LAJMI I FUNDIT:

Hamburg

163 Artikuj

Autogol i çmendur në Gjermani – portieri i Hamburgut, Fernandes, në mënyrë të çuditshme e godet topin në rrjetën e tij  

Autogol i çmendur në Gjermani – portieri i Hamburgut, Fernandes, në mënyrë të çuditshme e godet topin në rrjetën e tij  

Bundesliga
Situatë kaotike në Hamburg, nxënësit e armatosur u futën në shkollë dhe kërcënuan me armë arsimtarin – forca të shumta rrethojnë objektin

Situatë kaotike në Hamburg, nxënësit e armatosur u futën në shkollë dhe kërcënuan me armë arsimtarin – forca të shumta rrethojnë objektin

Evropa
Doli nga vetura me të bijën dhe u dorëzua, policia e Hamburgut njofton se ka marrë fund kriza e pengmarrjes në aeroport

Doli nga vetura me të bijën dhe u dorëzua, policia e Hamburgut njofton se ka marrë fund kriza e pengmarrjes në aeroport

Evropa
Babai i tre fëmijëve të mitur, kush është shqiptari në gjendje kome pas aksidentit në Hamburg të Gjermanisë

Babai i tre fëmijëve të mitur, kush është shqiptari në gjendje kome pas aksidentit në Hamburg të Gjermanisë

Shqipëri
Shkon në katër numri i shqiptarëve që humbën jetën në një kantier ndërtimi në Gjermani

Shkon në katër numri i shqiptarëve që humbën jetën në një kantier ndërtimi në Gjermani

Kosovë
Shembja e skeleve në një objekt ndërtimi në Hamburg – nuk ka asnjë shtetas të Kosovës të vdekur apo të lënduar

Shembja e skeleve në një objekt ndërtimi në Hamburg – nuk ka asnjë shtetas të Kosovës të vdekur apo të lënduar

Kosovë
Valon Zumberi po largohet nga Hamburgu, e ardhmja e tij mes Holandës ,Belgjikës dhe Zvicrës

Valon Zumberi po largohet nga Hamburgu, e ardhmja e tij mes Holandës ,Belgjikës dhe Zvicrës

Bundesliga
E motivon Armando Broja, rrëfehet Arlind Rexhepi, ‘shqiponja’ kuqezi e gjermanëve të Hamburg

E motivon Armando Broja, rrëfehet Arlind Rexhepi, ‘shqiponja’ kuqezi e gjermanëve të Hamburg

Kombëtarja e Shqipërisë
Festa e çmendur që u kthye në zhgënjim: Tifozët e Hamburgut festuan rikthimin në Bundesliga – por Heidenheimi ua ndali gëzimin

Festa e çmendur që u kthye në zhgënjim: Tifozët e Hamburgut festuan rikthimin në Bundesliga – por Heidenheimi ua ndali gëzimin

Bundesliga
Plagoset një 31-vjeçar shqiptar në Hamburg

Plagoset një 31-vjeçar shqiptar në Hamburg

Shqipëri
Sërish thirrje për greva në tri aeroportet kryesore të Gjermanisë

Sërish thirrje për greva në tri aeroportet kryesore të Gjermanisë

Botë
Banorët e Hamburgut këshillohen të mbyllin dyert dhe dritaret, si pasojë e një zjarri të madh që ka shpërthyer

Banorët e Hamburgut këshillohen të mbyllin dyert dhe dritaret, si pasojë e një zjarri të madh që ka shpërthyer

Evropa
Krejt çfarë dihet rreth sulmit me armë në Hamburg të Gjermanisë – përfshirë edhe pamje nga vendi i ngjarjes

Krejt çfarë dihet rreth sulmit me armë në Hamburg të Gjermanisë – përfshirë edhe pamje nga vendi i ngjarjes

Evropa
Sulmi në Hamburg, momenti kur policia hyn në objektin ku u vranë shtatë persona

Sulmi në Hamburg, momenti kur policia hyn në objektin ku u vranë shtatë persona

Evropa
Vrasja e shtatë personave në Hamburg të Gjermanisë, sulmuesi besohet të jetë në mesin e të vrarëve

Vrasja e shtatë personave në Hamburg të Gjermanisë, sulmuesi besohet të jetë në mesin e të vrarëve

Evropa
Disa të vdekur nga të shtënat me armë në Hamburg të Gjermanisë

Disa të vdekur nga të shtënat me armë në Hamburg të Gjermanisë

Evropa
Podolskin e lëshojnë nervat në ndeshje bamirëse: Merr karton të kuq, gjuan gjyqtarin me ujë dhe i del punë edhe me reprezentuesin e Kosovës

Podolskin e lëshojnë nervat në ndeshje bamirëse: Merr karton të kuq, gjuan gjyqtarin me ujë dhe i del punë edhe me reprezentuesin e Kosovës

Bundesliga
Mbrojtësi i ri i Kosovës, Valon Zumberi debuton me Hamburgun në Bundesliga 2

Mbrojtësi i ri i Kosovës, Valon Zumberi debuton me Hamburgun në Bundesliga 2

Ligat tjera
Cili klub ka shikueshmërinë më të lartë në shekullin e XXI në stadium – renditja mund t’iu zë në befasi

Cili klub ka shikueshmërinë më të lartë në shekullin e XXI në stadium – renditja mund t’iu zë në befasi

Ndërkombëtare
Zyrtare: Valon Zumberi nënshkruan kontratë profesionale me Hamburgun

Zyrtare: Valon Zumberi nënshkruan kontratë profesionale me Hamburgun

Bundesliga
Son Heung-Min tregon se ishte abuzuar në baza racore në Gjermani, flet për ‘hakmarrjen’ në Kupën e Botës

Son Heung-Min tregon se ishte abuzuar në baza racore në Gjermani, flet për ‘hakmarrjen’ në Kupën e Botës

Ndërkombëtare
Valon Zumberi debuton me ekipin e parë të Hamburgut

Valon Zumberi debuton me ekipin e parë të Hamburgut

Ndërkombëtare
Valon Zumberi fillon fazën përgatitore me ekipin e parë të Hamburgut, pritet të ketë hapësira të mëdha këtë edicion

Valon Zumberi fillon fazën përgatitore me ekipin e parë të Hamburgut, pritet të ketë hapësira të mëdha këtë edicion

Bundesliga
Vritet me thikë 24-vjeçari shqiptar në Gjermani

Vritet me thikë 24-vjeçari shqiptar në Gjermani

Kronika e Zezë