LAJMI I FUNDIT:
Hillary Clinton

Hillary Clinton

420 Artikuj

Republikanët fillojnë hetime kundër Obama-s dhe Clinton-it

Republikanët fillojnë hetime kundër Obama-s dhe Clinton-it

Nga Bota
Harvey Weinstein e ka ndihmuar Bill Clintonin gjatë aferës Lewinsky

Harvey Weinstein e ka ndihmuar Bill Clintonin gjatë aferës Lewinsky

Po Flitet
Clinton në Britani: “Brexit”, një gënjeshtër e madhe

Clinton në Britani: “Brexit”, një gënjeshtër e madhe

Nga Bota
Kushner, si Clinton, ka përdorur “e-mail”-in privat

Kushner, si Clinton, ka përdorur “e-mail”-in privat

Nga Bota
Të famshmit që kanë lidhje gjaku mes vete (Foto)

Të famshmit që kanë lidhje gjaku mes vete (Foto)

Yjet
Trump në sulm: Publikon “pamjet kur godet Hillaryn me një top golfi dhe e rrëzon përtokë”! (Video)

Trump në sulm: Publikon “pamjet kur godet Hillaryn me një top golfi dhe e rrëzon përtokë”! (Video)

Nga Bota
A do të garojë më Clinton për Presidente? Demokratja zbulon planin e saj

A do të garojë më Clinton për Presidente? Demokratja zbulon planin e saj

Nga Bota
Diagnostimi me kancer i McCain, reagojnë Trump, Obama dhe Clinton: Je luftëtar John, dërgoje në ferr

Diagnostimi me kancer i McCain, reagojnë Trump, Obama dhe Clinton: Je luftëtar John, dërgoje në ferr

Nga Bota
Trumpi kritikon sërish mediat për “lajmet e rrejshme”, mbështetja për të bie në nivelin më të keq

Trumpi kritikon sërish mediat për “lajmet e rrejshme”, mbështetja për të bie në nivelin më të keq

Nga Bota
Clintonët e donin një shqiptare në Kongres (Video)

Clintonët e donin një shqiptare në Kongres (Video)

Sociale
Hillary Clinton e krahason Trumpin me diktatorin e ligë Millosheviq (Video)

Hillary Clinton e krahason Trumpin me diktatorin e ligë Millosheviq (Video)

Nga Bota
Trump-Clinton, sherr në rrjetet sociale

Trump-Clinton, sherr në rrjetet sociale

Nga Bota
Clinton: Lajmet e rrejshme nga Maqedonia ndikuan në humbjen time në zgjedhje

Clinton: Lajmet e rrejshme nga Maqedonia ndikuan në humbjen time në zgjedhje

Lirim Shabani
Clinton: Fushata e Trumpit i dha udhëzime Rusisë

Clinton: Fushata e Trumpit i dha udhëzime Rusisë

Nga Bota
Ku është Hillary Clinton?

Ku është Hillary Clinton?

Nga Bota
Clinton: Presidenca Trump si ajo e Niksonit

Clinton: Presidenca Trump si ajo e Niksonit

Nga Bota
Të famshmit dhe lidhjet e tyre familjare (Foto)

Të famshmit dhe lidhjet e tyre familjare (Foto)

Po Flitet
Clinton merr përgjegjësi për humbjen, por fajëson Rusinë dhe FBI-në

Clinton merr përgjegjësi për humbjen, por fajëson Rusinë dhe FBI-në

Nga Bota
Hillary Clinton: Hakerët rusë dhe letra e Comey kushtuan në zgjedhjen time

Hillary Clinton: Hakerët rusë dhe letra e Comey kushtuan në zgjedhjen time

Nga Bota
Hillary Clinton shkëlqen në rolin e modeles, duke promovuar këpucët e Katy Perryt (Foto)

Hillary Clinton shkëlqen në rolin e modeles, duke promovuar këpucët e Katy Perryt (Foto)

Yjet
Propaganda ruse: Clintonët përmes Kosovës kontrollojnë Ballkanin dhe dirigjojnë botën!

Propaganda ruse: Clintonët përmes Kosovës kontrollojnë Ballkanin dhe dirigjojnë botën!

Politikë
Hillary Clinton paralajmëron kthimin: Gati të dal nga “pylli” të ndihmoj kombin

Hillary Clinton paralajmëron kthimin: Gati të dal nga “pylli” të ndihmoj kombin

Nga Bota
Si u pasuruan 11 portale shqiptare me sulmet ndaj Hillary Clintonit

Si u pasuruan 11 portale shqiptare me sulmet ndaj Hillary Clintonit

Shqipëri
Hillary Clinton me fjalim prekës me rastin e 8 marsit (Video)

Hillary Clinton me fjalim prekës me rastin e 8 marsit (Video)

Yjet