LAJMI I FUNDIT:
Hector Bellerin

Hector Bellerin

163 Artikuj

Barcelona mendon që ta shkëmbejë Dembelen me Bellerinin

Barcelona mendon që ta shkëmbejë Dembelen me Bellerinin

La Liga
Bellerin mendon largimin nga Arsenali, Juventusi qëndron në gatishmëri

Bellerin mendon largimin nga Arsenali, Juventusi qëndron në gatishmëri

Serie A
Juventusi ringjall interesimin për Bellerinin

Juventusi ringjall interesimin për Bellerinin

Serie A
Bellerin kundër Trumpit trajner të Arsenalit, i shkruan gazetarit pasi ky i fundit i bëri ofertë presidentit amerikan që ta marr në udhëheqje skuadrën (Foto)

Bellerin kundër Trumpit trajner të Arsenalit, i shkruan gazetarit pasi ky i fundit i bëri ofertë presidentit amerikan që ta marr në udhëheqje skuadrën (Foto)

Premier League
Juventusi pas dyshes spanjolle, Bellerin dhe Lopez në objektiv

Juventusi pas dyshes spanjolle, Bellerin dhe Lopez në objektiv

Serie A
Bournemouth 2-1 Arsenal, shkëlqen Mustafi

Bournemouth 2-1 Arsenal, shkëlqen Mustafi

Premier League
Bournemouthi befason Arsenalin, fiton me përmbysje (Video)

Bournemouthi befason Arsenalin, fiton me përmbysje (Video)

Premier League
Gazetari pyet Bellerinin dhe Hazardin se a ishte penallti, belgu edhe këtë herë e fiton duelin me përgjigjen e tij (Video)

Gazetari pyet Bellerinin dhe Hazardin se a ishte penallti, belgu edhe këtë herë e fiton duelin me përgjigjen e tij (Video)

Premier League
Sanchez apo Lukaku? Pogba apo Xhaka? – Arsenal-Man United, formacioni i kombinuar i derbit të javës në Ligën Premier (Foto)

Sanchez apo Lukaku? Pogba apo Xhaka? – Arsenal-Man United, formacioni i kombinuar i derbit të javës në Ligën Premier (Foto)

Premier League
Juventusi etiketon Bellerinin si zëvendësuesin e Alvesit

Juventusi etiketon Bellerinin si zëvendësuesin e Alvesit

Serie A
Juve kishte tentuar ta transferonte Bellerinin edhe gjatë verës

Juve kishte tentuar ta transferonte Bellerinin edhe gjatë verës

Serie A
Reali mendon transferimin e Bellerinit në janar

Reali mendon transferimin e Bellerinit në janar

La Liga
Top 20 lojtarët më të shpejtë në FIFA 18 (Foto)

Top 20 lojtarët më të shpejtë në FIFA 18 (Foto)

Ndërkombëtare
Arsenal 3-1 Koln, notat e lojtarëve (Foto)

Arsenal 3-1 Koln, notat e lojtarëve (Foto)

Liga e Evropës
Formacioni me 11 lojtarët që Barcelona dështojë t’i transferojë gjatë verës (Foto)

Formacioni me 11 lojtarët që Barcelona dështojë t’i transferojë gjatë verës (Foto)

La Liga
Barca nuk dështoi vetëm me Di Marian e Coutinhon, por edhe me tre lojtarë të tjerë

Barca nuk dështoi vetëm me Di Marian e Coutinhon, por edhe me tre lojtarë të tjerë

La Liga
Dështoi me Bellerinin, Barca në Lisbonë për të mbyllur transferimin e Semedos

Dështoi me Bellerinin, Barca në Lisbonë për të mbyllur transferimin e Semedos

La Liga
Arsenali letër zyrtare Barcës, e godet për Bellerinin

Arsenali letër zyrtare Barcës, e godet për Bellerinin

Premier League
Barca heq dorë nga Bellerin

Barca heq dorë nga Bellerin

La Liga
Juventusi e afroi Costan, por nuk do të ndalet me kaq – edhe 13 lojtarë përcillen nga Zonja e Vjetër (Foto)

Juventusi e afroi Costan, por nuk do të ndalet me kaq – edhe 13 lojtarë përcillen nga Zonja e Vjetër (Foto)

Serie A
Barcelona ka gati ofertën për Bellerinin

Barcelona ka gati ofertën për Bellerinin

La Liga
Bellerin kërkon të largohet drejt Barcelonës, Wenger e refuzon kërkesën e tij

Bellerin kërkon të largohet drejt Barcelonës, Wenger e refuzon kërkesën e tij

Premier League
Nga Real te PSG: Të gjitha strategjitë e skuadrave të mëdha evropiane në tregun e transferimeve (Foto)

Nga Real te PSG: Të gjitha strategjitë e skuadrave të mëdha evropiane në tregun e transferimeve (Foto)

Ndërkombëtare
Bellerin premtoi donacion prej 50 funteve për çdo minutë që luan në “Euro U21”: Sa para duhet të ndajë spanjolli

Bellerin premtoi donacion prej 50 funteve për çdo minutë që luan në “Euro U21”: Sa para duhet të ndajë spanjolli

Përfaqësueset