LAJMI I FUNDIT:

Haki Çako

12 Artikuj

Tri shtëpi e mijëra hektarë tokë të djegura në Kraps të Fierit

Tri shtëpi e mijëra hektarë tokë të djegura në Kraps të Fierit

Shqipëri
Shqipëria do nisë ekipin me 38 persona në Turqi, duke përfshirë specialistë të kërkim-shpëtimit, mjekë dhe infermierë

Shqipëria do nisë ekipin me 38 persona në Turqi, duke përfshirë specialistë të kërkim-shpëtimit, mjekë dhe infermierë

Shqipëri
Ndërpritet operacioni i shuarjes së zjarrit në Dukat të Ri, rrezikohet ushtria

Ndërpritet operacioni i shuarjes së zjarrit në Dukat të Ri, rrezikohet ushtria

Shqipëri
Ndryshime në Policinë e Shtetit

Ndryshime në Policinë e Shtetit

Shqipëri
Kërkohet ndihma e kompanive turistike në Shqipëri, për t’i ndaluar azilkërkuesit

Kërkohet ndihma e kompanive turistike në Shqipëri, për t’i ndaluar azilkërkuesit

Shqipëri
Nënshkruhen procedurat e përbashkëta të kontrollit kufitar të PKK Vërmicë-Morinë

Nënshkruhen procedurat e përbashkëta të kontrollit kufitar të PKK Vërmicë-Morinë

Kosovë
Policia e Kosovës dhe ajo e Shqipërisë edhe këtë vit patrullojnë së bashku

Policia e Kosovës dhe ajo e Shqipërisë edhe këtë vit patrullojnë së bashku

Kosovë
Gjykata e Apelit rikthen në detyrë Çakon

Gjykata e Apelit rikthen në detyrë Çakon

Shqipëri
Skandali i përgjimeve, hetuesit fotografuan fshehjen e pajisjes në Polici

Skandali i përgjimeve, hetuesit fotografuan fshehjen e pajisjes në Polici

Shqipëri
“Horrat” dhe “killerat” tensionojnë seancën, përplasje Rama-Paloka

“Horrat” dhe “killerat” tensionojnë seancën, përplasje Rama-Paloka

Shqipëri
Pezullimi i Çakos, Tahiri: Dëshmi se opozita po bllokon reformën në drejtësi

Pezullimi i Çakos, Tahiri: Dëshmi se opozita po bllokon reformën në drejtësi

Shqipëri
Pezullohet Shefi i Policisë Haki Çako për shkak të pajisjes së përgjimit

Pezullohet Shefi i Policisë Haki Çako për shkak të pajisjes së përgjimit

Shqipëri