LAJMI I FUNDIT:

Hertha Berlin

153 Artikuj

Mos u dorëzo kurrë – YouTuberi i famshëm ka bërë debutimin me Hertha Berlinin në moshën 27 vjeçare

Mos u dorëzo kurrë – YouTuberi i famshëm ka bërë debutimin me Hertha Berlinin në moshën 27 vjeçare

Ligat tjera
Hertha Berlin insiston në transferimin e Donis Avdijajt

Hertha Berlin insiston në transferimin e Donis Avdijajt

Bundesliga
Donis Avdijaj drejt rikthimit në Gjermani, tre skuadra duan shërbimet e tij

Donis Avdijaj drejt rikthimit në Gjermani, tre skuadra duan shërbimet e tij

Ndërkombëtare
Bayern Munichu mposht me rezultat komod Hertha Berlinin dhe rikthehet në krye të tabelës

Bayern Munichu mposht me rezultat komod Hertha Berlinin dhe rikthehet në krye të tabelës

Bundesliga
Dortmundi triumfon lehtësisht ndaj Herthas – garë e ashpër për titullin kampion në Bundesliga

Dortmundi triumfon lehtësisht ndaj Herthas – garë e ashpër për titullin kampion në Bundesliga

Bundesliga
Formacionet zyrtare: Dortmund – Hertha

Formacionet zyrtare: Dortmund – Hertha

Bundesliga
Notat e lojtarëve, Hertha Berlin 2-3 Bayern Munich: Choupo-Moting më i miri në fushë

Notat e lojtarëve, Hertha Berlin 2-3 Bayern Munich: Choupo-Moting më i miri në fushë

Bundesliga
Bayern Munich fiton me vështirësi ndaj Hertha Berlin, në ndeshjen që u shënuan pesë gola në pjesën e parë

Bayern Munich fiton me vështirësi ndaj Hertha Berlin, në ndeshjen që u shënuan pesë gola në pjesën e parë

Bundesliga
Formacionet zyrtare: Bayerni synon pikët e plota në udhëtimin te Hertha Berlini

Formacionet zyrtare: Bayerni synon pikët e plota në udhëtimin te Hertha Berlini

Bundesliga
Ish-sulmuesi i Bayern Munich po përjeton tortura në vendin e tij, ai u arrestua pas të shtënave me armë para një hoteli

Ish-sulmuesi i Bayern Munich po përjeton tortura në vendin e tij, ai u arrestua pas të shtënave me armë para një hoteli

Përfaqësueset
Dortmund rikthehet te fitorja, triumfon në kryeqytetin gjerman përballë Herthas

Dortmund rikthehet te fitorja, triumfon në kryeqytetin gjerman përballë Herthas

Bundesliga
Formacionet zyrtare: Hetha Berlin – Dortmund

Formacionet zyrtare: Hetha Berlin – Dortmund

Bundesliga
Kryenin marrëdhënie seksuale dhjetë herë në javë: Ish-partnerja zbulon se si Boateng lëndohej shpesh në fushë

Kryenin marrëdhënie seksuale dhjetë herë në javë: Ish-partnerja zbulon se si Boateng lëndohej shpesh në fushë

Ndërkombëtare
Bajram drejt largimit nga Empoli, interesim për të në Itali dhe Gjermani

Bajram drejt largimit nga Empoli, interesim për të në Itali dhe Gjermani

Serie A
Hertha Berlin fiton në udhëtim te Hamburg dhe mbetet në Bundesliga

Hertha Berlin fiton në udhëtim te Hamburg dhe mbetet në Bundesliga

Bundesliga
Përfundon sezoni 2021/22 në Bundesliga – Bayerni vazhdon dominimin, Stuttgart shpëton në xhiron e fundit dhe Hertha mbetet në barazh

Përfundon sezoni 2021/22 në Bundesliga – Bayerni vazhdon dominimin, Stuttgart shpëton në xhiron e fundit dhe Hertha mbetet në barazh

Bundesliga
Dortmundi pret Herthan, kryeqytetasit kërkojnë pikët e shpëtimit – formacionet zyrtare

Dortmundi pret Herthan, kryeqytetasit kërkojnë pikët e shpëtimit – formacionet zyrtare

Bundesliga
Bayern Munich akuzohet për mosrespektim të Bundesligës, pas humbjes tronditëse ndaj Mainzit

Bayern Munich akuzohet për mosrespektim të Bundesligës, pas humbjes tronditëse ndaj Mainzit

Bundesliga
Lidhej me një kalim te Kosova, Felix Magath rikthehet në Bundesliga

Lidhej me një kalim te Kosova, Felix Magath rikthehet në Bundesliga

Bundesliga
Juve dhe Roma në garë për francezin Lucas Tousart

Juve dhe Roma në garë për francezin Lucas Tousart

Serie A
Propozim maestral i Nagelsmann apo veprim i gabuar nga lojtarët – gjuajtja e lirë nga Bayerni po diskutohet shumë

Propozim maestral i Nagelsmann apo veprim i gabuar nga lojtarët – gjuajtja e lirë nga Bayerni po diskutohet shumë

Bundesliga
Notat e lojtarëve: Hertha 1-4 Bayern, vlerësim maksimal për Kimmich

Notat e lojtarëve: Hertha 1-4 Bayern, vlerësim maksimal për Kimmich

Bundesliga
Bayern Munichu me disa mungesa ndaj Hertha Berlinit – formacionet zyrtare

Bayern Munichu me disa mungesa ndaj Hertha Berlinit – formacionet zyrtare

Bundesliga
Barcelona mendon huazimin e Minguezas, dy skuadra pas tij

Barcelona mendon huazimin e Minguezas, dy skuadra pas tij

La Liga