LAJMI I FUNDIT:

Hatem Ben Arfa

68 Artikuj

Nëse e keni pyetur veten se ku ka ‘humbur’ Ben Arfa, ai tani i është bashkuar skuadrës kampione

Nëse e keni pyetur veten se ku ka ‘humbur’ Ben Arfa, ai tani i është bashkuar skuadrës kampione

Ligue 1
Futbollistët më të mirë që janë të lirë në tregun e transferimeve

Futbollistët më të mirë që janë të lirë në tregun e transferimeve

Ndërkombëtare
Ben Arfa më i miri: PSG 2-2 Bordeaux, notat e lojtarëve

Ben Arfa më i miri: PSG 2-2 Bordeaux, notat e lojtarëve

Ligue 1
Nga portier deri në sulmues: Lista me lojtarët që janë ende pa klub

Nga portier deri në sulmues: Lista me lojtarët që janë ende pa klub

Ndërkombëtare
Klubet ende kanë mundësi që të marrin lojtarë – një listë më super yje që ende nuk kanë skuadër

Klubet ende kanë mundësi që të marrin lojtarë – një listë më super yje që ende nuk kanë skuadër

Ndërkombëtare
Nasri kritika drejt Deschamps: Nuk e di pse nuk e fton Benzeman, Franca gaboi edhe me mua dhe Ben Arfan

Nasri kritika drejt Deschamps: Nuk e di pse nuk e fton Benzeman, Franca gaboi edhe me mua dhe Ben Arfan

Përfaqësueset
Dhjetë dribluesit më të mirë në botë që nga sezoni 2006/07 – Messi larg më i miri, Ronaldo i pesti dhe Neymar i dhjeti

Dhjetë dribluesit më të mirë në botë që nga sezoni 2006/07 – Messi larg më i miri, Ronaldo i pesti dhe Neymar i dhjeti

Ndërkombëtare
Tifozët listojnë lojtarët që nuk e kanë përmbushur potencialin që kishin – në listë është edhe Adnan Januzaj

Tifozët listojnë lojtarët që nuk e kanë përmbushur potencialin që kishin – në listë është edhe Adnan Januzaj

Ndërkombëtare
“Kafazi i artë” i PSG – si klubi francez nuk i lejon yjet e mëdha të largohen edhe kur kanë oferta nga gjigantët e Evropës

“Kafazi i artë” i PSG – si klubi francez nuk i lejon yjet e mëdha të largohen edhe kur kanë oferta nga gjigantët e Evropës

Ligue 1
Zyrtare: Hatem ben Arfa transferohet te Real Valladolid

Zyrtare: Hatem ben Arfa transferohet te Real Valladolid

La Liga
Galatasaray i ofron kontratë Ben Arfas

Galatasaray i ofron kontratë Ben Arfas

Ligue 1
Top dhjetë dribluesit më të mirë në Evropë që kur ka filluar matja e tyre

Top dhjetë dribluesit më të mirë në Evropë që kur ka filluar matja e tyre

Ndërkombëtare
Lëndimet më të tmerrshme në historinë e Ligës Premier – muaj dhe vite rikuperim, por edhe pensionime para kohe

Lëndimet më të tmerrshme në historinë e Ligës Premier – muaj dhe vite rikuperim, por edhe pensionime para kohe

Premier League
Fiorentina gati ta transferojë edhe një veteran, Ben Arfa drejt transferimit në Serie A

Fiorentina gati ta transferojë edhe një veteran, Ben Arfa drejt transferimit në Serie A

Ligue 1
Këta janë 12 yjet që janë të lirë dhe në pritje të një kontrate të re

Këta janë 12 yjet që janë të lirë dhe në pritje të një kontrate të re

Ndërkombëtare
Tridhjetetre futbollistë janë ende të lirë për t’u transferuar falas këtë verë – një formacion yjesh dhe shumë tjerë në pritje    

Tridhjetetre futbollistë janë ende të lirë për t’u transferuar falas këtë verë – një formacion yjesh dhe shumë tjerë në pritje    

Ndërkombëtare
Lista me 30 futbollistë që kanë mbetur pa ekip

Lista me 30 futbollistë që kanë mbetur pa ekip

Ndërkombëtare
Lyoni shiti një super formacion me yje në dekadën e fundit, nga Benzema te Pjanic e Umtiti

Lyoni shiti një super formacion me yje në dekadën e fundit, nga Benzema te Pjanic e Umtiti

Ligue 1
Pesë blerjet më të këqija të PSG-së nën epokën e Al-Khelaifit

Pesë blerjet më të këqija të PSG-së nën epokën e Al-Khelaifit

Ligue 1
Hatem Ben Arfa qesh në kurriz të Unai Emeryt

Hatem Ben Arfa qesh në kurriz të Unai Emeryt

Liga e Evropës
Harrojeni Mbappen dhe Neymarin, është Ben Arfa ai që i driblon pareshtur lojtarët kundërshtarë në Francë

Harrojeni Mbappen dhe Neymarin, është Ben Arfa ai që i driblon pareshtur lojtarët kundërshtarë në Francë

Ndërkombëtare
Alarmohen tre gjigantët italianë: Hatem Ben Arfa edhe zyrtarisht largohet prej PSG-së

Alarmohen tre gjigantët italianë: Hatem Ben Arfa edhe zyrtarisht largohet prej PSG-së

Ligue 1
Top 30 futbollistët me pagat më të mëdha mujore në Ligue 1

Top 30 futbollistët me pagat më të mëdha mujore në Ligue 1

Ligue 1
Kur yjet e mëdha të futbollit zgjedhin trenin për udhëtim para veturave të tyre super luksoze (Foto)

Kur yjet e mëdha të futbollit zgjedhin trenin për udhëtim para veturave të tyre super luksoze (Foto)

Premier League