LAJMI I FUNDIT:
Hector Bellerin

Hector Bellerin

163 Artikuj

Leicester City 2-0 Arsenal, notat e lojtarëve

Leicester City 2-0 Arsenal, notat e lojtarëve

Premier League
Formacioni i mundshëm i Mourinhos si trajner i Arsenalit – Tri transferime, Xhaka jashtë

Formacioni i mundshëm i Mourinhos si trajner i Arsenalit – Tri transferime, Xhaka jashtë

Premier League
Bellerin e mbështet Xhakën pas përplasjes me tifozët e Arsenalit

Bellerin e mbështet Xhakën pas përplasjes me tifozët e Arsenalit

Premier League
Arsenali ‘bëhet me krahë’, rikthehen dyshja Bellerin – Tierney

Arsenali ‘bëhet me krahë’, rikthehen dyshja Bellerin – Tierney

Premier League
Atletico Madridi planifikon transferimin e Bellerinit nga Arsenali

Atletico Madridi planifikon transferimin e Bellerinit nga Arsenali

La Liga
Gnabry zgjidhet lojtari i sezonit te Bayerni, Bellerin ironizon me WBA-në dhe trajnerin e tyre që nuk e inkuadronin në lojë

Gnabry zgjidhet lojtari i sezonit te Bayerni, Bellerin ironizon me WBA-në dhe trajnerin e tyre që nuk e inkuadronin në lojë

Bundesliga
Arsenali pritet ta fillojë sezonin në Ligën Premier pa Bellerinin

Arsenali pritet ta fillojë sezonin në Ligën Premier pa Bellerinin

Premier League
Arsenali njofton se sezoni ka përfunduar për Bellerinin

Arsenali njofton se sezoni ka përfunduar për Bellerinin

Premier League
Gjendja e gjurit të Bellerin nuk është e mirë, spanjolli pritet t’i mungojë gjatë Arsenalit

Gjendja e gjurit të Bellerin nuk është e mirë, spanjolli pritet t’i mungojë gjatë Arsenalit

Premier League
Arsenali jep njoftimet e fundit rreth lëndimeve – Mustafi kthehet këtë javë, Mkhitaryan mungon një muaj e gjysmë

Arsenali jep njoftimet e fundit rreth lëndimeve – Mustafi kthehet këtë javë, Mkhitaryan mungon një muaj e gjysmë

Premier League
Dhjetë mbrojtësit anësorë më të vlefshëm në botë, Hysaj i shtati

Dhjetë mbrojtësit anësorë më të vlefshëm në botë, Hysaj i shtati

Ndërkombëtare
Testet e shpejtësisë te Arsenali, si Aubameyang askush, dëshpërojnë mesfushorët e qendrës

Testet e shpejtësisë te Arsenali, si Aubameyang askush, dëshpërojnë mesfushorët e qendrës

Premier League
Arsenal 0-2 City: Notat e lojtarëve, Mustafi në mesin e më të mirëve

Arsenal 0-2 City: Notat e lojtarëve, Mustafi në mesin e më të mirëve

Premier League
Dy formacionet e mundshme të Emeryt me Arsenalin në sezonin 2018/19

Dy formacionet e mundshme të Emeryt me Arsenalin në sezonin 2018/19

Premier League
Formacioni me lojtarët që nuk janë ftuar në Botërorin ‘Rusia 2018’

Formacioni me lojtarët që nuk janë ftuar në Botërorin ‘Rusia 2018’

Përfaqësueset
E të mendosh që këta super lojtarë nuk janë ftuar nga përfaqësueset e tyre në Botërorin ‘Rusia 2018’

E të mendosh që këta super lojtarë nuk janë ftuar nga përfaqësueset e tyre në Botërorin ‘Rusia 2018’

Përfaqësueset
Xhaka merr numrin e preferuar te Arsenali, numrat i ndërrojnë edhe Bellerin e Elneny

Xhaka merr numrin e preferuar te Arsenali, numrat i ndërrojnë edhe Bellerin e Elneny

Premier League
Formacioni me yjet që Spanja la jashtë Botërorit, nga Bellerin tek Fabregas e Morata

Formacioni me yjet që Spanja la jashtë Botërorit, nga Bellerin tek Fabregas e Morata

Përfaqësueset
Juventusi dhe Arsenali në bisedime të avancuara për Bellerinin

Juventusi dhe Arsenali në bisedime të avancuara për Bellerinin

Serie A
Bellerin e qartëson të ardhmen: Do të jem në Londër edhe stinorin e ardhshëm

Bellerin e qartëson të ardhmen: Do të jem në Londër edhe stinorin e ardhshëm

Premier League
Unitedi dhe Chelsea i bashkohen garës për Bellerinin

Unitedi dhe Chelsea i bashkohen garës për Bellerinin

Premier League
Juventusi shumë afër Bellerinit?

Juventusi shumë afër Bellerinit?

Serie A
Bellerin refuzon të largohet nga Arsenali: Kam zgjedhur edhe numrin e ri për edicionin e ardhshëm

Bellerin refuzon të largohet nga Arsenali: Kam zgjedhur edhe numrin e ri për edicionin e ardhshëm

Premier League
Real Madridi dëshiron të përfshijë Benzeman në ofertën për Bellerinin

Real Madridi dëshiron të përfshijë Benzeman në ofertën për Bellerinin

La Liga