LAJMI I FUNDIT:

Halloween

139 Artikuj

Del në shitje shtëpia e përdorur në filmin e njohur ‘Halloween’

Del në shitje shtëpia e përdorur në filmin e njohur ‘Halloween’

Interesante
Ndaloi për të blerë karamele për Halloween, amerikani i fitoi 1 milion dollarë nga lotaria Powerball

Ndaloi për të blerë karamele për Halloween, amerikani i fitoi 1 milion dollarë nga lotaria Powerball

Interesante
Një zinxhir i auto larjeve në SHBA për natën e Halloween bëhet ‘Tuneli i Terrorit’

Një zinxhir i auto larjeve në SHBA për natën e Halloween bëhet ‘Tuneli i Terrorit’

Fun Lajme
Këngëtari dhe aktori Lee Jihan, njeri nga viktimat në përplasjen e turmës në Seul për Halloween

Këngëtari dhe aktori Lee Jihan, njeri nga viktimat në përplasjen e turmës në Seul për Halloween

Po Flitet
Në periudhën e vështirë jetësore, Shakira gjen forcë të shfaqet si Wonder Woman për Halloween dhe merr miliona pëlqime në rrjetet sociale

Në periudhën e vështirë jetësore, Shakira gjen forcë të shfaqet si Wonder Woman për Halloween dhe merr miliona pëlqime në rrjetet sociale

Yjet
DiCaprio dhe Gigi Hadid po kalojnë gjithnjë e më shumë kohë së bashku

DiCaprio dhe Gigi Hadid po kalojnë gjithnjë e më shumë kohë së bashku

Po Flitet
Ushtria amerikane shfrytëzon sistemin raketor HIMARS, për të “shkrepur” bonbone për Halloween

Ushtria amerikane shfrytëzon sistemin raketor HIMARS, për të “shkrepur” bonbone për Halloween

Interesante
“Nata e Shtrigave” dhe ndikimi te fëmijët, psikologu Avdijaj: Fëmijët mund të nxiten në dukuri negative

“Nata e Shtrigave” dhe ndikimi te fëmijët, psikologu Avdijaj: Fëmijët mund të nxiten në dukuri negative

Meridiana Statovci
Dukja interesante e Rita Orës për festën e Halloweenit

Dukja interesante e Rita Orës për festën e Halloweenit

Yjet
Festa e Halloween në Prishtinë – autobusit urban iu thyen xhamat dhe u “sulmua” me ve

Festa e Halloween në Prishtinë – autobusit urban iu thyen xhamat dhe u “sulmua” me ve

Kosovë
Heidi Klum i befason të gjithë, shfaqet e veshur si krimb për Halloween

Heidi Klum i befason të gjithë, shfaqet e veshur si krimb për Halloween

Yjet
Megan Fox dhe Machine Gun Kelly shënjestër e kritikave të shumta pasi u veshën si një prift dhe një admiruese provokuese

Megan Fox dhe Machine Gun Kelly shënjestër e kritikave të shumta pasi u veshën si një prift dhe një admiruese provokuese

Po Flitet
CIA publikoi një enigmë – keni vetëm tre minuta për ta zgjidhur: Duket e lehtë, por nuk ka asnjë mënyrë që të keni sukses herën e parë

CIA publikoi një enigmë – keni vetëm tre minuta për ta zgjidhur: Duket e lehtë, por nuk ka asnjë mënyrë që të keni sukses herën e parë

Trend
Kejvina si një ‘Catwoman’ atraktive

Kejvina si një ‘Catwoman’ atraktive

Yjet
Aktivistët e ORCA-s, protesojnë për Halloween me fytyrat e frikshme të profesorëve “plagjiatorë”

Aktivistët e ORCA-s, protesojnë për Halloween me fytyrat e frikshme të profesorëve “plagjiatorë”

Kosovë
Psikologjia pas kostumeve seksi të Halloween-it

Psikologjia pas kostumeve seksi të Halloween-it

Psikologji
Kungulli më i madh në SHBA është duke u gdhendur në fanarin më të madh në botë

Kungulli më i madh në SHBA është duke u gdhendur në fanarin më të madh në botë

Interesante
Osmani shpreh ngushëllime për tragjedin në Seul të Koresë së Jugut

Osmani shpreh ngushëllime për tragjedin në Seul të Koresë së Jugut

Kosovë
Stilet e thjeshta të Halloweenit: Ju nevojitet vetëm një laps i zi

Stilet e thjeshta të Halloweenit: Ju nevojitet vetëm një laps i zi

Grim
Nëse e dashura juaj feston këtë festë në tetor, ekziston shansi i madh që do t’ju tradhtojë

Nëse e dashura juaj feston këtë festë në tetor, ekziston shansi i madh që do t’ju tradhtojë

Lifestyle
Si dekorim për Halloween, një çift kanë arritur ta krijojnë një figurë “fluturuese” në kopshtin e tyre të përparmë

Si dekorim për Halloween, një çift kanë arritur ta krijojnë një figurë “fluturuese” në kopshtin e tyre të përparmë

Virale
Katy Perry u vesh si vaksinë anti-COVID për Halloween

Katy Perry u vesh si vaksinë anti-COVID për Halloween

Modë
Bebe Rexha prezanton dukjen tjetër për Halloween si ylli i filmave horror, Elvira në “Mistress of the Dark”, merr vëmendje edhe përkrah të dashurit

Bebe Rexha prezanton dukjen tjetër për Halloween si ylli i filmave horror, Elvira në “Mistress of the Dark”, merr vëmendje edhe përkrah të dashurit

Yjet
Kostumet më të mira të të famshëmve për Halloween

Kostumet më të mira të të famshëmve për Halloween

Modë