LAJMI I FUNDIT:

Harvey Weinstein

94 Artikuj

Paris Hilton tregon një incident me Harvey Weinstein kur ishte 19 vjeçe: Më ndoqi deri në banjë, kërkoi ta hapja derën

Paris Hilton tregon një incident me Harvey Weinstein kur ishte 19 vjeçe: Më ndoqi deri në banjë, kërkoi ta hapja derën

Yjet
Weinstein dënohet me 16 vjet tjera burg lidhur me akuzat për përdhunim

Weinstein dënohet me 16 vjet tjera burg lidhur me akuzat për përdhunim

Po Flitet
Harvey Weinstein shpallet fajtor në gjyqin e dytë për sulme seksuale

Harvey Weinstein shpallet fajtor në gjyqin e dytë për sulme seksuale

Yjet
Dëshmi shokuese në gjyqin e Harvey Weinstein – një aktore e “Dirty Dancing” pretendon se ai masturboi mbi gjoksin dhe fytyrën e saj

Dëshmi shokuese në gjyqin e Harvey Weinstein – një aktore e “Dirty Dancing” pretendon se ai masturboi mbi gjoksin dhe fytyrën e saj

Yjet
Mel Gibson do të dëshmojë kundër Harvey Weinstein në gjyqin për sulm seksual

Mel Gibson do të dëshmojë kundër Harvey Weinstein në gjyqin për sulm seksual

Yjet
Lawrence mohon të ketë qenë në lidhje me Harvey Weinstein

Lawrence mohon të ketë qenë në lidhje me Harvey Weinstein

Po Flitet
Harvey Weinstein akuzohet për kontrabandë të karameleve “Milk Duds” në burg

Harvey Weinstein akuzohet për kontrabandë të karameleve “Milk Duds” në burg

Yjet
Mes akuzave për ngacmim seksual – Angelina Jolie thotë se ndihej ‘e lënduar’ kur Brad Pitt punoi me Harvey Weinstein

Mes akuzave për ngacmim seksual – Angelina Jolie thotë se ndihej ‘e lënduar’ kur Brad Pitt punoi me Harvey Weinstein

Yjet
E akuzoi për përdhunim, vjen reagimi i Harvey Weinstein ndaj Angelina Jolie: E pavërtetë, kurrë nuk kam bërë asnjë sulm

E akuzoi për përdhunim, vjen reagimi i Harvey Weinstein ndaj Angelina Jolie: E pavërtetë, kurrë nuk kam bërë asnjë sulm

Yjet
Weinstein deklarohet i pafajshëm për akuzat e përdhunimit

Weinstein deklarohet i pafajshëm për akuzat e përdhunimit

Po Flitet
Filmi për Harvey Weinstein lansohet në fund të vitit të ardhshëm

Filmi për Harvey Weinstein lansohet në fund të vitit të ardhshëm

TV / Film
Harvey Weinstein padit ish-avokatin e tij, kërkon kthimin mbrapsht të një milion dollarëve

Harvey Weinstein padit ish-avokatin e tij, kërkon kthimin mbrapsht të një milion dollarëve

TV / Film
Gjykata vendos të ndajë 17 milionë dollarë për gratë e dhunës seksuale që akuzuan Harvey Weinstein

Gjykata vendos të ndajë 17 milionë dollarë për gratë e dhunës seksuale që akuzuan Harvey Weinstein

TV / Film
Tradhti, afera të ndryshme e deklarata tronditëse: Skandalet e paharrueshme të të famshmëve gjatë 2020

Tradhti, afera të ndryshme e deklarata tronditëse: Skandalet e paharrueshme të të famshmëve gjatë 2020

Egzona Shigjeqi
Harvey Weinstein raportohet se është i sëmurë dhe se po monitorohet nga mjekët në burg

Harvey Weinstein raportohet se është i sëmurë dhe se po monitorohet nga mjekët në burg

Yjet
Harvey Weinstein përballet me gjashtë akuza të reja për sulme seksuale në Los Angeles

Harvey Weinstein përballet me gjashtë akuza të reja për sulme seksuale në Los Angeles

Yjet
Mbretëresha Elizabeta II urdhëron heqjen e titullit “kalorës nderi” për Harvey Weinstein, pas dënimit të tij për sulme seksuale

Mbretëresha Elizabeta II urdhëron heqjen e titullit “kalorës nderi” për Harvey Weinstein, pas dënimit të tij për sulme seksuale

TV / Film
Katër femra të tjera akuzojnë Harvey Weinstein për ngacmim seksual

Katër femra të tjera akuzojnë Harvey Weinstein për ngacmim seksual

Po Flitet
Transferimi i Harvey Weinstein në Los Angeles u vonua për shkak të coronavirusit

Transferimi i Harvey Weinstein në Los Angeles u vonua për shkak të coronavirusit

Yjet
Akuzë e re për keqtrajtim seksual ndaj Harvey Weinstein, pasi u dënua me 23 vjet burg

Akuzë e re për keqtrajtim seksual ndaj Harvey Weinstein, pasi u dënua me 23 vjet burg

Po Flitet
Harvey Weinstein futet në izolim në burg, pasi rezulton pozitiv në coronavirus

Harvey Weinstein futet në izolim në burg, pasi rezulton pozitiv në coronavirus

Po Flitet
Harvey Weinstein do ta ndajë qelinë e tij të burgut me vrasësin e John Lennonit, Mark David Chapman

Harvey Weinstein do ta ndajë qelinë e tij të burgut me vrasësin e John Lennonit, Mark David Chapman

Yjet
Harvey Weinstein dërgohet me urgjencë në spital pak orë pas dënimit të tij me 23 vite burg – avokatja e quan të padrejtë vendimin

Harvey Weinstein dërgohet me urgjencë në spital pak orë pas dënimit të tij me 23 vite burg – avokatja e quan të padrejtë vendimin

Yjet
Harvey Weinstein dënohet me 23 vjet burg

Harvey Weinstein dënohet me 23 vjet burg

Po Flitet