LAJMI I FUNDIT:

Halyna Hutchins

36 Artikuj

Një ditë pasi u lëshua urdhër-hetimi për iPhone-in e tij, Alec Baldwin fotografohet me telefonin në xhep ndërsa largohet me familjen për në New York

Një ditë pasi u lëshua urdhër-hetimi për iPhone-in e tij, Alec Baldwin fotografohet me telefonin në xhep ndërsa largohet me familjen për në New York

Po Flitet
Policia lëshon urdhër për hetimin e telefonit të Alec Baldwin, në lidhje me vrasjen aksidentale në xhirimet e “Rust”

Policia lëshon urdhër për hetimin e telefonit të Alec Baldwin, në lidhje me vrasjen aksidentale në xhirimet e “Rust”

Yjet
Alec Baldwin përfshihet në një zënkë me gazetarin që e pyeste për incidentin ku mbeti e vdekur Halyna Hutchins

Alec Baldwin përfshihet në një zënkë me gazetarin që e pyeste për incidentin ku mbeti e vdekur Halyna Hutchins

Po Flitet
Alec Baldwin thotë se nuk ndjehet fajtor për vrasjen aksidentale të kinematografes Halyna Hutchins në xhirimet e filmit “Rust”

Alec Baldwin thotë se nuk ndjehet fajtor për vrasjen aksidentale të kinematografes Halyna Hutchins në xhirimet e filmit “Rust”

Yjet
Alec Baldwin shihet për herë të parë duke qeshur në publik që pas vrasjes aksidentale të kinematografes Halyna Hutchins në xhirime

Alec Baldwin shihet për herë të parë duke qeshur në publik që pas vrasjes aksidentale të kinematografes Halyna Hutchins në xhirime

Yjet
Flet vëllai i aktorit Baldwin: Alec është bërë ‘kurban’ për ngjarjen tragjike, nuk ishte përgjegjësia e tij të kontrollonte armën

Flet vëllai i aktorit Baldwin: Alec është bërë ‘kurban’ për ngjarjen tragjike, nuk ishte përgjegjësia e tij të kontrollonte armën

TV / Film
Ndihmës regjisori i “Rust”, Dave Halls thyen heshtjen pas të shtënave fatale në xhirime

Ndihmës regjisori i “Rust”, Dave Halls thyen heshtjen pas të shtënave fatale në xhirime

Yjet
Fjalët e fundit të kinematografes Halyna Hutchins pak para se të qëllohej për vdekje nga Alec Baldwin

Fjalët e fundit të kinematografes Halyna Hutchins pak para se të qëllohej për vdekje nga Alec Baldwin

Yjet
Ndihmës regjisori i filmit “Rust”: Nuk e kontrollova armën e Alec Baldwin, por duhet ta bëja

Ndihmës regjisori i filmit “Rust”: Nuk e kontrollova armën e Alec Baldwin, por duhet ta bëja

Yjet
Detaje të reja tronditëse nga ngjarja tragjike gjatë xhirimeve të filmit “Rust” dhe minutat e fundit të kinematografes Halyna Hutchins

Detaje të reja tronditëse nga ngjarja tragjike gjatë xhirimeve të filmit “Rust” dhe minutat e fundit të kinematografes Halyna Hutchins

Yjet
“Nuk kam fjalë”, Bashkëshortja e Alec Baldwin flet për herë të parë pas ngjarjes tragjike që e la të vdekur kinematografen Halyna Hutchins

“Nuk kam fjalë”, Bashkëshortja e Alec Baldwin flet për herë të parë pas ngjarjes tragjike që e la të vdekur kinematografen Halyna Hutchins

Yjet
Xhirimet vdekjeprurëse – reagon zemërthyer motra e vogël e kinematografes Halyna Hutchins

Xhirimet vdekjeprurëse – reagon zemërthyer motra e vogël e kinematografes Halyna Hutchins

Yjet