LAJMI I FUNDIT:
Hillary Clinton

Hillary Clinton

420 Artikuj

Të famshmit botërorë që kanë IQ superiore

Të famshmit botërorë që kanë IQ superiore

Yjet
Hillary Clinton: Do të doja të jem presidente

Hillary Clinton: Do të doja të jem presidente

Nga Bota
Pakot e dyshimta në shtëpinë e Obamas, Hillaryt dhe CNN – publikohen fotografi ku supozohet se shfaqet simboli i ISIS-it! (Foto)

Pakot e dyshimta në shtëpinë e Obamas, Hillaryt dhe CNN – publikohen fotografi ku supozohet se shfaqet simboli i ISIS-it! (Foto)

Nga Bota
Pas Obamës dhe Clintonit, pako e dyshimtë edhe në Shtëpinë e Bardhë  

Pas Obamës dhe Clintonit, pako e dyshimtë edhe në Shtëpinë e Bardhë  

Nga Bota
Policia gjen mjete shpërthyese në zyrën e ish-presidentit amerikan Obama dhe të ish-Sekretares së Shtetit Clinton

Policia gjen mjete shpërthyese në zyrën e ish-presidentit amerikan Obama dhe të ish-Sekretares së Shtetit Clinton

Nga Bota
Monica Lewinsky nuk pajtohet në lidhje me qëndrimin e Hillaryt për aferën e saj me Bill Clinton

Monica Lewinsky nuk pajtohet në lidhje me qëndrimin e Hillaryt për aferën e saj me Bill Clinton

Po Flitet
Hillary Clinton për aferën e Billit me Monican: Ai nuk e shfrytëzoi pushtetin, ajo ishte e rritur dhe e vetëdijshme

Hillary Clinton për aferën e Billit me Monican: Ai nuk e shfrytëzoi pushtetin, ajo ishte e rritur dhe e vetëdijshme

Yjet
Jahjaga takon ish-sekretaret amerikane të Shtetit, Clinton dhe Albright

Jahjaga takon ish-sekretaret amerikane të Shtetit, Clinton dhe Albright

Kosovë
Clinton, Powell dhe Albright pjesë e sezonit të pestë të serialit “Madam Secretary”

Clinton, Powell dhe Albright pjesë e sezonit të pestë të serialit “Madam Secretary”

TV / Film
Skandali i Facebook-ut dhe Cambridge Analytica

Skandali i Facebook-ut dhe Cambridge Analytica

Teknologji
Clinton-Trumpit: Rusët po afrohen edhe më shumë, mbrojeni SHBA-në

Clinton-Trumpit: Rusët po afrohen edhe më shumë, mbrojeni SHBA-në

Nga Bota
Trump: Kryeprokurori Sessions me sjellje ‘të papranueshme’

Trump: Kryeprokurori Sessions me sjellje ‘të papranueshme’

Nga Bota
Trump: Të hetohen dhe demokratët

Trump: Të hetohen dhe demokratët

Nga Bota
Trump kritikon ish-Presidentin Obama për trajtimin e ndërhyrjes ruse

Trump kritikon ish-Presidentin Obama për trajtimin e ndërhyrjes ruse

Nga Bota
Amerika fiksim i kosovarëve (Foto)

Amerika fiksim i kosovarëve (Foto)

Kosovë
Clinton: Burns Strider duhet ta kisha shkarkuar nga detyra

Clinton: Burns Strider duhet ta kisha shkarkuar nga detyra

Nga Bota
McCabe largohet nga pozita e zëvendësdrejtorit të FBI-së

McCabe largohet nga pozita e zëvendësdrejtorit të FBI-së

Nga Bota
Hillary e lexon librin anti-Trump në kuadër të ceremonisë Grammy (Video)

Hillary e lexon librin anti-Trump në kuadër të ceremonisë Grammy (Video)

Yjet
Shqiptarët nëpër dekada: Çfarë kaluan ata në vitet 1917, 1927, 1937… 2017! (Foto)

Shqiptarët nëpër dekada: Çfarë kaluan ata në vitet 1917, 1927, 1937… 2017! (Foto)

Agron Shala
​Sessions: Vendimi për hetim ndaj Hillary Clinton, merret sa më shpejt

​Sessions: Vendimi për hetim ndaj Hillary Clinton, merret sa më shpejt

Nga Bota
Papa Françesku ishte roje diskoteke, Donald Trump mblidhte shishe… (Foto)

Papa Françesku ishte roje diskoteke, Donald Trump mblidhte shishe… (Foto)

Nga Bota
Bushi i vjetër ka votuar për Hillary Clintonin

Bushi i vjetër ka votuar për Hillary Clintonin

Nga Bota
Njëzetegjashtë fotografi të rralla të të famshmëve që kurrë nuk i keni parë (Foto)

Njëzetegjashtë fotografi të rralla të të famshmëve që kurrë nuk i keni parë (Foto)

Yjet
Trump: Dosja ime për lidhje me Rusinë e rreme

Trump: Dosja ime për lidhje me Rusinë e rreme

Nga Bota