LAJMI I FUNDIT:

Hajvali

62 Artikuj

Plagoset me armë zjarri një person në Prishtinë

Plagoset me armë zjarri një person në Prishtinë

Kronika e Zezë
Gjendet i riu nga Hajvalia, ishte shpallur i zhdukur

Gjendet i riu nga Hajvalia, ishte shpallur i zhdukur

Kosovë
Zhduket një person nga Hajvalia

Zhduket një person nga Hajvalia

Kronika e Zezë
Qytetari raporton për gropa në rrugë që prej kohësh janë hapur: Shumë vetura janë dëmtuar

Qytetari raporton për gropa në rrugë që prej kohësh janë hapur: Shumë vetura janë dëmtuar

Kosovë
Detaje nga plagosja që ndodhi mbrëmë në Hajvali – e gjitha nisi si pasojë e një përleshje mes dy familjeve

Detaje nga plagosja që ndodhi mbrëmë në Hajvali – e gjitha nisi si pasojë e një përleshje mes dy familjeve

Kronika e Zezë
Plagoset një person në Hajvali të Prishtinës

Plagoset një person në Hajvali të Prishtinës

Kronika e Zezë
Forcat serbe i hapën varrezat civile në Hajvali, për t’i fshehur mes tyre të vrarët e luftës së fundit

Forcat serbe i hapën varrezat civile në Hajvali, për t’i fshehur mes tyre të vrarët e luftës së fundit

Kosovë
Vetura godet një motoçiklist në Hajvali të Prishtinës

Vetura godet një motoçiklist në Hajvali të Prishtinës

Kronika e Zezë
Pas më shumë se një dekade, rihapet Bashkësia Lokale në Hajvali të Prishtinës

Pas më shumë se një dekade, rihapet Bashkësia Lokale në Hajvali të Prishtinës

Prishtina
“Do të vras ty dhe fëmijët”, gruaja nga Hajvalia kërcënon burrin pasi doli nga shtëpia

“Do të vras ty dhe fëmijët”, gruaja nga Hajvalia kërcënon burrin pasi doli nga shtëpia

Kronika e Zezë
Vrasja në Hajvali, Policia jep detajet e ngjarjes

Vrasja në Hajvali, Policia jep detajet e ngjarjes

Kronika e Zezë
Vdes personi që u godit me thikë në Hajvali

Vdes personi që u godit me thikë në Hajvali

Kronika e Zezë
Në Hajvali theret me thikë një person – dërgohet në spital në gjendje të rëndë

Në Hajvali theret me thikë një person – dërgohet në spital në gjendje të rëndë

Kronika e Zezë
Tri vetura përfshihen në aksident në Hajvali të Prishtinës, dy të lënduar

Tri vetura përfshihen në aksident në Hajvali të Prishtinës, dy të lënduar

Kronika e Zezë
78 vjeçari nga Hajvalia, që erdhi nga Zvicra enkas për të votuar

78 vjeçari nga Hajvalia, që erdhi nga Zvicra enkas për të votuar

Meridiana Statovci
Digjen varrezat e serbëve në Hajvali

Digjen varrezat e serbëve në Hajvali

Kosovë
Aksident mes tri veturave në Hajvali, lëndohen katër persona

Aksident mes tri veturave në Hajvali, lëndohen katër persona

Kronika e Zezë
Zhduket një vajzë në Hajvali

Zhduket një vajzë në Hajvali

Kronika e Zezë
Tentim vrasje në Hajvali, arrestohet i dyshuari

Tentim vrasje në Hajvali, arrestohet i dyshuari

Kronika e Zezë
Pas reshjeve të shiut, KRU ‘Prishtina’: Pikat e larta të furnizimit me ujë kanë pasur ndërprerje

Pas reshjeve të shiut, KRU ‘Prishtina’: Pikat e larta të furnizimit me ujë kanë pasur ndërprerje

Të Tjera
Tre persona plaçkitin një shtëpi në Hajvali, filmohen nga kamerat e sigurisë

Tre persona plaçkitin një shtëpi në Hajvali, filmohen nga kamerat e sigurisë

Kronika e Zezë
Vdes një 46 vjeçar nga Hajvalia, dyshohet se e vari veten në garazhin e shtëpisë

Vdes një 46 vjeçar nga Hajvalia, dyshohet se e vari veten në garazhin e shtëpisë

Kronika e Zezë
Vetura godet një person në Hajvali, dërgohet në spital

Vetura godet një person në Hajvali, dërgohet në spital

Kronika e Zezë
Hajvali, policia gjen armë e fishekë në çantën dhe veturën e të dyshuarit

Hajvali, policia gjen armë e fishekë në çantën dhe veturën e të dyshuarit

Kronika e Zezë