LAJMI I FUNDIT:
Hillary Clinton

Hillary Clinton

420 Artikuj

Ndahen çmimet për filmat më të këqij

Ndahen çmimet për filmat më të këqij

TV / Film
Koleksioni i ri i Katy Perryt përfshin edhe një palë këpucë të emëruara sipas Hillary Clintonit (Foto)

Koleksioni i ri i Katy Perryt përfshin edhe një palë këpucë të emëruara sipas Hillary Clintonit (Foto)

Trend
Zbulohen emrat e republikanëve që pagoi Sorosi kundër Donald Trumpit

Zbulohen emrat e republikanëve që pagoi Sorosi kundër Donald Trumpit

Nga Bota
Edhe Hillary Clinton e ka përgëzuar Lady Gagan për performancën në Super Bowl (Video)

Edhe Hillary Clinton e ka përgëzuar Lady Gagan për performancën në Super Bowl (Video)

Muzikë
Befason miku i Donald Trumpit: Ai do t’i lërë postin Hillaryt – kjo është e vërteta e lojës me votat e vjedhura

Befason miku i Donald Trumpit: Ai do t’i lërë postin Hillaryt – kjo është e vërteta e lojës me votat e vjedhura

Nga Bota
Hillary Clinton synon rikandidimin për presidente të SHBA-ve

Hillary Clinton synon rikandidimin për presidente të SHBA-ve

Nga Bota
Donald dhe Melania Trump dukeshin të lumtur gjatë inaugurimit, por jo edhe Clintonët (Video)

Donald dhe Melania Trump dukeshin të lumtur gjatë inaugurimit, por jo edhe Clintonët (Video)

Nga Bota
Bill ia “ngul” sytë Ivanka Trumpit, Hillary “vret” me shikim! (Foto/Video)

Bill ia “ngul” sytë Ivanka Trumpit, Hillary “vret” me shikim! (Foto/Video)

Po Flitet
Trumpi nderon Clintonët, fton të gjithë të ngriten në këmbë për ta! (Video)

Trumpi nderon Clintonët, fton të gjithë të ngriten në këmbë për ta! (Video)

Nga Bota
Hillary në Twitter: Kam ardhur në inaugurim vetëm për të nderuar demokracinë

Hillary në Twitter: Kam ardhur në inaugurim vetëm për të nderuar demokracinë

Nga Bota
Hillary arrin në Shtëpinë e Bardhë

Hillary arrin në Shtëpinë e Bardhë

Nga Bota
Ish-agjenti i MI6: FBI injoroi dosjen ruse për Donald Trump

Ish-agjenti i MI6: FBI injoroi dosjen ruse për Donald Trump

Nga Bota
Qeveria amerikane do t’i hetojë veprimet e FBI-së ndaj Clintonit

Qeveria amerikane do t’i hetojë veprimet e FBI-së ndaj Clintonit

Nga Bota
Raporti i shërbimeve amerikane për Trumpin: Pse presidenti i sapozgjedhur amerikan është peng i Kremlinit

Raporti i shërbimeve amerikane për Trumpin: Pse presidenti i sapozgjedhur amerikan është peng i Kremlinit

Nga Bota
Pse Turqia festoi disfatën e Hillary-t dhe plani i Erdoganit për një aleancë me Trumpin

Pse Turqia festoi disfatën e Hillary-t dhe plani i Erdoganit për një aleancë me Trumpin

Nga Bota
Trump nuk është befasuar nga fjalët e “admirueses së Hillaryt” (Foto/Video)

Trump nuk është befasuar nga fjalët e “admirueses së Hillaryt” (Foto/Video)

Po Flitet
Bill, Hillary Clinton dhe George Bush në ceremoninë presidentit Trump

Bill, Hillary Clinton dhe George Bush në ceremoninë presidentit Trump

Nga Bota
Fjalimet më të fuqishme të femrave të famshme që kanë bërë gjatë 2016-së (Foto)

Fjalimet më të fuqishme të femrave të famshme që kanë bërë gjatë 2016-së (Foto)

Femra
Sytë e të gjithëve kah Kolegji Zgjedhor i SHBA-së

Sytë e të gjithëve kah Kolegji Zgjedhor i SHBA-së

Nga Bota
Clinton e bënë fajtor presidentin Putin për humbjen e saj

Clinton e bënë fajtor presidentin Putin për humbjen e saj

Nga Bota
Clinton: Lajmet e pavërteta po cenojnë demokracinë

Clinton: Lajmet e pavërteta po cenojnë demokracinë

Nga Bota
Trump pretendon se votimi ilegal ia humbi atij votën popullore

Trump pretendon se votimi ilegal ia humbi atij votën popullore

Nga Bota
Facebooku e dinte për shpërndarjen e lajmeve të rrejshme, por qëllimisht nuk i ka larguar

Facebooku e dinte për shpërndarjen e lajmeve të rrejshme, por qëllimisht nuk i ka larguar

Imran Amiti
Clinton kishte fituar dy milionë vota më shumë se Trump

Clinton kishte fituar dy milionë vota më shumë se Trump

Nga Bota