LAJMI I FUNDIT:
Halsey

Halsey

33 Artikuj

Halsey tregon prerjen e re të flokëve të inspiruar nga vitet ’90

Halsey tregon prerjen e re të flokëve të inspiruar nga vitet ’90

Flokë dhe stil
Halsey zbulon se vuan nga katër sindroma dhe është ‘alergjike ndaj gjithçkaje’ – një javë para se të nis turneun e saj të 28-të

Halsey zbulon se vuan nga katër sindroma dhe është ‘alergjike ndaj gjithçkaje’ – një javë para se të nis turneun e saj të 28-të

Të tjera
Veshjet më të mira të të famshmëve në “Coachella 2022”

Veshjet më të mira të të famshmëve në “Coachella 2022”

Modë
Pamjet më të mira të grimit dhe flokëve në “Grammy Awards 2022”

Pamjet më të mira të grimit dhe flokëve në “Grammy Awards 2022”

Grim
Halsey u detyrua të largohet më herët nga “Grammy Awards 2022” pasi mori pjesë në event vetëm disa ditë pas operacionit

Halsey u detyrua të largohet më herët nga “Grammy Awards 2022” pasi mori pjesë në event vetëm disa ditë pas operacionit

Yjet
Dukjet më të mira në tapetin e kuq të “Grammy Awards 2022”

Dukjet më të mira në tapetin e kuq të “Grammy Awards 2022”

Modë
Veshjet më të bukura në tapetin e kuq të “iHeartRadio Music Awards 2022”

Veshjet më të bukura në tapetin e kuq të “iHeartRadio Music Awards 2022”

Modë
Halsey shfaqet e mahnitshme me një fustan të shkurtër ngjyrë kafe

Halsey shfaqet e mahnitshme me një fustan të shkurtër ngjyrë kafe

Modë
Halsey ndan një mesazh tepër të fuqishëm për trupin pas lindjes

Halsey ndan një mesazh tepër të fuqishëm për trupin pas lindjes

Për nënat
Halsey shfaq me krenari strijat disa javë pas lindjes

Halsey shfaq me krenari strijat disa javë pas lindjes

Bukuri dhe Kujdes
Halsey shfaq barkun e rumbullakosur teksa pozon për kopertinën e Allure

Halsey shfaq barkun e rumbullakosur teksa pozon për kopertinën e Allure

Modë
Halsey befasoi fansat në një njoftim që bëri rreth shtatzënisë

Halsey befasoi fansat në një njoftim që bëri rreth shtatzënisë

Yjet
Halsey është e famshmja e fundit që po lanson një markë bukurie

Halsey është e famshmja e fundit që po lanson një markë bukurie

Grim
Prerjet më të njohura të flokëve në vitin 2020

Prerjet më të njohura të flokëve në vitin 2020

Flokë dhe stil
Halsey tregon se përse vendosi ta ndryshojë emrin e vërtetë: Ndjeva sikur Ashley nuk meritonte të ishte e famshme

Halsey tregon se përse vendosi ta ndryshojë emrin e vërtetë: Ndjeva sikur Ashley nuk meritonte të ishte e famshme

Yjet
Yjet që ndanë foto pa grim deri më tani gjatë vitit 2020

Yjet që ndanë foto pa grim deri më tani gjatë vitit 2020

Estetikë
Kostumet më të bukura të vajzave të famshme për Halloween

Kostumet më të bukura të vajzave të famshme për Halloween

Modë
Halsey kthehet përsëri në tullace

Halsey kthehet përsëri në tullace

Flokë dhe stil
Pas ndarjes nga Ashley Benson, Cara Delevingne spekulohet për një romancë me Halsey

Pas ndarjes nga Ashley Benson, Cara Delevingne spekulohet për një romancë me Halsey

Po Flitet
Halsey mahnit në bikini të kuqe, teksa merr rreze dielli në oborrin e shtëpisë

Halsey mahnit në bikini të kuqe, teksa merr rreze dielli në oborrin e shtëpisë

Yjet
Ia përmendin faktin që ajo është e bija e një njeriu me ngjyrë, Halsey iu kundërpërgjigjet ndjekësve në Twitter

Ia përmendin faktin që ajo është e bija e një njeriu me ngjyrë, Halsey iu kundërpërgjigjet ndjekësve në Twitter

Yjet
Halsey pastron plagët e protestuesve në marshin e organizuar për George Floyd

Halsey pastron plagët e protestuesve në marshin e organizuar për George Floyd

Yjet
Vajzat e famshme janë fiksuar me rroba banjat e brendit Frankies Bikinis

Vajzat e famshme janë fiksuar me rroba banjat e brendit Frankies Bikinis

Modë
“Demoralizimi më i madh që kam përjetuar si femër”, artistja Halsey flet me sinqeritet për abortin e përjetuar vite më parë

“Demoralizimi më i madh që kam përjetuar si femër”, artistja Halsey flet me sinqeritet për abortin e përjetuar vite më parë

Yjet