LAJMI I FUNDIT:
Hillary Clinton

Hillary Clinton

420 Artikuj

Joe Biden bën një “sy gjumë” derisa po fliste Hillary Clinton

Joe Biden bën një “sy gjumë” derisa po fliste Hillary Clinton

Dështime
Coronavirusi, Klintonët i dërgojnë 400 pica stafit mjekësor – pronari i njërës nga piceritë me prejardhje shqiptare

Coronavirusi, Klintonët i dërgojnë 400 pica stafit mjekësor – pronari i njërës nga piceritë me prejardhje shqiptare

Nga Bota
Ivanka Trump për presidente: Shanset janë më të mëdha se që mund të mendoni

Ivanka Trump për presidente: Shanset janë më të mëdha se që mund të mendoni

Nga Bota
Shprehje nga gratë lidere që lanë gjurmë në 2019-tën

Shprehje nga gratë lidere që lanë gjurmë në 2019-tën

Psikoprofil
Yjet që nuk e keni ditur se kanë edhe të afërm familjarë të njohur

Yjet që nuk e keni ditur se kanë edhe të afërm familjarë të njohur

Yjet
Dhjetë familjet më të fuqishme në SHBA – tri prej tyre janë veterane të Shtëpisë së Bardhë

Dhjetë familjet më të fuqishme në SHBA – tri prej tyre janë veterane të Shtëpisë së Bardhë

Të Tjera
Trump donte të kapte e-mailet e demokratëve në vitin 2016

Trump donte të kapte e-mailet e demokratëve në vitin 2016

Nga Bota
Hillary Clinton i reagon Zuckerberg-ut lidhur me vendimin për mos ndalimin e reklamave politike në rrjetet sociale

Hillary Clinton i reagon Zuckerberg-ut lidhur me vendimin për mos ndalimin e reklamave politike në rrjetet sociale

Nga Bota
Hillary Clinton në mbrojtje të Meghan Markle për trajtimin që i është bërë nga tabloidet britanike

Hillary Clinton në mbrojtje të Meghan Markle për trajtimin që i është bërë nga tabloidet britanike

Yjet
Hillary Clinton thotë se të qëndruarit me Billin edhe pas tradhtisë, ishte vendimi më i guximshëm që ka marrë në jetë

Hillary Clinton thotë se të qëndruarit me Billin edhe pas tradhtisë, ishte vendimi më i guximshëm që ka marrë në jetë

Yjet
Netflix me serial të frymëzuar nga humbja e Hillary Clintonit në zgjedhjet e vitit 2016

Netflix me serial të frymëzuar nga humbja e Hillary Clintonit në zgjedhjet e vitit 2016

TV / Film
Haradinaj pranon letër nga Clinton e cila e falenderon për dërgimin pullës postare të punuar me imazhin e saj

Haradinaj pranon letër nga Clinton e cila e falenderon për dërgimin pullës postare të punuar me imazhin e saj

Kosovë
15 fotografi historike të udhëheqësve botërorë që tregojnë se si dukeshin, para se të bëheshin të famshëm (Foto)

15 fotografi historike të udhëheqësve botërorë që tregojnë se si dukeshin, para se të bëheshin të famshëm (Foto)

Interesante
Hilary Clinton uron Kosovën në 20-vjetorin e lirisë: Jeni në mendjen time (Video)

Hilary Clinton uron Kosovën në 20-vjetorin e lirisë: Jeni në mendjen time (Video)

Kosovë
Posta e Kosovës promovon pullat postare “20 Vjetori i Lirisë”

Posta e Kosovës promovon pullat postare “20 Vjetori i Lirisë”

Kosovë
Brenda shtëpisë së re luksoze të Bill dhe Hillary Clintonit në Washington

Brenda shtëpisë së re luksoze të Bill dhe Hillary Clintonit në Washington

Po Flitet
Hillary Clinton thotë se nuk do të kandidojë për zgjedhjet e vitit 2020

Hillary Clinton thotë se nuk do të kandidojë për zgjedhjet e vitit 2020

Nga Bota
Sanders për president, rekord donacionesh në një ditë të vetme

Sanders për president, rekord donacionesh në një ditë të vetme

Nga Bota
Shqiptarët nëpër dekada: Çfarë kaluan ata në vitet 1918, 1928, 1938… 2018! (Foto)

Shqiptarët nëpër dekada: Çfarë kaluan ata në vitet 1918, 1928, 1938… 2018! (Foto)

Agron Shala
Viti 2008: Realizimi i ëndrrës për shtet dhe pushteti që rrënon ëndrrat për jetë

Viti 2008: Realizimi i ëndrrës për shtet dhe pushteti që rrënon ëndrrat për jetë

Agron Shala
Michelle Obama shpallet “Femra më e admiruar e vitit” në ShBA, e dyta Oprah, pasuar nga Clinton dhe Melania Trump

Michelle Obama shpallet “Femra më e admiruar e vitit” në ShBA, e dyta Oprah, pasuar nga Clinton dhe Melania Trump

Yjet
“Lexuesi i buzëve” zbulon se çfarë biseduan “njerëzit më të fuqishëm në Amerikë”, gjatë funeralit të George H.W. Bush (Foto/Video)

“Lexuesi i buzëve” zbulon se çfarë biseduan “njerëzit më të fuqishëm në Amerikë”, gjatë funeralit të George H.W. Bush (Foto/Video)

Nga Bota
Funerali i babait, momenti kur Bush i lë diçka në dorë Michelle Obamës (Video)

Funerali i babait, momenti kur Bush i lë diçka në dorë Michelle Obamës (Video)

Interesante
Pamje që tregojnë raportet e ftohura! Trump shtrëngon duart me çiftin Obama, por jo me çiftin Klinton (Video)

Pamje që tregojnë raportet e ftohura! Trump shtrëngon duart me çiftin Obama, por jo me çiftin Klinton (Video)

Nga Bota