LAJMI I FUNDIT:

Hokeji

15 Artikuj

Fituan medaljen e bronztë në hokej mbi akull, Letonia befason qytetarët duke shpallur festë kombëtare

Fituan medaljen e bronztë në hokej mbi akull, Letonia befason qytetarët duke shpallur festë kombëtare

Sporte tjera
Kontratat më fitimprurëse në sportet botërore – diferencë e madhe mes tyre

Kontratat më fitimprurëse në sportet botërore – diferencë e madhe mes tyre

Ndërkombëtare
Gruaja 82 vjeçare nga Virxhinia është lojtarja më e vjetër e hokejit në botë

Gruaja 82 vjeçare nga Virxhinia është lojtarja më e vjetër e hokejit në botë

Interesante
“Më shumë argëtohem duke luajtur sportin tim të ri sesa një finale të Ligës së Kampionëve” – legjenda e Chelseat me deklaratë interesante

“Më shumë argëtohem duke luajtur sportin tim të ri sesa një finale të Ligës së Kampionëve” – legjenda e Chelseat me deklaratë interesante

Premier League
Skoda Sharyaq dhe Prediaq debutojnë si maskota me katër rrota të NHL

Skoda Sharyaq dhe Prediaq debutojnë si maskota me katër rrota të NHL

Auto Fun
Hakoi sistemet dhe transmetoi ndeshjet e MLB, NFL, NHL dhe NBA – të riun nga Minesota e pret dënimi me burgim

Hakoi sistemet dhe transmetoi ndeshjet e MLB, NFL, NHL dhe NBA – të riun nga Minesota e pret dënimi me burgim

Lajme Teknologji
Këto janë sportet e tjera që janë suspenduar shkaku i coronavirusit

Këto janë sportet e tjera që janë suspenduar shkaku i coronavirusit

Ndërkombëtare
“Paralizohet sporti” – pezullohen edhe kampionate dhe turne të ndryshëm në futboll, basketboll dhe tenis

“Paralizohet sporti” – pezullohen edhe kampionate dhe turne të ndryshëm në futboll, basketboll dhe tenis

Sport
Peter Cech zgjedhet lojtari i ndeshje në debutimin e tij në hokej

Peter Cech zgjedhet lojtari i ndeshje në debutimin e tij në hokej

Sporte tjera
Petr Cech i kthehet sportit, nënshkruan me një klub të hokejit mbi akull

Petr Cech i kthehet sportit, nënshkruan me një klub të hokejit mbi akull

Sporte tjera
Shënoi tetë gola gjatë lojës së hokejit, presidenti rus u rrëzua derisa përshëndeste publikun (Video)

Shënoi tetë gola gjatë lojës së hokejit, presidenti rus u rrëzua derisa përshëndeste publikun (Video)

Dështime
Jose Mourinho rrëzohet përsëri mbi tepihun e kuq, kësaj radhe në një ndeshje hokeji në Rusi

Jose Mourinho rrëzohet përsëri mbi tepihun e kuq, kësaj radhe në një ndeshje hokeji në Rusi

Ndërkombëtare
Të lodhur nga pritjet si pasojë e një aksidenti në një autostradë në Angli, shoferët e kalojnë kohën duke luajtur futboll e hokej (Foto/Video)

Të lodhur nga pritjet si pasojë e një aksidenti në një autostradë në Angli, shoferët e kalojnë kohën duke luajtur futboll e hokej (Foto/Video)

Fun Lajme
A është shikimi i sporteve në televizion njësoj sikurse të luani vetë?

A është shikimi i sporteve në televizion njësoj sikurse të luani vetë?

Të tjera
Doktorët u bëjnë thirrje prindërve: Mos i lejoni fëmijët tuaj të luajnë në këto gjashtë sporte

Doktorët u bëjnë thirrje prindërve: Mos i lejoni fëmijët tuaj të luajnë në këto gjashtë sporte

Këshilla për prindër