LAJMI I FUNDIT:

Hellas Verona

359 Artikuj

Valon Behrami pritet të pensionohet si futbollist, por mund të nis punën në Serie A si trajner

Valon Behrami pritet të pensionohet si futbollist, por mund të nis punën në Serie A si trajner

Serie A
Pioli zbulon fjalimin frymëzues të Ibrahimovicit që ndezi lojtarët e Milanit në zhveshtore

Pioli zbulon fjalimin frymëzues të Ibrahimovicit që ndezi lojtarët e Milanit në zhveshtore

Serie A
Notat e lojtarëve: Verona 1-3 Milan, Tonali fantastik

Notat e lojtarëve: Verona 1-3 Milan, Tonali fantastik

Serie A
Milani nuk e lëshon kreun – merr fitore komode ndaj Veronas

Milani nuk e lëshon kreun – merr fitore komode ndaj Veronas

Serie A
Milani duhet të fitojë ndaj Veronas për ta rikthyer primatin në Serie A – formacionet zyrtare

Milani duhet të fitojë ndaj Veronas për ta rikthyer primatin në Serie A – formacionet zyrtare

Serie A
“Ai është një vrasës”, protesta kundër Ibrahimovicit para ndeshjes me Veronën

“Ai është një vrasës”, protesta kundër Ibrahimovicit para ndeshjes me Veronën

Serie A
Interi 2-0 Hellas Verona, notat e lojtarëve

Interi 2-0 Hellas Verona, notat e lojtarëve

Serie A
Interi fiton me lehtësi ndaj Veronës dhe vazhdon fuqishëm garën për titull

Interi fiton me lehtësi ndaj Veronës dhe vazhdon fuqishëm garën për titull

Serie A
Interi luan vetëm për fitore ndaj Veronës, formacionet zyrtare

Interi luan vetëm për fitore ndaj Veronës, formacionet zyrtare

Serie A
“Nuk do të kthehem më në stol”, Mourinho bën shaka pas dy fitoreve radhazi të Romës

“Nuk do të kthehem më në stol”, Mourinho bën shaka pas dy fitoreve radhazi të Romës

Serie A
“Juventusi të dërgoi” – Mourinhon e pret ndëshkimi i rëndë

“Juventusi të dërgoi” – Mourinhon e pret ndëshkimi i rëndë

Serie A
Dy të rinjtë e shpëtojnë Romën nga humbja ndaj Veronës

Dy të rinjtë e shpëtojnë Romën nga humbja ndaj Veronës

Serie A
Roma kërkon fitore ndaj Veronës që nuk qëndron larg tyre, formacionet zyrtare

Roma kërkon fitore ndaj Veronës që nuk qëndron larg tyre, formacionet zyrtare

Serie A
Roma konfirmon katër raste me Covid-19 para duelit me Veronën

Roma konfirmon katër raste me Covid-19 para duelit me Veronën

Serie A
Notat e lojtarëve: Juventus 2-0 Verona, paraqitje solide e Bianconerëve

Notat e lojtarëve: Juventus 2-0 Verona, paraqitje solide e Bianconerëve

Serie A
Juventusi nënshtron Veronan dhe ngjitet në vend të katërt

Juventusi nënshtron Veronan dhe ngjitet në vend të katërt

Serie A
Formacionet zyrtare: Juve synon tri pikët ndaj Veronas

Formacionet zyrtare: Juve synon tri pikët ndaj Veronas

Serie A
Stadiumet më të këqija në Evropë – pesë janë vetëm nga Serie A

Stadiumet më të këqija në Evropë – pesë janë vetëm nga Serie A

Ndërkombëtare
Shumë skuadra pas Kumbullës, por Mourinho nuk e lejon largimin e tij nga Roma

Shumë skuadra pas Kumbullës, por Mourinho nuk e lejon largimin e tij nga Roma

Serie A
‘Cholito’ Simeone: Nofka tani nuk më shqetëson, pasi nuk jam më vetëm djali i Diegos

‘Cholito’ Simeone: Nofka tani nuk më shqetëson, pasi nuk jam më vetëm djali i Diegos

Serie A
Kumbulla mbush 50 ndeshje në Serie A

Kumbulla mbush 50 ndeshje në Serie A

Serie A
Allegri është i zhgënjyer nga gjashtë lojtarë të Juventusit

Allegri është i zhgënjyer nga gjashtë lojtarë të Juventusit

Serie A
Allegri pas humbjes së Juventusit: Duhet ta pranojmë, aktualisht jemi skuadër e mesit të renditjes

Allegri pas humbjes së Juventusit: Duhet ta pranojmë, aktualisht jemi skuadër e mesit të renditjes

Serie A
Notat e lojtarëve, Verona 2-1 Juventus: Simeone yll i ndeshjes, Bentacur dështim

Notat e lojtarëve, Verona 2-1 Juventus: Simeone yll i ndeshjes, Bentacur dështim

Serie A