LAJMI I FUNDIT:
Halle Berry

Halle Berry

107 Artikuj

Info

Halle Maria Berry (e lindur më 14 gusht 1966) është një aktore amerikane. Ajo filloi karrierën e saj si modele dhe hyri në disa konkurse bukurie, ku doli e gjashta në “Miss World 1986”.

Angelina Jolie dhe Halle Berry për herë të parë bashkë në ekran, bëhen pjesë e një filmi të ri

Angelina Jolie dhe Halle Berry për herë të parë bashkë në ekran, bëhen pjesë e një filmi të ri

TV / Film
Skandalet dhe momentet më të paharruara të ceremonisë së çmimeve “Oscar” ndër vite

Skandalet dhe momentet më të paharruara të ceremonisë së çmimeve “Oscar” ndër vite

Yjet
Halle Berry duket vitale dhe në formë të mirë trupore pak ditë pasi i mbushi 56 vite

Halle Berry duket vitale dhe në formë të mirë trupore pak ditë pasi i mbushi 56 vite

Yjet
Për një figurë si të sajën, Halle Berry konsideron se boksi është sporti më i mirë për formësimin e trupit

Për një figurë si të sajën, Halle Berry konsideron se boksi është sporti më i mirë për formësimin e trupit

Yjet
Halle Berry debuton flokët e rinj ngjyrë vjollcë përpara ditëlindjes

Halle Berry debuton flokët e rinj ngjyrë vjollcë përpara ditëlindjes

Flokë dhe stil
Si ia doli Halle Berry të menaxhojë diabetin dhe të shmangte sheqerin nga dieta e saj

Si ia doli Halle Berry të menaxhojë diabetin dhe të shmangte sheqerin nga dieta e saj

Psikoprofil
Will Smith vetëm i shtohet listës: Skandalet më të mëdha ndër vite që kanë tronditur shfaqjen e çmimeve “Oscars”

Will Smith vetëm i shtohet listës: Skandalet më të mëdha ndër vite që kanë tronditur shfaqjen e çmimeve “Oscars”

Butrint Avdyli
Halle Berry kujton momentin e fitores në “Oscars” para 20-të vitesh, teksa mbetet aktorja e vetme me ngjyrë që është shpërblyer në ceremoninë e ndarjes së çmimeve

Halle Berry kujton momentin e fitores në “Oscars” para 20-të vitesh, teksa mbetet aktorja e vetme me ngjyrë që është shpërblyer në ceremoninë e ndarjes së çmimeve

Yjet
Halle Berry e dëshmon që mosha është vetëm numër, aktorja 55 vjeçe duket e mahnitshme në fotosesionin e ri

Halle Berry e dëshmon që mosha është vetëm numër, aktorja 55 vjeçe duket e mahnitshme në fotosesionin e ri

Yjet
Halle Berry stërvitet kështu: Ajo përdor vetëm një peshqir

Halle Berry stërvitet kështu: Ajo përdor vetëm një peshqir

Kujdesi për lëkurën dhe trupin
Lista e gjatë e yjeve që vuajnë nga sëmundjet kronike

Lista e gjatë e yjeve që vuajnë nga sëmundjet kronike

Yjet
Veshjet më të bukura në tapetin e kuq të “People’s Choice Awards 2021”

Veshjet më të bukura në tapetin e kuq të “People’s Choice Awards 2021”

Modë
Halle Berry reflekton mbi bikinit e saj ikonike Bond, 19 vjet më vonë

Halle Berry reflekton mbi bikinit e saj ikonike Bond, 19 vjet më vonë

Modë
Në moshën 55-vjeçare, ajo duket si një vajzë: Halle Berry me një mini-fustan të bukur

Në moshën 55-vjeçare, ajo duket si një vajzë: Halle Berry me një mini-fustan të bukur

Moda
Veshjet më të bukura të yjeve në ngjarjen e rëndësishme të Elle, ‘Women in Hollywood’

Veshjet më të bukura të yjeve në ngjarjen e rëndësishme të Elle, ‘Women in Hollywood’

Modë
Halle Berry edhe në të 54-at tregon si të mahniti me pozat me bikini

Halle Berry edhe në të 54-at tregon si të mahniti me pozat me bikini

Yjet
Halle Berry tregon se endë qëndron në formë për kampanjën e re të “Sweaty Betty”

Halle Berry tregon se endë qëndron në formë për kampanjën e re të “Sweaty Betty”

Yjet
Halle Berry shfaqet nga palestra, fokuson fizikun e formësuar

Halle Berry shfaqet nga palestra, fokuson fizikun e formësuar

Yjet
Të famshmit që kanë moshë të njëjtë e për të cilët ndoshta nuk e keni ditur

Të famshmit që kanë moshë të njëjtë e për të cilët ndoshta nuk e keni ditur

Yjet
Pesë vajzat e famshme për të cilat prerja e flokëve ishte zgjedhja më e mirë që mund të bënin

Pesë vajzat e famshme për të cilat prerja e flokëve ishte zgjedhja më e mirë që mund të bënin

Flokë dhe stil
Halle Berry shfaqet me stil të transformuar flokësh në “Oscars 2021”

Halle Berry shfaqet me stil të transformuar flokësh në “Oscars 2021”

Yjet
Dukjet më të mira në tapetin e kuq të “Oscars 2021”

Dukjet më të mira në tapetin e kuq të “Oscars 2021”

Modë
Halle Berry shkëlqen teksa pozon me fustanin e hapur ekstravagant

Halle Berry shkëlqen teksa pozon me fustanin e hapur ekstravagant

Modë
Ndër prezantuesit e Oscarëve këtë vit do të jenë Brad Pitt, Harrison Ford dhe Halle Berry

Ndër prezantuesit e Oscarëve këtë vit do të jenë Brad Pitt, Harrison Ford dhe Halle Berry

TV / Film