LAJMI I FUNDIT:
Hector Bellerin

Hector Bellerin

163 Artikuj

Juventusi ofron Ramseyn për Bellerinin

Juventusi ofron Ramseyn për Bellerinin

Premier League
Arsenali afër shitjeve të Xhakës dhe Bellerinit

Arsenali afër shitjeve të Xhakës dhe Bellerinit

Premier League
Arsenali dhe Atletico Madridi janë afër të arrijnë një marrëveshje të madhe shkëmbimi

Arsenali dhe Atletico Madridi janë afër të arrijnë një marrëveshje të madhe shkëmbimi

La Liga
Bellerin drejt largimit nga Arsenali, pritet rikthimi i tij në La Liga

Bellerin drejt largimit nga Arsenali, pritet rikthimi i tij në La Liga

La Liga
Katër lojtarët e parë që pritet të largohen nga Arsenali në verë

Katër lojtarët e parë që pritet të largohen nga Arsenali në verë

Premier League
Aubameyang me het-trik në fitoren e Arsenalit ndaj Leeds

Aubameyang me het-trik në fitoren e Arsenalit ndaj Leeds

Premier League
Bellerin mund të largohet nga Arsenali, tri skuadra të mëdha pas tij

Bellerin mund të largohet nga Arsenali, tri skuadra të mëdha pas tij

Premier League
Nga Saul te Bellerin dhe Gnabry – Dhjetë futbollistët e njohur që janë veganë dhe arsyet e tyre

Nga Saul te Bellerin dhe Gnabry – Dhjetë futbollistët e njohur që janë veganë dhe arsyet e tyre

Shkumbin Pireva
Nëse bëhet president i Barcelonës – Laporta do ta transferojë Bellerinin

Nëse bëhet president i Barcelonës – Laporta do ta transferojë Bellerinin

La Liga
Arsenal 2-1 Sheffile United, nota e Granit Xhakës dhe të tjerëve

Arsenal 2-1 Sheffile United, nota e Granit Xhakës dhe të tjerëve

Premier League
Aubameyang do të jetë lojtari më i paguar te Arsenali, lista me 10 futbollistët që përfitojnë më së shumti

Aubameyang do të jetë lojtari më i paguar te Arsenali, lista me 10 futbollistët që përfitojnë më së shumti

Premier League
Jo vetëm Eric Garcian, Barcelona synon transferimin e një tjetër ish-lojtari të tyre

Jo vetëm Eric Garcian, Barcelona synon transferimin e një tjetër ish-lojtari të tyre

La Liga
PSG afër transferimit të Hector Bellerin

PSG afër transferimit të Hector Bellerin

Ligue 1
Bayern Munich refuzon transferimin e Bellerin shkaku i rekordit të tij negativ në mbrojtje

Bayern Munich refuzon transferimin e Bellerin shkaku i rekordit të tij negativ në mbrojtje

Bundesliga
PSG përgatitë ofertë për Hector Bellerin

PSG përgatitë ofertë për Hector Bellerin

Premier League
Bellerin tundohet nga Interi dhe Juventusi

Bellerin tundohet nga Interi dhe Juventusi

Serie A
Aubameyang dhe Bellerin i ofrohen Barcelonës

Aubameyang dhe Bellerin i ofrohen Barcelonës

La Liga
Atletico Madridi gjithnjë e më afër transferimit të Hector Bellerinit

Atletico Madridi gjithnjë e më afër transferimit të Hector Bellerinit

La Liga
Bellerin drejt largimit nga Arsenali, tri skuadra e duan spanjollin

Bellerin drejt largimit nga Arsenali, tri skuadra e duan spanjollin

Premier League
“Do më mungojnë këto gola me këmbën e majtë vëlla” – Ceballos tregon se po largohet nga Arsenali në golin e bukur të Bellerin ndaj Chelseat

“Do më mungojnë këto gola me këmbën e majtë vëlla” – Ceballos tregon se po largohet nga Arsenali në golin e bukur të Bellerin ndaj Chelseat

Premier League
Dramë në Londër: Me katër gola të shënuar e një karton të kuq, përfundon pa fitues derbi në mes Chelseat e Arsenalit

Dramë në Londër: Me katër gola të shënuar e një karton të kuq, përfundon pa fitues derbi në mes Chelseat e Arsenalit

Premier League
Arsenali konfirmon mungesën e Xhakës dhe të pesë futbollistëve të tjerë për derbin ndaj Cityt

Arsenali konfirmon mungesën e Xhakës dhe të pesë futbollistëve të tjerë për derbin ndaj Cityt

Premier League
Demiral objektivi kryesor i Arsenalit, Topçinjtë janë gati ta përfshijnë Bellerinin në ofertë

Demiral objektivi kryesor i Arsenalit, Topçinjtë janë gati ta përfshijnë Bellerinin në ofertë

Serie A
Agjenti Botines: Një klub italian e do Bellerinin

Agjenti Botines: Një klub italian e do Bellerinin

Serie A