LAJMI I FUNDIT:

Harry Bajraktari

12 Artikuj

Ish presidentja Jahjaga takon ish-kongresmenin Engel, e falënderon për ndihmë ndaj Kosovës në ditët e vështira

Ish presidentja Jahjaga takon ish-kongresmenin Engel, e falënderon për ndihmë ndaj Kosovës në ditët e vështira

Kosovë
Roli i Senatorit Bob Dole në pavarësinë dhe shtetndërtimin e Kosovës

Roli i Senatorit Bob Dole në pavarësinë dhe shtetndërtimin e Kosovës

Kosovë
Komuniteti shqiptar mbledh fonde për kongresistin Ritchie Torres

Komuniteti shqiptar mbledh fonde për kongresistin Ritchie Torres

Kosovë
Shqiptaro-amerikanët, apel Presidentit Trump për politikën ndaj Kosovës

Shqiptaro-amerikanët, apel Presidentit Trump për politikën ndaj Kosovës

Kosovë
Thaçi në Nju Jork takon shoqatën e shqiptarëve: Liria dhe pavarësia e Kosovës janë të lidhura ngushtë me diasporën

Thaçi në Nju Jork takon shoqatën e shqiptarëve: Liria dhe pavarësia e Kosovës janë të lidhura ngushtë me diasporën

Kosovë
Përkujtohen të rënët e Lugut të Baranit, mbrojtën zgjedhjet me jetët e tyre

Përkujtohen të rënët e Lugut të Baranit, mbrojtën zgjedhjet me jetët e tyre

Kosovë
Engel: Kosovën sërish do ta vëja në krye të prioriteteve të mia

Engel: Kosovën sërish do ta vëja në krye të prioriteteve të mia

Kosovë
Kongresisti Eliot Engel njoftohet me sukseset e sektorit privat në Kosovë

Kongresisti Eliot Engel njoftohet me sukseset e sektorit privat në Kosovë

Biznes
Haradinaj: Harry Bajraktari ka bërë shumë për Pavarësinë e Kosovës

Haradinaj: Harry Bajraktari ka bërë shumë për Pavarësinë e Kosovës

Kosovë
Kongresi amerikan nderon familjen e Harry Bajraktarit (Video)

Kongresi amerikan nderon familjen e Harry Bajraktarit (Video)

Kosovë
“Vatra” e New York-ut kërkoi njohjen e pavarësisë së Kosovës nga Vatikani

“Vatra” e New York-ut kërkoi njohjen e pavarësisë së Kosovës nga Vatikani

Lumturije Bekaj
Harry Bajraktari në ceremoninë e varrimit të nënës: Krenarë që patëm një nënë kaq bujare, na mbolli atdhedashurinë

Harry Bajraktari në ceremoninë e varrimit të nënës: Krenarë që patëm një nënë kaq bujare, na mbolli atdhedashurinë

Kosovë