhe legjendat që bartën këtë numër dhe udhëhoqën katalunasit ndër vite

Shkumbin Pireva
Nga Guardiola te Koeman dhe Valverde – Këta janë 20 studentët e legjendës Johan Cruyff

Nga Guardiola te Koeman dhe Valverde – Këta janë 20 studentët e legjendës Johan Cruyff

Shkumbin Pireva
Neymar – Mbappe: Dyshet e tjera historike që nuk arritën të fitonin Ligën e Kampionëve

Neymar – Mbappe: Dyshet e tjera historike që nuk arritën të fitonin Ligën e Kampionëve

Liga e Kampionëve
Legjenda Stoichkov i sigurt në transferimin e Lautaros te Barcelona: Ka aftësi të mëdha, do kuptohet mirë me Messi dhe Griezmann

Legjenda Stoichkov i sigurt në transferimin e Lautaros te Barcelona: Ka aftësi të mëdha, do kuptohet mirë me Messi dhe Griezmann

La Liga
Përsëri në klubin e zemrës – këto janë rikthimet më të famshme në botën futbollit

Përsëri në klubin e zemrës – këto janë rikthimet më të famshme në botën futbollit

Ndërkombëtare
Legjenda e futbollit në Bullgari, Stoichkov shpërthen në lot në emision kur pyetet për abuzimin racial që iu bë lojtarëve të Anglisë

Legjenda e futbollit në Bullgari, Stoichkov shpërthen në lot në emision kur pyetet për abuzimin racial që iu bë lojtarëve të Anglisë

Përfaqësuesja e Kosovës
Stoichkov: Neymar nuk i duhet Barcelonës pasi nuk ka vend në skuadër, do të jetë një bombë brenda dhomave të zhveshjes

Stoichkov: Neymar nuk i duhet Barcelonës pasi nuk ka vend në skuadër, do të jetë një bombë brenda dhomave të zhveshjes

La Liga
Hristo Stoichkov: Pa Messin, Argjentina nuk do ta fitojë asnjë ndeshje për tre vjet

Hristo Stoichkov: Pa Messin, Argjentina nuk do ta fitojë asnjë ndeshje për tre vjet

Përfaqësueset
Problematikët e Barcelonës ndër vite – Secili histori në vete, të zotë në fushë dhe jashtë saj (Foto)

Problematikët e Barcelonës ndër vite – Secili histori në vete, të zotë në fushë dhe jashtë saj (Foto)

La Liga
“Messi krahasohet me legjendat, Ronaldo krahasohet me Messin”

“Messi krahasohet me legjendat, Ronaldo krahasohet me Messin”

La Liga
Blerjet më të mira në histori të Real Madridit dhe Barcelonës (Foto)

Blerjet më të mira në histori të Real Madridit dhe Barcelonës (Foto)

Shkumbin Pireva
Legjendari bullgar Stoichkov, i preferuari i Bleros te Barcelona (Foto)

Legjendari bullgar Stoichkov, i preferuari i Bleros te Barcelona (Foto)

Yjet
Golat më të shpejtë në kampionatin evropian: Kush e mban rekordin? (Video)

Golat më të shpejtë në kampionatin evropian: Kush e mban rekordin? (Video)

Rishikime