LAJMI I FUNDIT:
Hristijan Mickoski

Hristijan Mickoski

1655 Artikuj

Info

Hristijan Mickoski është kryetar i partisë opozitare OBRM-PDUKM që nga dhjetori i vitit 2017, si pasues i Nikolla Gruevskit.

Ideja e BDI-së për ndarje të shtetit, Mickoski: Nuk i marr seriozisht

Ideja e BDI-së për ndarje të shtetit, Mickoski: Nuk i marr seriozisht

Maqedonia e Veriut
Mickoski: Nuk do të lejoj që pronarët e kompanive farmaceutike të pasurohen në llogari të shëndetit të qytetarëve

Mickoski: Nuk do të lejoj që pronarët e kompanive farmaceutike të pasurohen në llogari të shëndetit të qytetarëve

Maqedonia e Veriut
Propozimet e zëvendësministrave, Mickoski: Secili meriton një shans

Propozimet e zëvendësministrave, Mickoski: Secili meriton një shans

Maqedonia e Veriut
LSDM: Mickoski t’i publikojë harxhimet e udhëtimit në SHBA

LSDM: Mickoski t’i publikojë harxhimet e udhëtimit në SHBA

Politikë
Mickoski takon mbretin Charles III: Është konfirmim i bashkëpunimit dhe miqësisë së përforcuar me Mbretërinë e Bashkuar

Mickoski takon mbretin Charles III: Është konfirmim i bashkëpunimit dhe miqësisë së përforcuar me Mbretërinë e Bashkuar

Maqedonia e Veriut
Mickoski-Radev: Prioritet janë marrëdhëniet e mira fqinjësore

Mickoski-Radev: Prioritet janë marrëdhëniet e mira fqinjësore

Politikë
Mickoski: Tranziti i gazit përmes Maqedonisë është përfitim për Evropën, punojmë për ndërtimin e interkonektorëve

Mickoski: Tranziti i gazit përmes Maqedonisë është përfitim për Evropën, punojmë për ndërtimin e interkonektorëve

Politikë
Mickoski dhe Mexhiti takojnë Zelenskyn: Partneriteti ynë me Britaninë e Madhe dhe SHBA-të është një shtyllë e fortë që siguron paqen

Mickoski dhe Mexhiti takojnë Zelenskyn: Partneriteti ynë me Britaninë e Madhe dhe SHBA-të është një shtyllë e fortë që siguron paqen

Politikë
Mickoski dhe Mexhiti në Samitin e Komunitetit Politik Evropian

Mickoski dhe Mexhiti në Samitin e Komunitetit Politik Evropian

Maqedonia e Veriut
Mickoski: Bashkëpunimi financiar me Hungarinë ka normë interesi dyfish më të ulët se eurobondi i qeverisë së kaluar

Mickoski: Bashkëpunimi financiar me Hungarinë ka normë interesi dyfish më të ulët se eurobondi i qeverisë së kaluar

Politikë
Anti-korrupsioni formon lëndë për udhëtimin e djalit të Mickoskit në SHBA

Anti-korrupsioni formon lëndë për udhëtimin e djalit të Mickoskit në SHBA

Politikë
Mickoski për vizitën në Uashington: Do ta vlerësoja si jashtëzakonisht të suksesshme

Mickoski për vizitën në Uashington: Do ta vlerësoja si jashtëzakonisht të suksesshme

Politikë
Mickoski: Bashkëpunimi me Hungarinë nuk është i kufizuar, tani na duheshin vetëm 500 milionë euro

Mickoski: Bashkëpunimi me Hungarinë nuk është i kufizuar, tani na duheshin vetëm 500 milionë euro

Ekonomi
Udhëheqësit dhe politikanët e RMV-së dënojnë atentatin ndaj Trumpit

Udhëheqësit dhe politikanët e RMV-së dënojnë atentatin ndaj Trumpit

Maqedonia e Veriut
MPJ: Djali i Mickoskit nuk ishte pjesë e delegacionit të Samitit të NATO-s

MPJ: Djali i Mickoskit nuk ishte pjesë e delegacionit të Samitit të NATO-s

Maqedonia e Veriut
LSDM: Mickoski në Uashington së bashku me djalin e tij, le të publikojë listën e shpenzimeve

LSDM: Mickoski në Uashington së bashku me djalin e tij, le të publikojë listën e shpenzimeve

Maqedonia e Veriut
Mickoski dënon atentatin ndaj Trump-it: Akt qyqar, i uroj shërim të shpejtë

Mickoski dënon atentatin ndaj Trump-it: Akt qyqar, i uroj shërim të shpejtë

Maqedonia e Veriut
Mickoski në takim me diasporën në Nju-Jork: Të bashkohemi në ndërtimin e së ardhmes së Maqedonisë

Mickoski në takim me diasporën në Nju-Jork: Të bashkohemi në ndërtimin e së ardhmes së Maqedonisë

Maqedonia e Veriut
LSDM: Kredia nga Budapesti është një vendim politik, nuk ka asnjë justifikim financiar!

LSDM: Kredia nga Budapesti është një vendim politik, nuk ka asnjë justifikim financiar!

Maqedonia e Veriut
Mickoski: Ne si popull kemi bërë gjithçka, tani Evropa duhet të bëjë diçka për ne

Mickoski: Ne si popull kemi bërë gjithçka, tani Evropa duhet të bëjë diçka për ne

Maqedonia e Veriut
Bekteshi, Mickoskit: Qeveria aktuale e vendosi shtetin në grupin e Dodikut

Bekteshi, Mickoskit: Qeveria aktuale e vendosi shtetin në grupin e Dodikut

Maqedonia e Veriut
Mickoski-Orban: Arrihet marrëveshje që Hungaria t’i huazojë Maqedonisë 500 milionë euro

Mickoski-Orban: Arrihet marrëveshje që Hungaria t’i huazojë Maqedonisë 500 milionë euro

Politikë
Mickoski takoi homologun bullgar: Marrëdhëniet duhet të relaksohen

Mickoski takoi homologun bullgar: Marrëdhëniet duhet të relaksohen

Politikë
Mickoski në takim me Ramën: Është koha për të filluar epokë të re të dialogut të barabartë dhe miqësive të sinqerta

Mickoski në takim me Ramën: Është koha për të filluar epokë të re të dialogut të barabartë dhe miqësive të sinqerta

Politikë


mob5